Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Güzel bir cumartesi menüsü afiyet olsun

Afiyet olsun güzel arkadaşım ,
keşke akşam cekirdek yerine leblebi veya salatalık olsaydı musmükemmel olurdu daha güzel eksiler gelmesi için
Kaptanım keyojenik diyette leblebi yasak, salatalığı da hesapla yiyorum, sabah kullanmayı tercih ettim. Ayçekirdeğinde selenyum var, sağlık için yetişkin bir insanın 50 mcg alması öneriliyor, bende aşağı yukarı bunu almış oldum benden bolca yağ duyacaksınız, günlük kalorimin %70ini yağlardan alacağım ama hiç korkma 800 gr gitmiş bile hemde regl oldum

Bende bugün KETOJENİK beslenmeye basladim karbonhidrati azaltılmış bir diyet deneyeceğim

Ben yokum listede

Bı ben anlamadım bu ketojenigi

Sağol kaptaniçem bu hafta iyi eksi gelsinn
ben de geçen tadına baktım. Bugüne dek hep sakatat sanıyordum. Bonfileden yapılıyormuş. Bu sefer beğenmedim yediğim yerle alakalı olabilir. Meyveden sonra ayran içip uyuyacaktım dedim abartma. Zaten yorgunsun uyursun. Gerçekten de hemen uyudummmm

24 Ağustos Menü
09.00: 1 yumurtadan omlet
2 dilim peynir
1 dilim ekmek
1 çay kaşığı bal 5 zeytin

19.30: 1 tabak ciğer
1 tabak acılı ezme
1 tabak salata
1 küçük lavaş
1 bardak ayran
2,5 lt su
LenaG
Afiyet olsun ciğer derin yağda kızartma değildir değil mi
Afiyet olsun canım çok iyi olmuş
Merhaba yeni katılım alıyor musunuz
Tabii ki çok seviniriz ilk sayfada bir form var doldurup paylaşabilirseniz tanışalım ve tarihli nickli bir tartı fotosuyla hazırlığa katılabilir 1 hafta sonra dilerseniz takımlara girebilirsiniz
24 Eylul Cumartesi

12 :00 Kahvslti
Patates kizartmasi

16:00 Latte
3 hurma
10 badem

19 :00
2 fileto kizarmis balik
Salata
Su çok az içtim yazmaya bile degmez
LenaG Mthn83
Afiyet olsun canım patates kızartması yağda mı,fırında mı? Ne kadar yedin? Balık da kızartma
Günaydın kızlar
Günaydın blue cum
Oy kuzum, dua et ne olur. Hep aklımda ama bir türlü harekete geçemiyorum. Kedim hasta, midesi bulanıyor, onun sesine uyandım
Çık geçmiş olsun minnoşa düzelir bir an önce inşallah öperim pıtıcık burnundan
Günaydın Lotus cum
Afiyet olsun canım yağlar biraz fazla olmuş ama keto yapıyorum dediğin için bişi demiyorum
Gunaydın hanımlar
Günaydın mako
Herkese gunaydinnnnnnnnnnnnnnn

Gününüz çok güzel geçsin inşallah.
Günaydın canım
Herkese günaydınlar, mutlu pazarlar diliyorum
Mutlu pazarlar
Günaydın kızlar güzel pazarlar
Günaydın mutlu pazarlar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…