Popüler Konu LenaG ile MasterFit

24 Ağustos
Kahvaltı - Öğle Yemeği bir arada 14.00
2 yk granola +2 yk Yulaf + 1 muz +1 çay bardağı süt
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali
Akşam yemeği 19.00
3 parça etli ekmek +bol Roka + 1 bardak ayran + bir yk kadar kırmızı biber közlemesi -(görümcem sivasın etli ekmeğinden yaptırmış, davet etti)
2,5 lt su + 1 lt dukan
Bugün spor yok başım çok ağrıyor dün geceden beri, tansiyonum çıkmış. Eve gidince yaparım belki.
LenaG Tutku44

Tutku44 LenaG Mthn83

24 Ağustos 2024

aç karnına 1 çk bal ve su

sabah 11.00
kumru ekmeği arasında tulum peyniriyle tost, domates ve az acur

öğlen 14.30
dürüm döner, biraz patates ve az kola

ara 18.00
85 mlt maraş dondurması

akşam 19.40
kıymalı kabak yemeği, kuru soğan, 2 yk activia yoğurt,1 dilim ekmek

ara 21.30 gibi yerim
1/2 çb kabak çekirdeği

1,5 lt su

9000 adım

Şundan kaç kaşık yeme hakkım olabilir ?
Bu hafta çok kaçırdım aslında yemesemde olurda hep bu nefsi doyurma çabaları
2-3 yk pişmiş makarna 1 dilim ekmek gibi. sebze ya da et yemeğinin aynında 3 yk yersin. yanında salata ve 2 yk yoğurtla birlikte.

Gecmis olsun canim

Canım çok geçmiş olsun bilmiyordum daha iyisindir inşallah

Çok geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim kizlar mesajini alintilayamadigim arkadas varsa kusura bskmasin lütfen çok fazla mesaj okudum arada unutmuşum olabilirim.Maalesef buraya geldim geleli oksuruk krizlerim artti ev halı kapli (Turkiyede taa 90 li yillarda kalmis eski usul haliflexler burda çok yaygin) yoksa klimadan mi bilmiyorum ama bazen aşırı yogun ataklarim oluyor inanın oksurmekten halsiz düşüyorum en kötüsü ise afedersiniz kusmak artik su icmeye korkuyorum nasil olsa cikacak diye .Yillarca doktora gittim Turkiyede burda hicnirsey çözüm olmadi Türkiyede duzenli alerji ilaci kullaninca rahatladim ama burdaki alerji ilaci çok hafif az icerikli zaten genelde ilaclar burda az kimyasal icerikli az etkili o yuzden arada böyle ataklar yasiyorum.Gecti şükür inşallah tekrar olmaz ama öyle aç uyandim ki anlatamam herhalde 24 saat birsey yemedim eşim kahvaltiyi hazirlamis patates kizartmis maalesef dayanamadim yedim cumartesi cheat meali olarak farzettim

2-3 yk pişmiş makarna 1 dilim ekmek gibi. sebze ya da et yemeğinin aynında 3 yk yersin. yanında salata ve 2 yk yoğurtla birlikte.
Bir diyetisyen bir hafta karbonhidrati çok kacirdiysaniz 2 gün ara verin zaten iştahınız kesilecek demişti.Su sira bunu uygulamam lazım eski düzene dönmek için bu makarnayı ödül koyayım bari haftaya cumartesi eksi gorursem yeme hakkım olsun.

Ben porsiyon lara dikkat edeceğim spor zaten var
Şundan kaç kaşık yeme hakkım olabilir ?
Bu hafta çok kaçırdım aslında yemesemde olurda hep bu nefsi doyurma çabaları
Bu saatte ne yemesi aaaaas

Benim canım hiç artik Makarna pilav çekmiyor hatta hiç desem hele beyaz ekmek aklıma bile gelmiyor benimde canım illa tatlı illa tatlı

100 ler ligi istemem 9 lira ineyim öyle eklersin beni zaten bildirimi gec yaptım bugün k.bkma

Olamadım canım pazartesiye ertelendi ameliyat. TSH ve T4 değerlerim olmaması gereken aralkkta çıktı. Dahiliye onay vermedi ameliyata. Şimdi tiroid ilacı kullanıyorum. Yarın kan verip pazartesi ameliyat inşallah.
Yaa vardır bir hikmeti rabbim şafi ismiyle şifa versin canım

LenaG

24 Ağustos menü

Saat 10 Türk kahvesi 1 tk fıstık ezmesi

Bugün güne gideceğim için kahvaltı etmedim

Saat 15:00 1 adet peynirli poğaça 4,5 adet etli sarma 1 servis kaşığı kısır 2,3 çatal un helvası

Kahvaltı etmediğim için herşey dokundu istifra ettim daha sonrada kötü olduğum için yemek yiyemedim
2 kaşık yoğurt yedim 1 maden suyu midem hala kötü bugün böyle bitti çok saçma sapan bir gün oldu benim için

Su 2 litre içmişimdir çay çok içtiğim için suda kötü yarın toparlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…