Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benimde tatil düzenimi bozdu, hala diyet kafasında olamıyorum. Bu hafta regl oldum ve çok şişim yüzüm gözüm bayağı şiş. Acaba kilomu aldımdiyede düşünüyorum. Neyse bu hafta düzene gireceğim. Karbonhidrat çok tüketmemeye calışıcam. Ödem atıcı içecek yapacağım bu şekilde bakalım

23 Ağustos menü
07.30 1 bardak sirkeli ve chiali su
09.30 1 fincan kahve 2 hurma
10.30 2 dilim peynir ile yeşil salata, 2 dilim tb ekmek, 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
12.30 1 armut 5 fındık bir şişe maden suyu
16.00 1 wasa 1 salatalık 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
20.00 2 kase sulu taze fasulye yemeği 3 kaşık yoğurt 1 dilim tb ekmek
21.00 1 galeta 1 bardak ayran
3 litre su
LenaG Mthn83

Dolu dolu görünüyor ama hafif bir menü
Bu hafta takımlarda yokmusun

İyi akşamlar kızlar. Artık bir düzene girmemle beraber en iyi bildiğim ve en sevdiğim low carb/keto diyetlerine dönüyorum. Bugün bütün gün temizlik yaptığım için biraz eksik kaldım. Yarın regl olacağım, tatlı krizleri vurmadan yatacağım

24 Ağustos C.tesi
Sabah 11.30
2 parça köy peyniri
15 siyah zeytin,
2 yk kıyma kavurma,
2 badem salatalık.

Akşam 15.30
3 tane (1,5 kabak, 3 yk kıyma kavurma, 3 dilim kaşar peyniri) kabak gondol,
1 yk süzme yoğurt.

Ara 20.00
1 avuç çekirdek

Su:2,5 lt.
Tutku44
LenaG

24 Ağustos menü
09.00 1 bardak elma sirkeli ve chiali su
09.30 1 fincan kahve 2 hurma
11.00 1 dilim peynir 1 kase yeşil salata 2 dilim tb ekmek 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
13.00 yarım armut 5 badem 1 şişe maden suyu
17.00 yarım kase çorba 7-8 kaşık karalahana sarması üzerine yoğurt, 1 dilim börek,1 poğaça
19.00 3 kaşık dolma içi yanına haşlanır lahana, 1 el büyüklüğünde katmer 2 çatal kavun
21.00 1 fincan kahve
2 litre su
LenaG Mthn83
Öğleden sonra iki tane plansız misafirlk gerçekleşti maalesef berbat ötesi oldu ama önümüzdeki günlerde toparlarim bi de bu sefer evde gün gün ara öğünlerimi dahi planlayip yanımda getirmiştim evimden ayrılmak bozuyor beni

En çok bu lig beni gaza getiriyor 79 a kendimi bi atsam kendimi incecik dal gibi hissedecgim79 gel lutfeennn acil gel

Yeni hedef belirlendi bluegreeneyes

Ellerine saglık canım
Kaptanlığın hayırlı olsun

Evet yaaa yüzdeden dolayı kazanıp duruyorum ama bugün epey yedim hahahaha sende yazsana menünü benide etiket yap ama bende seni etiketleyeyim kız ayrı takımlarda olsak bile ben seni coookkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…