Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Spora maşallah canım menü de güzel ama kıymalı patates yemeği nebkadar bilemedim
Afiyet olsun canım pilav 3 kasık olsa iyi olur bu arada
Afiyet olsun canım menü gerçekten dolu dolu olmuş dondurmani en azından haftada bir gün ödül olarak yesen ve tatlı ihtiyacını meyve veya kuru üzüm gibi çerezlerden temin etsen daha iyi olur. Bende cokk tatlı canım istediği anlar oluyor ama kendimizi frenlemezsek de zayiflayamiyiruz işte
Afiyet olsun canım bende annemde kaldığım gün aşure yapmıştı annem ve ertesi gün işyerine yanımda götürüp öğlen yemiştim aralıklı orucumin bitiş yeme saatimin başlangıcina yedim yani sende dolaba atıp sabah kahvaltida yesen iyi olurmuş

Hayırlı akşamlar kızlar
LenaG Sitare55 Mthn83

Öğlen 12.30// iki kepçe Taze fasulye
Yarım çorba kasesi ayran aşı çorbası
Bir küçük dilim tam buğday ekmeği

Akşam 19.30// kızarmış tavuk (150-200gr arası)
Boll salata
Avuç içi kadar yufka

Piknikteydik akşam bu saatte yedim.
Sabah yeşil çay içtim
3lt su bitti
İki mile Leslie yaptım
Sabah işe tempolu yürüyüş yaptım 30dk
Diğer yürüyüşler ve Leslie ile birlikte toplamda 14200 adım olmuş.

Eklentiler

• IMG_20240801_232620.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 12
Gözüm kahvalti aradi canim tok tutmasi acisindan. Yine guzel menu bir de bir sey soracam ara yaomadan nasil duruyorsunuz ben asla duramiyirum ara öğün yapmadan

Gözüm kahvalti aradi canim tok tutmasi acisindan. Yine guzel menu bir de bir sey soracam ara yaomadan nasil duruyorsunuz ben asla duramiyirum ara öğün yapmadan
Kizceee hemen unutuyonmu menülerinizi her ara da fındık yiyorum yaa kahvaltı yok canımm aralıklı oruc yapıyorum akşamları ufak tefek ceviz fındık bisey filan yemezsem eğer 15saat açlık yapıyorum çünkü mecbur iki öğün işyerinde de yemek olunca yemekle gün başlıyor ama haftasonu saat12de gene kahvaltı yapıyorum

Menüm LenaG Mthn83

Sabah 9.30: 2 yumurta 40 gr peynirden omlet

Arada: Birkac salatalik ve acur yedim(benim anne evinde bunlar vardi Y yosunlupapatya )

Ara: Türk kahvesi, 2 hurma, 2 ceviz ici, 10 cig badem

Aksam 19.30: 4 yemek kasigi tavada sotelenmis kabak 3 kasik yogurt ve 2 ceviz ici

Su 3 litre
Spor: Sabah 12 bin adim
Aksam 5 bin adim

Bugun pek iyi hissetmiyordum canim bir sey istemedi

Senin menünü göremedim dün kızce bı de senin ara öğünün de hafif baya güzel dün sadece salatalık bı de kahve hurma gördüm sende yemiş sayilmazsinki cokk az

Senin menünü göremedim dün kızce bı de senin ara öğünün de hafif baya güzel dün sadece salatalık bı de kahve hurma gördüm sende yemiş sayilmazsinki cokk az
Saka bir tarafa da ne mahallesinde yasiyoruz arkadas bir asure yapip veren olmadi verselerdi yerdim sanki

Yok ya kötü değil menünün, iyi aslında
Afiyet olsun canım
Bademli şekere kadar yine fena değildi
Afiyet olsun,
Meyveli soda şeker içeriği çok yüksek canım

Menun guzelmis ben o sarmaya elimi surersem asla 10 15 adetle duramiyorum o yuzden ya hep ya hiç elimj surmemeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…