Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı sabahlar olsun hepimize kocaman gnaydınlar
Günaydın canım
Hem de nasil zor bir de yarin tarti günü

Ohh mis 10 bin olmadan bırakma
18.bin yaptım
Günaydın hayırlı cumalar olsun
Günaydın hayırlı cumalar
Gunaydın hanımlar
Günaydın
gunaydın kızlar hayurlı cumalar
Günaydın
Günaydın
Geçen cumartesi 79,700
Bugün 76,700
Fark -3 kilo
Hamdolsun ödemin çoğu gitti, regl geldi, biraz daha ödem var, önümde 2 gün kaldı - 700 daha görsem muhteşem olacak

LenaG
Süpersin memleket yaradı sana
Günaydın hiç gidesim yok ama bugün yolculuk günü birazdan tartı atıcam ve son menümü paylaşıcam dönene kadar
İyi yolculuklar
Gunaydin
Dün surekli pc başındaydim 3 video editledim cok dikkat isteyen birşey herhalde ondan kaynakli baş ağrısı yaşadım araniza gelemedim bugun iyiyim

Canim reglim hala tesrif etmedi ama artik baya sistim
Günaydın canım
Aynen yaa
Gecen hafta bi basagrisi yasamistim apranax içtim
Dün de dayanamadim parol ictim
Onlar etkiledi mutlaka...

İnsta yine uctu gına geldi bu engellerden
Ağrı kesici ler de geciktirmis olabilir bugün yasak varmış instg da haniye icin

Neeee 18 bin miiii ay ben cok ozledim uzun yuruyusleri

Normal patlıcan yemeği de yapabilirsin az patatesli ya da kıymalı musakka gibi zeytinyağıyla. Kabak dible yapabilirsin yemek gibi içine bir iki kaşık bulgur koyuyorsun öyle pişiyor. Sarımsaklı ekşili börülce yapabilirsin. Fırında Kabak mücver yapabilirsin havuçlu. Şimdilik bu kadar geldi aklıma
Kuzum geçen ay yaptığım 10 günlük ketojenik diyet vardı ya diyetisyenin verdiği bugün ona başladım tekrardan
Ben öğrenebilir miyim neler yiyorsun neler yemiyorsun

Ekmek bakliyat meyve şeker patates makarna pilav aburcubur yok listeye göre gidiyorum protein ağırlıklı ve sebze içeriği bu sekilde oluyor

tesekkurler kuzum

Sana nasıl etki etti canım tabi bünyeye göre değişebilir.
25 gund falan 5 kilo vermistim,sonra bir sindirim problemim basladi protein ve yag icerikli bir beslenme oldugu icin enzimlerim bozulmus
Normal beslenmeye gecince de 8 kilo olarak geri geldi
Ben gercekten ketojenik yapiyordum ama senin ki düşük karbonhidratli beslenme diye geciyor... Ketojenikte karb 20-30 gr arasi kaliyor

LenaG canım nasılsınız
Benim kilolar aldı başını gidiyor
Tatilde dayım ile birlikteyiz(akciğer kanseri kendisi)
İnşallah en kısa zamanda iyileşecek
Gece 12 den sonra ancak çocuklar uyumuş oluyor,sakin kafa ile muhabbet ediyoruz.
Tabi illa birşeyler yiyip içiyoruz. İstemediğim zaman çok üzülüyor birlikte yiyelim diyor onu kırmak istemiyorum ve yiyorum.
Kilo aldığım için asla üzgün değilim aksine vicdanen daha rahat hissediyorum. Dayımı kırsaydım tatil bitikten sonra çok üzülürdüm.

Cumartesi günü tartı fotoğrafına kimse şok olmasın lütfen beni cumartesi direk takımlara al canım

Senin uyguladigin tam olarak nasıldı?
Birde 10 günden sonra normal beslenmeye geçtiğinizde azar azar katın ekmek bulgur patates vs diye söyledi hatta ayda 10 gün yapabilirsiniz yada haftada 2 gün şeklinde yapabilirsiniz diye soylemisti

Çok geçmiş olsun

Afiyet olsun canım zor bir diyet düşük karb.diyeti bende çalışmıyor verdiğimi alıyorum
Afiyet olsun akşam da salata ye bari
Tünaydın kızlaaaarrrr
Tünaydın çiçeeemm
Ohh maşallah ayaklarına sağlık
Çok geçmiş olsun Allah en kısa zamanda şifasını versin inşallah
Tamam canım eklerim listeye

Neeee 18 bin miiii ay ben cok ozledim uzun yuruyusleri
Yoğunluğunun az olduğunda yürürsün sende canım senin de akşam yuruyuslerin çok guzel
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin
Sağlık olsun yeterki kilo verirsin tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…