Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar kızlar. Artık bir düzene girmemle beraber en iyi bildiğim ve en sevdiğim low carb/keto diyetlerine dönüyorum. Bugün bütün gün temizlik yaptığım için biraz eksik kaldım. Yarın regl olacağım, tatlı krizleri vurmadan yatacağım 😒

24 Ağustos C.tesi
Sabah 11.30
2 parça köy peyniri
15 siyah zeytin,
2 yk kıyma kavurma,
2 badem salatalık.

Akşam 15.30
3 tane (1,5 kabak, 3 yk kıyma kavurma, 3 dilim kaşar peyniri) kabak gondol,
1 yk süzme yoğurt.

Ara 20.00
1 avuç çekirdek

Su:2,5 lt.
Tutku44 Tutku44
LenaG LenaG
Afiyet olsun güzel arkadaşım ,
keşke akşam cekirdek yerine leblebi veya salatalık olsaydı musmükemmel olurdu daha güzel eksiler gelmesi için 🤗🤗🤗🤗🤗🩵🩵🩵🩵🩵

Bugünün menüsü
Cumartesi günü ben de biraz ödül gibi takılmak istedim 🙈
Sabah
2 krep
1 tatlı kaşığı labne
Yeşillik
1 tatlı kaşığı çikolata 1/2 muz

Ara
1 dondurma
6-7 kuru kayısı kahve

Akşam
1 közde mısır
1 lahmacun

60 ip atladım
2 litre su

Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG
afiyet olsun canım ödül günün baya güzel geçmiş🤗🤗 yarın daha güzel menulerle bekliyorum canım 🩵🩵 salı gününe yanacak ortalık 😎🔥

Tutku44 Tutku44 kaptanım öncelikle hayırlı olsun :KK200:

senin kaptanlığın serefine bu hafta her gun yuruyecem zaten yuruyordum ama bu sefer senin serefine :KK48:
ah benim canımmmmm çok :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

hep birlikte harika bir hafta olacak 🩵🩵🩵

bende şimdi yemekli misafirlerimi gönderdim mutfaktan cıkar cıkmaz geldim bebe uyanmadan balkona cıkacam konuşma yapmak için :KK31::KK68::halay::rolleyes: geç oldu ama olsun beni canlı izleyen olur olmazsa sabah izler :KK54::21:

Tamm canım seni dinliyorum sen de bu sıcaklarda çok yorma kendini koltuğun üzerinde veya balkonda soğuk kahve içerek ferahlayabilirsin 🤣🤣
rakipler konuşmaya sataşmaya başlamış:KK70::KK11: kız hele bir daha bir gün olmadı 🤣benim canlarım cigerlerimin eksilere ihtiyacı var :KK36:kosacagız spor yapacağız siz yapmasanızda olur:kahve::lülülü:
Sitare55 Sitare55 canım benim devaammm :rapci::rapci::rapci::rapci::rapci::rapci::spor::KK55::spor::ıslık::KK19::KK74::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK6::KK6::KK5:

İyi geceler hanımlar
24 ağustos 2024 menüsü

sabah
2 yumurtalı sade omlet
1 bardak çay

akşam
1 tabak taze fasulye
3-4 kaşık bulgur pilavı
1 kase cacık
spor: 5000 adım

kaptanım Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
canım sabah omleti ekmeksiz mi yedin walla bravo 👏👏👏👏
afiyet olsun adım harika yarın belki 7 bin olur ❤️❤️❤️🤗🤗

💐🌿🍀🩵Mavi takıma 🩵🍀🌿💐

ehemm ehamm 🫢 gece gece balkonda pek sogukmus :KK70: :KK70: :KK70:

🔈🔉🔊🔈🔉🔊📣📢📢📣🔈🔉🔊📢📣📢📣
Sevgili ,kıymetli , değerli arkadaşlarım,:KK36::KK36::KK36:
kiminizle tanışıyoruz kiminizle tanışmıyoruz ben Simay , Belcıkada yasıyorum , 2 cocugum var 11 aylık ve 9 yaş 🩵 :KK36::KK36:Hayatımızda hepimizin farklı yogunlukları ve zorlukları var.:kahve: Amacımız bu dilim içinde en verimli sekilde sağlıklı kilo vermek..:spor::spor::spor:
Bu hafta Salı ve Cumartesi takımımdan 100 gr dahi olsa kilo veren oldugunda cok mutlu olacağım..:KK68::KK68: yuzdelik dilimlerin herkesin %1 i aşması icin dua edeceğim İste o zaman o ssonuclarla musmutlu olacağım:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: hep birlikte harika bir hafta için elimden geleni yapacağım:KK5::KK52::KK52::KK52::21: Menülerimiz bize sinyalleri verecktir guzel eksi icin tabiki guzel menu:KK72::KK72: en az 2 lt su 💦💦ve yapabiliryorsak spor:KK6::KK6::KK6::spor::spor: (hic olmadı 5 dk ciftetelli, 5 dk mezdeke ne isterseniz yeter olur ilk sayfada spor puanlari var ev temizligi bile puanlı a dostlar 🤗🤗)daha nolsun spor puanlarımız hesaplayalım canlarım cigerlerim:kahve::spor:
ilk hedefimiz Salı günune eksi ile gelmek :KK24::KK68: sali günune eksi gelmeyenler ne mi olacak hic birsey canım :KK62::KK62::KK62::KK62::ıslık::sinirli::sopa::sopa::sinirli::KK11:

neyse bu emojiler cok cirkin bunlara ihtiyacımizin olmayacağıni ümit ediyorum :dua::dua::dua::KK54::KK19:

🩵haydi bakalım yarış başladı bile kırmızı takımdan kargo gelir tatlı gelir aman ha diyim geri postayalın ücretinide onlar odesin :süslü:

🩵📢🔊yarın sabah bir kuru kayısı, bir ılk su, veya limonlu su
evimizde ne varsa şoyle kahvaltıdan once mideye bir mesaj gonderelim oda o mesaji bagirsaga iletir 🤗
yarından itibaren menulerinizi spor puanlarını ve icilen suları not edecegim beni etiketlemeyi lutfen unutmayın :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:
Gayret dolu hafta bize guzel eksiler getirecek veee cumartesi karnımızda kelebekler ucusacak hafifleyecegiz :KK3::rolleyes::KK6:
haydi bakalımmm:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4: toplaşım birbirmize sahip cıkalım :KK19:
🌿🍀💐Bismillah niyet ettik en az yuzde 1 kilo vermeye 🌿🍀🍀💐
Sitare55 Sitare55
Nergis 35 Nergis 35
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
bilgeyogii bilgeyogii
D Deltavealfa

Lotus1234 Lotus1234
Ellssa Ellssa
M Makaron23
60kiloyum 60kiloyum
malahit malahit
Hallederiz Hallederiz
Boncuk2307 Boncuk2307
💐🍀🌿🩵💐🍀🌿🩵💐🍀🌿🩵

Elhan Elhan ablammm benim onur uyem olsun 😎🤗🩵

Canım harika bir eksi çok tebrik ederim. :KK60:

Çok tebrik ediyorum canım :KK200:

Tebrikler canım çok güzel eksiii :KK200:

Vuhuuu bir lig değiştirmik çok tebrik ederim canım :KK200:

Vay kaptanım çok tebrik ederim :KK200:

Eylül e az kaldı hızlı bir giriş bekliyorum senden ablaaa :KK200:

Canım regle rağmen sabit iyidir :KK200:

Olsun canım sabit kalmak da birşey ama alışkanlık yapmayalım çiçeemmm :KK200:

Daha ay bitmedi spora devam devam devam :KK60:

Tebrik ederim canım güzel eksi gelmiş :KK200:

Arada konsantrasyon dağılır,diyetten bıkkınlık gelir ama kararlı olmak, inat etmek zorundayız. Haftada bir gün ödül koy kendine tatlıyı keyifle ye o zaman daha kolay geçer :KK60:

Tebrik ederim canım :KK200:

ooo güzel eksi tebrik ederim :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Vay vay çıtırlar ligine geçilmiş çok tebrik ederim :KK200:

Canım nasıl oldun operasyon bitti mi ?
Bende bir atak bekliyorum kendimden inşaAllah 🤲🏼🤲🏼

Canım çok çok geçmiş olsun 😔

Canımm çok geçmiş olsun sana da, geçen gördüm yazacaktım unuttum 😢

Nasılsın?

Hiç merak etme güzel kaptanım, tatil rehavetini yeni yeni atıyorum, bu hafta herşey daha güzel olacak herşey 🥰
Çok teşekkür ederim, geçecek inşaAllah🤲🏼🤲🏼
Sen nasılsın kuzum 🥰

Merhaba kizlar dun alerjik astim atağı tuttu afedersiniz defalarca kusmali oksurukler perisan oldum Levmond diye bir ilac var alerji ilaci Turkiyeden getirdim son kullanma tarihi gecmesime ragmen içtim şükür mideme bisey yapmadı hatta etkisini gosterdi uzun bir süre oradan sonra alinca 12 saat araliksiz uyutuyor.Arada sabah 7 gibi uyandim tartı sonucunu gondermek icin ama nasil gonderdim nasil yazdim vallahi bilincim yari acik yari kapali yine uyudum 😊simdi uyandim mesajlara bakacagim Lena kaptanim etiketlemis galiba bazi alintilarda gördüm hepsine bakiyorum sindi
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

X