Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Papatya senin kac cocugun vardi bir miydi bir de yasin kac? Y yosunlupapatya hep sen mi meraknedeceksin biraz da ben merak edeyim
tek çocuğum var kaptaniçelerin gülü kasımda 4 olacak inşallah ve senin bebişler gibi uyumuyor 7 diyince yataktan fırlıyor sabah senin gibi 5 de çıkmak istedim eşime de dedim gelince 6 da seni uyandırayım işe git hani cocuguda alıp anneanneye bırakıyor çünkü dedim ben gidip geleyim sende sonra çocuğu alıp işe geçersin otur oturduğun yerde o saate ne işin var dışarıda dedin dün bana ahahaha yaş 29.30

Yok kuzum ya baya gitti aslında ama bir aylık hamiş veya ayva göbeği gibi var hala istediğim kiloya geleyim Leslie yi bırakıp sadece yürüyüş ve göbek hareketleri yapmayı düşünüyorum
Gluten hassasiyetin veya baska bir seye hassasiyetin olabilir mi acaba? Benim kuzenim de ideal kilosunun altında ama göbeği var. Ona da dedim bir şeye hassasiyetin vardir muhakkak diye.
Dün akşam yemegindeki proteini ayrandan alabildim ancak aslında dediğin gibi yapsaydim akşam yemegini daha iyi olurdu, bu sekilde karisik bir öğün yemiş oldum. İkisinden de artmasin diye böyle yaptım güya ama hem dolma hem fasulye arttı
Her 5 kiloda bir göğüs küçülüyormuş. Göğüs egzersizleri yapabilirsiniz kilo verme sürecinde. Benim bir buzağım var , onun sayesinde poşete döndü göğüslerim. Bu saatten sonra oluru yok sanırım benimkinin, ama kilodan kaynaklı daha da sarkmamasi için göğüs egzersizlerine yönelecegim ben de

Dün eşime ben de yürüyüş mevzusunu açtım. Sar sapık olur, asla müsade etmem gitmene der sonra kavga ederiz diye beklemistim.
Yanılttı beni. Tabi olur, ama biri sarkıntılık yaparsa düşüp bayılma sokak ortasında diyor tabi ben uykumdan feragat edemedigim için gidemedim yürüyüşe de

olabilir bi hassaiyet evet youtube da bir kadında diyordu yıllardır glutensiz besleniyorum diye hatta bir hafta pilav makarna lahmacun yemiş göbek hemen çıkmış diye öncesi sonrası video atmıştı. ama bunun için testler yapılıyormuş sanırım neye hassaiyetin var neye yok diye ama şuan bunu yaptırırmıyım bilmiyorum zaten yemiyorumki ekmek pilav makarna belki çikolatada filan var ise gluten onu da zaten ödül gününden ödül gününe yiyorum şimdilik diyet bittiği vaakit yemeye başlarsam herşeyden tekrar belki ozaman baktırırım :)

ayy benimki odunmuş ozaman diyorki gündüz vakti neler oluyor o saatte ne işin var dedim gündüz vakti de dışardayım ama ben o saatle bu saat bir değil tenha ortalık kapat konuyu dedi ve kapanış istiklal marşı ahhahaha

Geçmiş olsun kuzuya

Ben kendimi çözdüm, ekmek ve türevleri, yoğurt bende şişkinlik yapıyor, göbeğim çıkıyor, yoğurt yediğimde gaz problemi oluyor
1 haftadır ekmek, yoğurt yemiyorum, 76 küsür kilodayım, göbeğim dümdüz

Afiyet olsun azar azar herşeyden yemiş gibi görünüyorsun erken kapatmışsın neyse ki bugün dengeleyelim
Günaydın
Sabahın 5 de ne yapıyorsun kaptanım Sitare55
Günaydın
Gunaydinlar

11.500 adim attim geldim su an nabzim bacaklarimda atıyor
Günaydın kaptanım maşallah sana
Günaydın herkese. Yarı finale bir gün kala....
Günaydın
Günaydınlar hanımlar
Günaydın canım
Bakcaz işte kurcaz işte
Günaydın canlar
Günaydın canım
Afiyet olsun normal boyutta içli köfte 2 tane yeterli canım yanına ayranla
Günaydın canım listede sabah ekmek de var
Geçmiş olsun oğluna

Turk dili Edebiyatı benim branş canım ilk defa kpss ye girdim çünkü akademisyenim doktora yaptım fakat eş durumundan şehir değiştirince ünide calismayi bıraktım sonrada meslek kıymete bindi torpilsiz kadro olmayınca (malum) artık beklemeyip kpss atansam mi acaba oldum. İnşallah dilediğin gibi olur kuzum çok sevindim. Edebiyat zordu fakat zor olması da gerekiyor binlerce kişi var nasıl eleyecekler gerçi ben tamamen kendimi denemek için girdim ne durumdayım görmek için seneye hazirlanmayi planlıyorum

Teşekkür ederim

4 ağustos 2024 pazar menüsü
Dünkü menümü atmayı unuttum ben kızlar çok özür annemler geldi.
sabah/öğlen
1 yumurta haşlama
1 dilim peynir
5 zeytin
1 domates
1 Salata
1 dilim mercimek ekmek
2 bardak yeşil cay
ikindi
1 kase keten tohumlu yogurt

Akşam
1 minik sütlaç ( evet annem yapmış o geldi yanıma kıyamadım telafi edicem Sitare55 kaptanim)
Sulu köfte patatesli
1 kase semiz otu salatasi
3 litre su
spor: dün çıkamadım bugün cikicam
Sitare55 LenaG

Kaptanım çok geçmiş olsun

Günaydınlar olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…