Popüler Konu LenaG ile MasterFit

05.08 Pazartesi

Kızlar şuan berbat durumdayım evde 4 usta 2 de kendimiz parkeleri takıyolar ortalık perişan talaş toz duman tahmin dahi edemezsiniz şimdi yemek molasındalar bende hemen yazıyım istedim 🙏

09:30 1 kupa sade şekersiz filtre kahve
1 kupa şekersiz çay ve 2 adet karabuğday patlağı
15:30 Akşam yemeği bitti.
Yarım zurna tavuk döner, 1 ince dilim ev keki, 1kupa sarı asitli içecek
Birazdan şekersiz çay akşamda sütlü yada sade şekersiz filtre kahve içerim.
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
Spor olarak ayaktayım koşturuyoruz neredeyse oturmuyorum bilee

Son düzenleme:
05.08 Pazartesi

Kızlar şuan berbat durumdayım evde 4 usta 2 de kendimiz parkeleri takıyolar ortalık perişan talaş toz duman tahmin dahi edemezsiniz şimdi yemek molasındalar bende hemen yazıyım istedim 🙏

Canım ev karışık o yüzden duruma ayak uydurmussun ama yarım donerin yanina domates salatalik dograsaydin bol limonlu. yanina kek yanina asitli icecek olmamis. Bol bol su icmrye çalış bir de bitki cayi yesil cay veya kiraz sapi 🙏

Kötü manada degil ayy guzel manada :)
Ilerde bir gun kaptan olursaaammm
Ilerde bir gun kaptan olursaamm
Seni de listeme alirim emi :KK74:

Seve seve canım benim şaka yaptım zaten 🥰🥰🥰
Misafirlerim yedide geliyirmus onlarin gelmesi masaya oturmalari falan en erken 7.30. Ben yedi bucukta yiyemem yarin tarti gunu :işsiz:
Yarin annemler piknik ayarlamislar piknige 8 de cikiyorlar ben o saatte de cikamam cunku yarin tarti günü :KK14: onlara aciklayamam da ben kaptanim kilo yuzdem cok onemli diye :KK57:
Oglumun kursunu bahane edecem oglen cikiyor kurstan o cikinca gelecem diyecem :KK58:
Kötü pazartesi mi olmuş ne
Bedenen incelme olup tartıda fazla gelme durumunu bana biri açıklayabilir mi bedenimde 3 cm kadar incelme oldu göğüs bel kalça vs en az 1 2 cm inceldi ama tartıda 82.75 geldim sabah bir türlü çözemedim
Bende de bu hafta öyle oldu canım kaslar arttı sanırım
05.08 Pazartesi

Allah kolaylık versin 4 ay önce bende bu durumdaydim neyse bitince rahat edeceksin

1 saat sonra akşam yemeğimi yiyip kapaticam bugün kesin oturduğum yerde uyuyup kalırım (cokkkk yoruldum insalahh yarın odem olarak donmez ) yazayım menümü
Sabah
Yarım litre su
1 filtre kahve
11.30 da
Yogurt yulaf tarçın Yarım şeftali 2 ceviz
Ogle
1 salatalık
1 bardak kefir
Yarım bardak kadar asitli icecek hastanede içim yani remen o yüzden azcık içtim
Akşam 18.30 da olur
2 adet karniyarik
2 kaşık Bulgur pilavi
Salata
Yogurt
Su 3 u bulur
Spor 45 dkk açık havada yoga ve yürüyüş
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
1000056065.jpg

Canım ev karışık o yüzden duruma ayak uydurmussun ama yarım donerin yanina domates salatalik dograsaydin bol limonlu. yanina kek yanina asitli icecek olmamis. Bol bol su icmrye çalış bir de bitki cayi yesil cay veya kiraz sapi 🙏
Malesef kaptanım buzdolabı aygaz herşey ortada altlarınada parke giriyor ya heryer talaş talaş tozları havada evin içinde resmen bulut oldu bitki çayı veya salatalık domates kesmem imkansız

Menüm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Sabah 8.30: Türk kahvesi iki hurma

Kahvalti 11. 00: yulafli omlet( 2 yumrta, yarim cay bardak sut, 30 gr peynir
, 1.5 yemek kasigi yulaf ezmesi ve maydanoz) salatalik bolca

Ara 16.45: 200 ml sütlü kahve
1 hurma 2 tam ceviz 8 badem

Aksam 18.15:
Kabak buglama 4 kasik
4 kasik yogurt icine 80 gr tavuk göğsü
2 tam ceviz

Su 2.5 litre+ 1.5 litre detoks suyu
Spor 11bin adim

olabilir bi hassaiyet evet youtube da bir kadında diyordu yıllardır glutensiz besleniyorum diye hatta bir hafta pilav makarna lahmacun yemiş göbek hemen çıkmış diye öncesi sonrası video atmıştı. ama bunun için testler yapılıyormuş sanırım neye hassaiyetin var neye yok diye ama şuan bunu yaptırırmıyım bilmiyorum zaten yemiyorumki ekmek pilav makarna belki çikolatada filan var ise gluten onu da zaten ödül gününden ödül gününe yiyorum şimdilik diyet bittiği vaakit yemeye başlarsam herşeyden tekrar belki ozaman baktırırım :)
Sadece gluten degil canim. Süt ve süt ürünlerine karşı da olabilir. Test yaptirmasan bile bir süre bu seyleri keserek gozlemleyebilirsin kendini. Orası senin bileceğin iş artıkın 😄
ayy benimki odunmuş ozaman diyorki gündüz vakti neler oluyor o saatte ne işin var dedim gündüz vakti de dışardayım ama ben o saatle bu saat bir değil tenha ortalık kapat konuyu dedi ve kapanış istiklal marşı ahhahaha:oops:
😂 Belki oturduğunuz yer tenhadir diye kabul etmemiştir. Bizim oturduğumuz yer işlek bir yer. Dukkanlar kafeler vs var. Ama arka sokaklarina gidilmez mesela 🤷🏻‍♀️
Günaydın canım listede sabah ekmek de var
Ya ben dünden beri hayalini kurduğum sandvicten yaptim iki dilim ekmekle 😂

Seve seve canım benim şaka yaptım zaten 🥰🥰🥰

Kötü pazartesi mi olmuş ne

Bende de bu hafta öyle oldu canım kaslar arttı sanırım

Allah kolaylık versin 4 ay önce bende bu durumdaydim neyse bitince rahat edeceksin
İnşallah canım inşallah daha sırada 10 gün sonra mutfak dolabı var şuan çok gergin ve berbat durumdayım bütün eşyalar berbat oldu talaş tozu oldu iğneden ipliğe her yer her şey sinirden kahkaha atacak durumdayım

Anladım canim ins cumartesiye kadar toparlqriz sıkma sen canını 🙏
Kesinlikle yarın artı çıksam bile cumartesiye seni üzmücem canım kaptanım ama şuan elektrikli testere sesi sabah beri beynime işledi çok stresli ve çok gerginim utanmasam hem ağlıcam hem kahkaha atıcam o durumdayım heryerim berbta oldu

X