Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ah bu sütler ya dün pişirdim ben de sürekli gözüm üzerinde idi bi anda yine taştı

Senin de başın sağolsun canım
Rabbim mekanlarını cennet eylesin

Rabbim şifalar versin canım

İnşallah hep beraber başsracağız

Bu chialı du gerçekten tok tutma özelliği var mı canım eğer varsa akşam yemekten önce bnde içeyim
Chiali su ben de denemedim ama chiali yogurt yiyordum biraz da bekleriyordum şişiuordu tok tutuyor gercekten ben de suyu bi deneyim mantiken midede şişer bir süre idare eder beni

Merhaba kizlar kislik icin cumartesi tarla tapan gez pazar da menemen kaynat, okula hazirlik yap bi yandan araya hasta ziyareti sıkıştir derken bu hafta sonu nasil gecti anlamadim.Vallahi zaman su gibi diyolar ya normal su gibi de degil tazyikli tazyikli akiyor yani oyle hizli geciyor ki carpa carpa geciyo anliyosun ve elinde tutamadgin icin uzuluyosun gecmisi okuyamadim .Pazar menumu yazayim pazartesi icin henuz saat 9 bucuk menum belli degil ama her pazartesi kahvsltida cznim yine her zamznki gibi karbonhidrat çekiyor gideyim de yumurtayi tahammül edilebilir yapmak icin icine neler katabilirim onu dusuneyim soganli yumurta , peynirli yumurta, kiymali yumurta, feslegenli yumurta, yeşil soganli yumurta vb.var mi artiran tekliflere açığim pleaasssseee

22 Eylul pazar Menu
Kahvslti

2 adet beyaz beynirli az kasarli tost (totalde 4 dilim ekmekten yaptim ama bu diyet ekmegi kalorisi dusuk diyetisyen 3 tane vermiati kahvslti icin 1 tane fazla yemis oldum)
Zeytin 5 tane
1 tatli kasigi bsl

16:00 Ara
cay +1 muffin(arkadasimin kizi ameliyat oldu ziyarete gittik tabak gercekten 6 7 cesit ile doluydu sadece 1 muffin yedim )

Aksam
20:00 Köfte 4 adet
Salata

Su hic iicemedim çalışmaktan

LenaG Mthn83 Cicekbocekkaktus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…