Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kız beni affet menü de domatesi biberi (biber dolması diye okudum dedim pirinç var ne 8 kaşığı 🤣 uyku saatim gelmiş benim ahah)
Menü gayet yerinde son bir balım sana 73.5 cokk yakışır bu hafta için amaa🥳🥳🥳
Yarıni da.hafif geçirmem lazım kaptanım❤️ cumartesi gün var bir de 🤔 neyse ki burda hamurisleri genelde ceviz oluyor benim de alerjim var o yüzden yırtıyorum salatalara devam 🙂 güne ayrıca 73.5i görüp de gitmek istiyorum 😎😎

Artık baş aşağı desene verdiğin her kilo seni zayıf kategorisine doğru taşıyacak 🥳

Fezam sen nerdedir sen nerdesin :KK33::KK37:
Su iki ay canım gidene el sallayacağım. Erim erim erişin yağlar artık. Bu hafta cihaz var. Cumartesi randevum oluşturuldu. Girmeden bir buçuk kilo gitmiş yağdan . Bu hafta merak ediyorum açıkçası iyice.

Artık baş aşağı desene verdiğin her kilo seni zayıf kategorisine doğru taşıyacak 🥳

Fezam sen nerdedir sen nerdesin :KK33::KK37:
Yahu amma çene yapıyorsunuz, yetişemiyorum 🥰🥰
Şaka biyana, çok hoşuma gidiyor da sohbetleri kaçırıyorum 😂
Benim apayrı yaşam başladı ❤️
Haftaya takımlarda olup sohbetlere yetişemesem de menü bildireceğim, belki fikir olur 🤲🏼

Hayırlı geceler kızlar🥰🥰
Konuş konuş yoruldunuz, sil süpür bana bıraktınız dimi 😂😂
Kaldırın ayaklarınızı, yere basanı fururum 😂😂
:temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik:

Afiyet olsun canım menü gayet yerinde dengeli😘 eğitime de Allah kolaylık versin ben bu 10gun uğraşmıştim😅
Ayy tuhaf evlat çişe kakaya bay bay demekten içimiz çıktı artık yarım saat başında oturuyoruz küçük lazımlığın 🤭😂😂
Maşallah boyun kaç canim cunku benim 63 de bile popo problemim var her daim vsrdi🥴boy 163
Amaan o bende de var ne yaparsam yapayım gitmiyor, millet silikon popo alıyor kız biz de gerçeği var, kendimizi böyle rahatlatalım napalım başka 🤭😘 Yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı demişler, ayy bu lafı da hiç sevmem ama neyse kendi ağzıma çarptım bir tane 🥴🥴

X