Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kız beni affet menü de domatesi biberi (biber dolması diye okudum dedim pirinç var ne 8 kaşığı uyku saatim gelmiş benim ahah)
Menü gayet yerinde son bir balım sana 73.5 cokk yakışır bu hafta için amaa
Yarıni da.hafif geçirmem lazım kaptanım cumartesi gün var bir de neyse ki burda hamurisleri genelde ceviz oluyor benim de alerjim var o yüzden yırtıyorum salatalara devam güne ayrıca 73.5i görüp de gitmek istiyorum

Trendyol da aldım şu her fenomen in övdüğü var ya işte ondan ordan araştırabilirsin canım istersen resmini atayım
Şimdi bir baktımda 250ml. Resmini at bakıyım canım ödem için falan diyor Bromelain kullandım ve hergün kiraz sapı sanırım aynı etkiler
Kızınada geçmiş olsun canım

Artık baş aşağı desene verdiğin her kilo seni zayıf kategorisine doğru taşıyacak

Fezam sen nerdedir sen nerdesin
Su iki ay canım gidene el sallayacağım. Erim erim erişin yağlar artık. Bu hafta cihaz var. Cumartesi randevum oluşturuldu. Girmeden bir buçuk kilo gitmiş yağdan . Bu hafta merak ediyorum açıkçası iyice.

Artık baş aşağı desene verdiğin her kilo seni zayıf kategorisine doğru taşıyacak

Fezam sen nerdedir sen nerdesin
Yahu amma çene yapıyorsunuz, yetişemiyorum
Şaka biyana, çok hoşuma gidiyor da sohbetleri kaçırıyorum
Benim apayrı yaşam başladı
Haftaya takımlarda olup sohbetlere yetişemesem de menü bildireceğim, belki fikir olur

Hayırlı geceler kızlar
Konuş konuş yoruldunuz, sil süpür bana bıraktınız dimi
Kaldırın ayaklarınızı, yere basanı fururum

Afiyet olsun canım menü gayet yerinde dengeli eğitime de Allah kolaylık versin ben bu 10gun uğraşmıştim
Ayy tuhaf evlat çişe kakaya bay bay demekten içimiz çıktı artık yarım saat başında oturuyoruz küçük lazımlığın
Maşallah boyun kaç canim cunku benim 63 de bile popo problemim var her daim vsrdiboy 163
Amaan o bende de var ne yaparsam yapayım gitmiyor, millet silikon popo alıyor kız biz de gerçeği var, kendimizi böyle rahatlatalım napalım başka Yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı demişler, ayy bu lafı da hiç sevmem ama neyse kendi ağzıma çarptım bir tane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…