Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Papatya senin kac cocugun vardi bir miydi bir de yasin kac? Y yosunlupapatya hep sen mi meraknedeceksin biraz da ben merak edeyim
tek çocuğum var kaptaniçelerin gülü kasımda 4 olacak inşallah ve senin bebişler gibi uyumuyor 7 diyince yataktan fırlıyor sabah senin gibi 5 de çıkmak istedim eşime de dedim gelince 6 da seni uyandırayım işe git hani cocuguda alıp anneanneye bırakıyor çünkü dedim ben gidip geleyim sende sonra çocuğu alıp işe geçersin otur oturduğun yerde o saate ne işin var dışarıda dedin dün bana ahahaha :KK70: yaş 29.30 :KK68:

Yok kuzum ya baya gitti aslında ama bir aylık hamiş veya ayva göbeği gibi var hala istediğim kiloya geleyim Leslie yi bırakıp sadece yürüyüş ve göbek hareketleri yapmayı düşünüyorum ☺️
Gluten hassasiyetin veya baska bir seye hassasiyetin olabilir mi acaba? Benim kuzenim de ideal kilosunun altında ama göbeği var. Ona da dedim bir şeye hassasiyetin vardir muhakkak diye.
Afiyet olsun canım aslında sabah ve ara öğün güzel gayet ayarında akşam 5-6 yk taze fasulye,salata ve yoğurt güzel olur veya 2 dolma+yoğurt+salata gibi
Protein olarak yumurta gayet iyi ayrıca peynir de olabilir ama et tarzı istersen kıyma da olabilir köfte yaparsın mesela ❤️😘
Dün akşam yemegindeki proteini ayrandan alabildim ancak 🤷🏻‍♀️ aslında dediğin gibi yapsaydim akşam yemegini daha iyi olurdu, bu sekilde karisik bir öğün yemiş oldum. İkisinden de artmasin diye böyle yaptım güya ama hem dolma hem fasulye arttı :kızgın:
Kızlar biraz saçma bir soru olabilir ama bugün iç çamaşırı alışverişi yaptım ve baya para ödedik 3 tane sütyen aldım şimdi kilo verirken göğüsler cokmu küçülüyor yani ne kadar sürede göğüs küçülür
Kilo verince göğüsler sarkıyor vs diye birşeyler okudum bu doğrumu ne yapabilirim sarkma olmaması ve çok küçülme olmaması için
Benim amacım sarkma vs olmaması kilo verirken bunun önüne nasıl geçebilirim
Her 5 kiloda bir göğüs küçülüyormuş. Göğüs egzersizleri yapabilirsiniz kilo verme sürecinde. Benim bir buzağım var 😂, onun sayesinde poşete döndü göğüslerim. Bu saatten sonra oluru yok sanırım benimkinin, ama kilodan kaynaklı daha da sarkmamasi için göğüs egzersizlerine yönelecegim ben de ☺️

tek çocuğum var kaptaniçelerin gülü kasımda 4 olacak inşallah ve senin bebişler gibi uyumuyor 7 diyince yataktan fırlıyor sabah senin gibi 5 de çıkmak istedim eşime de dedim gelince 6 da seni uyandırayım işe git hani cocuguda alıp anneanneye bırakıyor çünkü dedim ben gidip geleyim sende sonra çocuğu alıp işe geçersin otur oturduğun yerde o saate ne işin var dışarıda dedin dün bana ahahaha :KK70: yaş 29.30 :KK68:
Dün eşime ben de yürüyüş mevzusunu açtım. Sar sapık olur, asla müsade etmem gitmene der sonra kavga ederiz diye beklemistim.
Yanılttı beni. Tabi olur, ama biri sarkıntılık yaparsa düşüp bayılma sokak ortasında diyor 😂 tabi ben uykumdan feragat edemedigim için gidemedim yürüyüşe de 🤷🏻‍♀️

Gluten hassasiyetin veya baska bir seye hassasiyetin olabilir mi acaba? Benim kuzenim de ideal kilosunun altında ama göbeği var. Ona da dedim bir şeye hassasiyetin vardir muhakkak diye.

Dün akşam yemegindeki proteini ayrandan alabildim ancak 🤷🏻‍♀️ aslında dediğin gibi yapsaydim akşam yemegini daha iyi olurdu, bu sekilde karisik bir öğün yemiş oldum. İkisinden de artmasin diye böyle yaptım güya ama hem dolma hem fasulye arttı :kızgın:

Her 5 kiloda bir göğüs küçülüyormuş. Göğüs egzersizleri yapabilirsiniz kilo verme sürecinde. Benim bir buzağım var 😂, onun sayesinde poşete döndü göğüslerim. Bu saatten sonra oluru yok sanırım benimkinin, ama kilodan kaynaklı daha da sarkmamasi için göğüs egzersizlerine yönelecegim ben de ☺️
olabilir bi hassaiyet evet youtube da bir kadında diyordu yıllardır glutensiz besleniyorum diye hatta bir hafta pilav makarna lahmacun yemiş göbek hemen çıkmış diye öncesi sonrası video atmıştı. ama bunun için testler yapılıyormuş sanırım neye hassaiyetin var neye yok diye ama şuan bunu yaptırırmıyım bilmiyorum zaten yemiyorumki ekmek pilav makarna belki çikolatada filan var ise gluten onu da zaten ödül gününden ödül gününe yiyorum şimdilik diyet bittiği vaakit yemeye başlarsam herşeyden tekrar belki ozaman baktırırım :)

Dün eşime ben de yürüyüş mevzusunu açtım. Sar sapık olur, asla müsade etmem gitmene der sonra kavga ederiz diye beklemistim.
Yanılttı beni. Tabi olur, ama biri sarkıntılık yaparsa düşüp bayılma sokak ortasında diyor 😂 tabi ben uykumdan feragat edemedigim için gidemedim yürüyüşe de 🤷🏻‍♀️
ayy benimki odunmuş ozaman diyorki gündüz vakti neler oluyor o saatte ne işin var dedim gündüz vakti de dışardayım ama ben o saatle bu saat bir değil tenha ortalık kapat konuyu dedi ve kapanış istiklal marşı ahhahaha:oops:

O kadar erken kalkmayacaktim da oglum karnım agriyor anne kusacak gibiyim dedi 5 dakika sonra holden foosssss diye bir ses ve tabi oglum :kusmuk: onu temizledim sonra da yuruyuse 🤗

Ayy cok tesekkur ederim cok daha doyurucu ve gorüntu olarak da daha guzel görünüyor tesekkur ederim canim bunu yaoacam insallah 😋
Geçmiş olsun kuzuya ♥️

olabilir bi hassaiyet evet youtube da bir kadında diyordu yıllardır glutensiz besleniyorum diye hatta bir hafta pilav makarna lahmacun yemiş göbek hemen çıkmış diye öncesi sonrası video atmıştı. ama bunun için testler yapılıyormuş sanırım neye hassaiyetin var neye yok diye ama şuan bunu yaptırırmıyım bilmiyorum zaten yemiyorumki ekmek pilav makarna belki çikolatada filan var ise gluten onu da zaten ödül gününden ödül gününe yiyorum şimdilik diyet bittiği vaakit yemeye başlarsam herşeyden tekrar belki ozaman baktırırım :)
Ben kendimi çözdüm, ekmek ve türevleri, yoğurt bende şişkinlik yapıyor, göbeğim çıkıyor, yoğurt yediğimde gaz problemi oluyor
1 haftadır ekmek, yoğurt yemiyorum, 76 küsür kilodayım, göbeğim dümdüz

04.08.24

10.30
1 yumurta, 2 dilim peynir, 1 dilim ekmek domates biber , 1 çk bal.

16.30
2 yk kısır, 1 dilim börek, yarım kek, pazı kavurma az, yoğurtlu salata, 1 çatal pasta ( doğum günü vardı, onu da zorla yedim )

Şu:2 lt LenaG LenaG
Afiyet olsun azar azar herşeyden yemiş gibi görünüyorsun erken kapatmışsın neyse ki bugün dengeleyelim ❤️
Günaydın 😍
Sabahın 5 de ne yapıyorsun kaptanım 🙄 Sitare55 Sitare55
Günaydın ❤️
Gunaydinlar :KK24:

11.500 adim attim geldim su an nabzim bacaklarimda atıyor :ruh:
Günaydın kaptanım maşallah 🧿 sana
Günaydın herkese. Yarı finale bir gün kala....
Günaydın ❤️
Günaydınlar hanımlar :KK200: :KK200:
Günaydın canım ❤️
Kizlar kilonuzu goruntuleyin diye bir uygulama var belki bilenleriniz vardir mavi bir tarti fotosu var görünümünde.
Oraya baslangic mevcut kilo falan girip gelisiminizi takip edebiliyorsunuz. Uygulama sizin beden kitle endeksinizi hesaplayip kilolu zayif gibi bilgileri de veriyor. Her hafta kilonuzu oradan guncelleyebiliyorusnuz. Daha once de kullanmistim memnun kalmistim bir bakin iaterseniz :KK24:
Ozellikle kırmızı takim baksin mavi takim bakmasin ne geregi var telefonun hafizasinda yer kaplar :ıslık:
Bakcaz işte kurcaz işte :lülülü:
Günaydın canlar 🥰
Günaydın canım ❤️
4 Ağustos menüm
Sabah 11 de
Bir buçuk dilim ekmek
Yeşil biber bolca domates salatalık
Kk peynir,10 yakın yeşil zeytin,
Sucuklu yumurta iki lokmalik
İki lokmalik tahin pekmez

Öğle sonrası
Bir avuç fıstık, küçük çikolata kahveyani ,5 kuru erik

Akşam saat 8 de içli köfte geç bitirdim yemek geç oldu tembel avrat oldum diy😊
3 tane içli köfte yanına semizotu turşusu 5 dal kadar yedim
LenaG LenaG
Afiyet olsun normal boyutta içli köfte 2 tane yeterli canım yanına ayranla ❤️
Günaydın kızlar 🖐️
Bugün diyetisyene gidecektim ama esimin isleri yoğun. Öğleden sonra olabilir belki. Ama net bir şey yok.

Ben de 3-4 sene once kampa katıldığım diyet listesi var.
Ben bu iki öğünlük listeyi 3 öğüne çıkarmayı düşünüyorum bugün için. Eşim gec gelecek çünkü. Akşam yemeğini de kendisi yapmak istedi. dün de erken yedik yemeği, su an açlıktan kıvranıyorum 😢😄
Bu listede kahvaltıda 2 yumurta 1 dilim peynir var. Akşama da salata var listede.
Ben de değişim listesinden yola çıkarak peyniri kahvaltı için iki dilim, öğlen 1 yumurta olarak ayirmak istiyorum. Akşamki salatayi da yagsiz şekilde öğlene almak istiyorum. Mantıklı mı sizce?
Günaydın canım listede sabah ekmek de var ❤️
O kadar erken kalkmayacaktim da oglum karnım agriyor anne kusacak gibiyim dedi 5 dakika sonra holden foosssss diye bir ses ve tabi oglum :kusmuk: onu temizledim sonra da yuruyuse 🤗

Ayy cok tesekkur ederim cok daha doyurucu ve gorüntu olarak da daha guzel görünüyor tesekkur ederim canim bunu yaoacam insallah 😋
Geçmiş olsun oğluna 💐🙏

Selam kızlar sınav sonrası büyük bi rahatlama geldi bugün kendimi şımarttım çok güzeldi.
Canım benim branşım kimya. Kimya öğretmeniyim bi süre özellerde çalıştım nasipse memur olarak atanmak istiyorum sınavım çok iyi geçti çok şükür ama bence aşırı kolaydı sınav ve netler çok yükselecek diye düşünüyorum o yüzden hem umutluyum hem temkinliyim nasip kısmet artık. Sen hangi branştan kaç senedir hazırlanıyorsn? Sınavın nasıl geçti? Biyoloji diye tahmin ediyorum senin branşı ama tutturdum mu 😄
Turk dili Edebiyatı benim branş canım ilk defa kpss ye girdim çünkü akademisyenim doktora yaptım fakat eş durumundan şehir değiştirince ünide calismayi bıraktım sonrada meslek kıymete bindi torpilsiz kadro olmayınca (malum) artık beklemeyip kpss atansam mi acaba oldum. İnşallah dilediğin gibi olur kuzum çok sevindim. Edebiyat zordu fakat zor olması da gerekiyor binlerce kişi var nasıl eleyecekler gerçi ben tamamen kendimi denemek için girdim ne durumdayım görmek için seneye hazirlanmayi planlıyorum 🥰🥰

LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Herkese günaydın🥰

Ay ben dün spor bölümüne sporumu eklemişim buraya eklemeyi unutmuşum 🫣
Dün ormanlık alanda yeşil elma gördüm
Çocuklara topladım. Bende 2/3 ısırık yedim😃

Eklentiler

• IMG_6226.jpeg
    IMG_6226.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 8
Afiyet olsun azar azar herşeyden yemiş gibi görünüyorsun erken kapatmışsın neyse ki bugün dengeleyelim ❤️

Günaydın ❤️

Günaydın ❤️

Günaydın canım ❤️

Günaydın canım ❤️

Geçmiş olsun oğluna 💐🙏
Teşekkür ederim 😊

4 ağustos 2024 pazar menüsü
Dünkü menümü atmayı unuttum ben kızlar çok özür annemler geldi.
sabah/öğlen
1 yumurta haşlama
1 dilim peynir
5 zeytin
1 domates
1 Salata
1 dilim mercimek ekmek
2 bardak yeşil cay
ikindi
1 kase keten tohumlu yogurt

Akşam
1 minik sütlaç ( evet annem yapmış o geldi yanıma kıyamadım telafi edicem Sitare55 Sitare55 kaptanim)
Sulu köfte patatesli
1 kase semiz otu salatasi
3 litre su
spor: dün çıkamadım bugün cikicam
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG

Kaptanım çok geçmiş olsun 😘😘😘

Günaydın ❤️

Günaydın ❤️

Günaydın canım ❤️

Günaydın canım ❤️

Geçmiş olsun oğluna 💐🙏
Günaydınlar olsun :KK200:

X