Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Uygulamanin adı nedir
"Kilonuzu goruntuleyin" mavi bir tarti fotosu uzerinde 120 yaziyor. Fotolarini asagi yukledim haftalik ortalama 1.9 kilo vermisim mesela

Çok geçmiş olsun canım
Sagol canim amin
Hayırlı sabahlar kızlar
Düğünü bitirdik çok şükür
Kilom mu? Ne siz sorun ne ben söyleyim
düğünde cok oynadib mi :) bir omur mutlu olsunlar insallah
Enisteye bak hele bildigin ali kiran bas kesen kaptanim istiyor yurumemi saaaneeee de
Bebis (9 yasinda :)) iyi cqnim az once uyandi cikarinca rahatladi zaten geri uyudu oyle olmasa yuruyuse gidemezdim
Neyseki cenaze marsi degil
Geçmiş olsun kuzuya
Sagol canim
Afiyet olsun azar azar herşeyden yemiş gibi görünüyorsun erken kapatmışsın neyse ki bugün dengeleyelim

Günaydın kaptanım maşallah

Bakcaz işte kurcaz işte

Geçmiş olsun oğluna
Gunaydin kaptanim cok tesekkur ederim
Uygulama kotu ya cok yavas falan telefonu da kasıyor ne geregi var
Aksam kactaydi canim sen dun de pilav yememis miydin hem de aksam seni bombelerim heee annem dun aksam cay icerken niye boregimi yemedin insan bir dilim yerdi falann diye bana biraz trip yapti. Senin borekler cok guzel oluyir annem baslasam bir dilimle kanamazdim dedim hosuna gitti
Kaptanım çok geçmiş olsun
Sagilaisn canim ama menunu unutmadim

Eklentiler

• Screenshot_20240805_104845_Gallery.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 15
Afiyet olsun canım sütlaçcık olmasa ne güzel menü
Günaydıııınnn.

ahahah evet kaptanım ali kıran baş kesen ama hakkını yemiyim akşamları beraber çıkıyoruz işte akıllı saat aldı geçen ay adım saysın diye kendince destekliyor bence beni ahahahaha benden çok mutlu zayıfladın kendin için çokk iyi birşey yaptın diyorda işte erkek sahipleniciliği bi yerde devreye giriyor sanırım çok üstelemedim ama işe yürüyerek geldim yarım saat sabah yürüdüm gene ahahahahha senin bebiş dediydim kocamanımış masallah Allah bağışlasın canım kaptaniçem :)

Günaydın kızçeler güya erken kalktım ama kendime gelemedim kahvemi şimdi içiyorum 1-2 saate canlanırım sabah sabah dün akşam temelini oluşturduğum pastanın süslemesini bitirdim dolaba attım eşimin doğum günü diyetisyenimden izinliyim ama yarın da salı tartısı var bilemiyorum

Ne is yapiyorsun canim? Hahaha yosunlupapatya kaçtı icime

Iyiki dogmus esin beraner nice yillariniz olsun
Ammaaaann yilda bir kere gelen bir gun sonucta ye gitsin

Sabah saat 7 7 buçuk arası 3000 adım attım çok acıkmıştim yarım bıraktım yürüyüşü
Ne güzel yağ yakıyorsun açlık hissediyorsanız keşke devam edebilseydin yürüyüşe iyi olurmuş
Gunaydinlar

11.500 adim attim geldim su an nabzim bacaklarimda atıyor
Dinleseydin ta bugün canım benim bende yoga ya gittim bendede bacaklar titriyor ogle sonrası hastaneye gidilecek ve tabiiikide yürüyerek su anda bile 8.bin adimdayim kahvaltımı yapıyorum çıkacam
Bende var hiçte yer kaplamiyor bi kerem
Eşinle Mutlu sağlık li yaşlara birlikte olsun kaptanım

Nergis nergiiisss seni listeye yazdim haberin olsun

Saat 4 de kalkmistim namaza çok acıkmıştim

Misafirlerim yedide geliyirmus onlarin gelmesi masaya oturmalari falan en erken 7.30. Ben yedi bucukta yiyemem yarin tarti gunu
Yarin annemler piknik ayarlamislar piknige 8 de cikiyorlar ben o saatte de cikamam cunku yarin tarti günü onlara aciklayamam da ben kaptanim kilo yuzdem cok onemli diye
Oglumun kursunu bahane edecem oglen cikiyor kurstan o cikinca gelecem diyecem

aynen kaptanım bu salı günleri yarışmanın seyri değişiyor sen bugün tut kendini her hazırladığından yarın tartıdan sonra ye benimde annemde dün misafirler vardı yemeğimi onlar gelmeden yedim onlarla sadece çay içtim yarın önemli kaybetmeyelim :) ve inşallah bugünkü yürüyüşün ödem etmez yarına ödem attırıcı şeyler içç :)

Canım kaptanım ben kaçırdım.
Bu programın adı ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…