Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yemeyip direnirsen canın çekse bile yemedin diye vücut kilo vermeye direniyor mu
Deeettt bu soru ve bu bilgi iptal

Sen de cok yorulmuasun gerçekten hepsi bize eksi olarak dönsün bu yorgunluklarin

Olabilir canim gunudzden aksama biirakmadan odul gibi olabilit tesekkur ederim

Çok geçmiş olsun canım hakkında hayırlısı olsun
Cok guzel menu olmus canim sana yakisir bir menu olmus
Sağol kaptanım
valla elbise ve bluz olur mu bilemem. o biraz profesyonellik ister gibi. ama diğer şeyleri dikerim. bakalım....

teşekkür ederim canım amin
Kız sen izmirdesin yazlık elbiselerle başla. En basiti plaj elbiseleri
Maharetli hatun yaparsın sen
Canım sarkmanin önüne spor ile geçebilirsin ama küçülür
Çoğu kemik olan ayaklar bile küçülüyor
Yoğurtlu Ve Tavuklu Enfes Kabak Salatası Yoğurtlu Ve Tavuklu Enfes Kabak Salatası - Nefis Yemek Tarifleri
Hem ikramlık hem doyurucu kaptanım

Araştırıyorum canım bir egzersiz buldum ama pilates de kullanilan bir lastik var onunla yapılıyor şuan elimde yok ama alacağım çünkü çok hoşuma gitti zorda değil

Günaydın
Sabahın 5 de ne yapıyorsun kaptanım Sitare55
O kadar erken kalkmayacaktim da oglum karnım agriyor anne kusacak gibiyim dedi 5 dakika sonra holden foosssss diye bir ses ve tabi oglum onu temizledim sonra da yuruyuse
Ayy cok tesekkur ederim cok daha doyurucu ve gorüntu olarak da daha guzel görünüyor tesekkur ederim canim bunu yaoacam insallah

Kizlar kilonuzu goruntuleyin diye bir uygulama var belki bilenleriniz vardir mavi bir tarti fotosu var görünümünde.
Oraya baslangic mevcut kilo falan girip gelisiminizi takip edebiliyorsunuz. Uygulama sizin beden kitle endeksinizi hesaplayip kilolu zayif gibi bilgileri de veriyor. Her hafta kilonuzu oradan guncelleyebiliyorusnuz. Daha once de kullanmistim memnun kalmistim bir bakin iaterseniz
Ozellikle kırmızı takim baksin mavi takim bakmasin ne geregi var telefonun hafizasinda yer kaplar

Uygulamanin adı nedir

Çok geçmiş olsun canım

4 Ağustos menüm
Sabah 11 de
Bir buçuk dilim ekmek
Yeşil biber bolca domates salatalık
Kk peynir,10 yakın yeşil zeytin,
Sucuklu yumurta iki lokmalik
İki lokmalik tahin pekmez

Öğle sonrası
Bir avuç fıstık, küçük çikolata kahveyani ,5 kuru erik

Akşam saat 8 de içli köfte geç bitirdim yemek geç oldu tembel avrat oldum diy
3 tane içli köfte yanına semizotu turşusu 5 dal kadar yedim
LenaG

Günaydın kızlar
Bugün diyetisyene gidecektim ama esimin isleri yoğun. Öğleden sonra olabilir belki. Ama net bir şey yok.

Ben de 3-4 sene once kampa katıldığım diyet listesi var.
Ben bu iki öğünlük listeyi 3 öğüne çıkarmayı düşünüyorum bugün için. Eşim gec gelecek çünkü. Akşam yemeğini de kendisi yapmak istedi. dün de erken yedik yemeği, su an açlıktan kıvranıyorum
Bu listede kahvaltıda 2 yumurta 1 dilim peynir var. Akşama da salata var listede.
Ben de değişim listesinden yola çıkarak peyniri kahvaltı için iki dilim, öğlen 1 yumurta olarak ayirmak istiyorum. Akşamki salatayi da yagsiz şekilde öğlene almak istiyorum. Mantıklı mı sizce?

Eklentiler

• IMG_20240805_092118.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 15
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…