Popüler Konu LenaG ile MasterFit

1 agustos
sabah kavaltı pogaca
ara kuruyemıs
oglen nohut pılaw
ara erik meyvelı soda
aksam tekırdag kofte bır kasık bulgur pılavı
1 top dondurma
9500 adım 2 lt su LenaG

Bugun daha gıremem bugunun menusu
2 agustos
tam tahıllı ekmege kasar kapya bıber cerı domates sandvıc (10:00 yedım, oglen nası acıkcamkı)
amerıcano
oglen yemekhanede bakıcam muhtemelen saglıksızdır bugun cuma ya
ara zuberos nohutlu
meyvelı soda 3 erık
aklsam menemen
ara 1 tane sade soda + 1 havuç (ama asla havuc yemıyorum kızlar. oglen salatada rendelenmıs yıyorum)

Güno
Hayırlı cumalar ne hızla geçiyor haftalar.
Yarın tartı günümüz mücadeleye devam kızlar
reglım bıttı 5.gun ama hala 73.8 ım. (((( demekkı regl oldugum dort gunde abr cubur fılan kılo aldım tatlıyla. cunku odem olur demıslerdı ya kılomnun dusmesı gerektı.

8 yemek kaşığı içinde 2 köfte büyüklüğünde (60 gr) et/tavuk bulunan sebzeli ve patatesli bir yemek – 2 farklı yemek gibi de olur (zeytinyağlı sebze + köfte vs.)

3-4 küçük domates + 1 tane kapya biber (üzerine zeytinyağı + limon ve istediğiniz baharatlar ile)

1 bardak ayran (200 ml)

BUNA DA ASLA UYAMIYORUM... cunku makarna pılav cıktı bu hafta.... her zaman sebze olmuyo evde. hadı etı al bı parca kızart veya tavugu gogus dograt kasptan. ama ısten gelıp yorgun servıssız. yorgun aregın nası sebze yapacam. dıyetısyen pazardan yap kavanozlara koy dedı. hangı sebzelerı yapıosnz kızlar. aklıma gelenler kabak yemegı, semızotu, taze fasulye. baska ne varkı?

Gunaydın hanımlar
Günaydın canım
Güno
Hayırlı cumalar ne hızla geçiyor haftalar.
Yarın tartı günümüz mücadeleye devam kızlar
Günaydın öyle valla çabuk geçiyor zaman
Devammm
gunaydın kızlar hayurlı cumalar
Günaydın
Afiyet olsun menün aslında çok güzeldi poğaça daha çok acıktırır
Bu cuma yemekhane menülerini diyetisyeninle paylaş canım
reglım bıttı 5.gun ama hala 73.8 ım. (((( demekkı regl oldugum dort gunde abr cubur fılan kılo aldım tatlıyla. cunku odem olur demıslerdı ya kılomnun dusmesı gerektı.
Ödem yağdan kaybetmeye engel değil canım ödemler gidince kilo verimini göreceksin
Sen geri dönmüşsün. Darısı bana. Acayip bir isteksizlik oluştu nedense
Canım ameliyat vs ondandır sağlığın düzelince tekrar motive olursun

bakayım canım sorayım. haklısın hep unutuyorum. genelde yemekhane cok kotu...

Haftasonu al kabak+patlıcan fırında kızart üzerine de bol domates rendeleyip sos yap dök
Bezelye de yapabilirsin patatesli havuçlu
Bamya yapabilirsin

LenaG lena kaptaniçemm bugün bizim yemeklerde cıkss yaa sevmedim patates yemeği var pirinç pilavı işyerinde öğlen ne alsam da ne yesem diye düşünmeye başladım bana da bi el atsanız yaa ne alabilir ve yiyebilirim ya da akşama kadar yemesem de eve geçince mi yesem ki :) yarın bide tartı günü hiç patates piav yiyip nişastası bol daha cok acıktıran karbonhidartlı beslenme yapmak istemiyorum ama evimde de değilim şuan ne alabilirim ne yapabilirim bana da bi öneri el atın yaa kızçelerim sizde yazabilirseniz çookk memnun olurum evde olaydım şuan neler yapardım neler enn sağlıklısından ama şuan ne yapabilirim hiç bilmiyorum

Ben çalışmıyorum ama kurtarıcım domates, salatalık , bol bol yiyebilirsin

Sade salata söyleyebilir misin 3 yk da pilavdan yersin veya ton balıklı sandviç ?

Yazdıklarıma ek leslie'nin 20 dakikalık tempolu egzersizini yaptım.
Afiyet olsun canım evet biraz fazla kaçmış
Sevdin mi patlağı ve f.ezmesini ?
Fıstık ezmesi şekersiz. O yüzden biraz tahin yiyormuş gibi hissediyorum. Karabuğday patlağını yiyince daha önceden de yediğimi fark ettim. Tadı tanıdık geldi. O yüzden sorun olmadı
Dondurma Maraş dondurmasıydı, cok sıkıntı olmaz diye düşünmüştüm. 1 yemek kaşığı kadardı zaten. Sanırım yarım top gibi bir şey yapıyor.

Hamburger menu söyle yanina asitli icecekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…