Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun cumartesi itibariyle güzel yalnız bir tek şeyi anlamadım sabah kahvaltıda noodle ne yapıyor kız

Menü çok karışık geldi kaptanım bana sanki sürekli atıştırmışsın gibi. 15 de yediklerin de bir tık fazla geldi ama cumartesi gününe özel
Afiyet oösun canım

Cumartesi keyif günümüz canım (ya izninle abla diyebilir miyim çok içimden geldi) afiyet olsun

Afiyet olsun canım sen trakyalı olabilir misin yoğurtlu sütlü biber falan
Bu arada kaptaniçem çook mutluyum kızım kalktı kaç kez yedi şimdide bi kıtırdattı ona koltuğun üstüne perdeli kulübe yaptım öyle değişik yerleri çok seviyor bayıldı ordan çıkıp yiyip geri hızlı hızlı gidip geri giriyor dışarıda da bardaktan dökülürcesine yağmur yağıyor kızımda çok mutlu daha ne olsun parkesiymiş varsın kabarsın tadilatıymış mutfağıymış dursun öyle
Dünden beri suratım şişti ağlamaktan sıpa

Aldım kabul ettim seni
E sende zayıf ama yine de zapzayıf olmak isteyen biriymişsin
Ne iş yapıyorsun canım çalışma saatkerin nasıl
Kız ben hep 50’lilerdeydim bu yaşıma kadar. 1.5 yılda coşup 69’lara çıkınca insülin direnci pcos yüzünden biraz da. Dur diyip hem dr’a gittim hem de diyete başlamış oldum. İnşaat mühendisiyim. Sahada değilim ama bazen gidiyorum. Şehiriçi şehirdışı. Çalışma saatlerim belirsiz benim bazen 18:30 da çıkıyorum bazen gece 12’de. Haftasonu çalışmıyorum normalde ama bugün işteydim mesela. Bazen şehir dışına çıkmam gerekiyor birkaç günlük. Yani bayağı esnetilmiş bi çalışma saatim var Öyle tempolu stresli bi hayatım var.

Hep iyi olsun çünkü çok şanslı senin gibi bir annesi var

Afiyet olsun cumartesi itibariyle güzel yalnız bir tek şeyi anlamadım sabah kahvaltıda noodle ne yapıyor kız
Ah kaptanim reisim baskanim sorunum o zaten benim 15 yadindaki oglan kahvaltilik yemiyor. No peynir no yumurta ama yogun spor yapiyor.
Kahvaltida bile pilav tavuk yiyor. Ben Hem normal kahvaltı hem diyet kahvaltı hem de sporcuya kahvaltı hazırlamaktan yoruldum dedim ki oğlana Kalk kendin yap yemeklerini . 2 yildir yemek yapar bu sabah da pismis makarna yoktu dolapta nudel yapti. Kardeslerden biri de yedi . Benim de canim cekti mesrla gece 21 itibariyle makarna ve firinda tavuk pişirildi . Yarin sabah, kalan tavuk ve pilavi yiyecek

Oyyy Allah kolaylık versin canım çok memnun oldum

İşte böyle yaaa evet yorgunluğunu sen çekiyorsun tabi zor oluyor ama bak bıdığa ne güzel sağlığına kavuştu mutlu mutlu yemeğini yiyor keyfi yerinde küçük hanımın
Biraz sokulur gırlar unutturur annesi

En azından kendi hazırlıyor aslında oğlunun yedikleri senin için de olur sadece çok daha az porsiyonla ve makul vakitlerde

Çok zormuş kolaylıklar diliyorum canım

huhuuvvvvvv vallaha elimde su vardı elinizde ne varsa bırakın deyince hahahah suyu bile yudumlarken ağzımda tuttum

Çok pardon acil isim çıktı gitmem gerekti geldim , sıkılmadım aslında çok seviyorum burda kendime geliyorum, beni zorlayan iki şey var çerez ve tarhana vede komşularimla kahvelerim hiç eksilmiyor bazen oluyor günde iki defa kahve içiliyor oturmalarda kahve yanına ikramlarimiz hiç eksilmiyor ister istemez yeiyorum sanırım ekstra atıştırmalık oluyor gün içinde çocuklara hazırlık derken atistirmalar yemek çerez çok karmaşık oldu, derken benim istahta açılıyor sanırım ama bundan sonrasinda daha dikkatli olacagim yürüyüş leri artiracagim ,evimde boyama ve inşaati sürüyor biter bitmez ben spor aktivitelerine baslicam

Kaptanım ben tam gaz geldim umarım inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…