Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

21 eylul cts

Sabah sirkeli su
Kahve + 1 kare bitter cikolata

11:00
1 yumurta 2 mantar 2 yk yulaf ile 3 kasik kışlık menenen ile omlet

1 kucuk kase nudel (5 kasik vardi )

2 zeytin , 1 d peynir, maydanoz nane

ArA. Maden suyu

13: 1 parca haslanmis et ( 2 palamut dilimi gibi)

15: 1 cay bardagi sut+6 badem +10 minik fistik + 10 kuru üzüm+1 mandalina + yarim orta boy muz + toz tarcin

3 palamut dilimi gibi haslanmis et
Firinda mor lahana +1 tatli kasigi tahin
1 kapya biber
3 kasik sarimsakli yogurt

Araogun 17:00
. Kahve ,3 tane ciko kaplı kahve cekirdegi

ananasli yesil cay

Yuruyus : 6500 adim
Su ort 3 lt

Eki Görüntüle 3481756 Eki Görüntüle 3481757
Afiyet olsun ❤️ cumartesi itibariyle güzel yalnız bir tek şeyi anlamadım sabah kahvaltıda noodle ne yapıyor kız 🤭

LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

21 eylul cts

Sabah sirkeli su
Kahve + 1 kare bitter cikolata

11:00
1 yumurta 2 mantar 2 yk yulaf ile 3 kasik kışlık menenen ile omlet

1 kucuk kase nudel (5 kasik vardi )

2 zeytin , 1 d peynir, maydanoz nane

ArA. Maden suyu

13: 1 parca haslanmis et ( 2 palamut dilimi gibi)

15: 1 cay bardagi sut+6 badem +10 minik fistik + 10 kuru üzüm+1 mandalina + yarim orta boy muz + toz tarcin

3 palamut dilimi gibi haslanmis et
Firinda mor lahana +1 tatli kasigi tahin
1 kapya biber
3 kasik sarimsakli yogurt

Araogun 17:00
. Kahve ,3 tane ciko kaplı kahve cekirdegi

ananasli yesil cay

Yuruyus : 6500 adim
Su ort 3 lt

Eki Görüntüle 3481756 Eki Görüntüle 3481757
Menü çok karışık geldi kaptanım bana sanki sürekli atıştırmışsın gibi. 15 de yediklerin de bir tık fazla geldi ama cumartesi gününe özel
Afiyet oösun canım 🥰

Cumartesi keyif günümüz canım (ya izninle abla diyebilir miyim çok içimden geldi) afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ sen trakyalı olabilir misin 🙏 yoğurtlu sütlü biber falan 🥰
Bu arada kaptaniçem çook mutluyum kızım kalktı kaç kez yedi şimdide bi kıtırdattı ona koltuğun üstüne perdeli kulübe yaptım öyle değişik yerleri çok seviyor bayıldı ordan çıkıp yiyip geri hızlı hızlı gidip geri giriyor dışarıda da bardaktan dökülürcesine yağmur yağıyor kızımda çok mutlu daha ne olsun parkesiymiş varsın kabarsın tadilatıymış mutfağıymış dursun öyle 🤭
Dünden beri suratım şişti ağlamaktan sıpa 😻

Aldım kabul ettim seni 😘
E sende zayıf ama yine de zapzayıf olmak isteyen biriymişsin 🥳
Ne iş yapıyorsun canım çalışma saatkerin nasıl
Kız ben hep 50’lilerdeydim bu yaşıma kadar. 1.5 yılda coşup 69’lara çıkınca insülin direnci pcos yüzünden biraz da. Dur diyip hem dr’a gittim hem de diyete başlamış oldum. İnşaat mühendisiyim. Sahada değilim ama bazen gidiyorum. Şehiriçi şehirdışı. Çalışma saatlerim belirsiz benim bazen 18:30 da çıkıyorum bazen gece 12’de. Haftasonu çalışmıyorum normalde ama bugün işteydim mesela. Bazen şehir dışına çıkmam gerekiyor birkaç günlük. Yani bayağı esnetilmiş bi çalışma saatim var :KK14:Öyle tempolu stresli bi hayatım var.

Bu arada kaptaniçem çook mutluyum kızım kalktı kaç kez yedi şimdide bi kıtırdattı ona koltuğun üstüne perdeli kulübe yaptım öyle değişik yerleri çok seviyor bayıldı ordan çıkıp yiyip geri hızlı hızlı gidip geri giriyor dışarıda da bardaktan dökülürcesine yağmur yağıyor kızımda çok mutlu daha ne olsun parkesiymiş varsın kabarsın tadilatıymış mutfağıymış dursun öyle 🤭
Hep iyi olsun çünkü çok şanslı senin gibi bir annesi var 🥰

Afiyet olsun ❤️ cumartesi itibariyle güzel yalnız bir tek şeyi anlamadım sabah kahvaltıda noodle ne yapıyor kız 🤭
Ah kaptanim reisim baskanim sorunum o zaten 😅 benim 15 yadindaki oglan kahvaltilik yemiyor. No peynir no yumurta ama yogun spor yapiyor.
Kahvaltida bile pilav tavuk yiyor. Ben Hem normal kahvaltı hem diyet kahvaltı hem de sporcuya kahvaltı hazırlamaktan yoruldum dedim ki oğlana Kalk kendin yap yemeklerini . 2 yildir yemek yapar🧿 bu sabah da pismis makarna yoktu dolapta nudel yapti. Kardeslerden biri de yedi . Benim de canim cekti😅 mesrla gece 21 itibariyle makarna ve firinda tavuk pişirildi . Yarin sabah, kalan tavuk ve pilavi yiyecek

Kız ben hep 50’lilerdeydim bu yaşıma kadar. 1.5 yılda coşup 69’lara çıkınca insülin direnci pcos yüzünden biraz da. Dur diyip hem dr’a gittim hem de diyete başlamış oldum. İnşaat mühendisiyim. Sahada değilim ama bazen gidiyorum. Şehiriçi şehirdışı. Çalışma saatlerim belirsiz benim bazen 18:30 da çıkıyorum bazen gece 12’de. Haftasonu çalışmıyorum normalde ama bugün işteydim mesela. Bazen şehir dışına çıkmam gerekiyor birkaç günlük. Yani bayağı esnetilmiş bi çalışma saatim var :KK14:Öyle tempolu stresli bi hayatım var.
Oyyy Allah kolaylık versin canım çok memnun oldum 😘🥰

İşte böyle yaaa evet yorgunluğunu sen çekiyorsun tabi zor oluyor ama bak bıdığa ne güzel sağlığına kavuştu mutlu mutlu yemeğini yiyor keyfi yerinde küçük hanımın 🫠
Biraz sokulur gırlar unutturur annesi ❤️

Ah kaptanim reisim baskanim sorunum o zaten 😅 benim 15 yadindaki oglan kahvaltilik yemiyor. No peynir no yumurta ama yogun spor yapiyor.
Kahvaltida bile pilav tavuk yiyor. Ben Hem normal kahvaltı hem diyet kahvaltı hem de sporcuya kahvaltı hazırlamaktan yoruldum dedim ki oğlana Kalk kendin yap yemeklerini . 2 yildir yemek yapar🧿 bu sabah da pismis makarna yoktu dolapta nudel yapti. Kardeslerden biri de yedi . Benim de canim cekti😅 mesrla gece 21 itibariyle makarna ve firinda tavuk pişirildi . Yarin sabah, kalan tavuk ve pilavi yiyecek
En azından kendi hazırlıyor 🧿 aslında oğlunun yedikleri senin için de olur sadece çok daha az porsiyonla ve makul vakitlerde ❤️

Çok zormuş kolaylıklar diliyorum canım ❤️🙏

@sibel_84
LenaG LenaG
@Efenin_Annesi
@Lotus1234
@Lavinia_98
malahit malahit
Jou Jou
@Boncuk2307
@Nergis 35
@Tutku44
@irmaknehirgol
@MAKE UP_

Kızlarrr yavaşça elinizde ne varsa(çerez kek kurabiye meyve vs...) bırakın ve yeşil çayınızı alın elinize 🥳 biz bu saat itibari ile başlıypruz kendimize haftalık hedef koyalım ne dersiniz:KK76: menülerimiz düzenli olsun ve 3 4 gün en az sporumuz olsun. Suyumuz 2 litre altında olmasın.
Salı günü tartısı moral bozmasın benim bu salı günü sadece 200 gr eksim vardı haftanın sonunda 2 kilo gitti. Kendimize içimşze odaklanıyoruz ben ne istiyorum ve NLP yi duyduk mu? Beynimize istediğimiz şey için sürekli telkin veriyoruz ve sonra hikaye başlayacak :KK6:
Ben öyle yaptım ilk başladığım zamanlarda kilomu söylerken yanlıslıkla 73-72 cıkıyordu ağzımdan. O kadar meşguldi ki zihnim bu rakamla dilimden de o dökülüyordu. Hadi canım kadınlar
BAŞ-LI-YO-RUZZZZ :KK76:❤️🥰
huhuuvvvvvv vallaha elimde su vardı elinizde ne varsa bırakın deyince hahahah suyu bile yudumlarken ağzımda tuttum :KK70:

Vaw harikasın iste ben de boyle istikrarli olmak istiyorum.
Surekli basliyorum ve 3 gun sonra sanki daha önemli birsey oluyor ve birakiyor(d)um.

tomrs tomrs surecin nasil neden sıkıldın bilmiyorum ,yazsbilirsin. Yeni yeni taniyorum sizleri. Bu hafta 💙takimda birlikteyiz. Azar azar giden kilolar 3-5 ay sonra muthis bir sonuc yapiyor.
Asgari olarak ne yapabilirsin? En azindan onlari yaoqrak baslamak lazim.
Ne yapabilirsin?
Aksam öğününu erkene cekebilir misin
Brlki 10.000 adim olmaz 4-5000 olur mu ?
1 yesil cay veya dukan icecegi yapip icebilir misin? Vb vb
Basit kararlar hayat kurtarir
Çok pardon acil isim çıktı gitmem gerekti geldim , sıkılmadım aslında çok seviyorum burda kendime geliyorum, beni zorlayan iki şey var çerez ve tarhana vede komşularimla kahvelerim hiç eksilmiyor bazen oluyor günde iki defa kahve içiliyor oturmalarda kahve yanına ikramlarimiz hiç eksilmiyor ister istemez yeiyorum sanırım🙈 ekstra atıştırmalık oluyor gün içinde çocuklara hazırlık derken atistirmalar yemek çerez çok karmaşık oldu, derken benim istahta açılıyor sanırım ama bundan sonrasinda daha dikkatli olacagim yürüyüş leri artiracagim ,evimde boyama ve inşaati sürüyor biter bitmez ben spor aktivitelerine baslicam

Mavi Takım Diyetin Sultanlari🤩🤩🤩
💙💙💙💙

Haydi başlıyoruz. Menuleri gunluk paylasmayi ve beni etiketlemeyi ihmal etmeyin.

• gunluk 2.5 -3 litre su , yarim saat yuruyus rutinimiz olsun
  • gece en gec 12 de yatalim ki ödem olmasin.

Size guveniyorum❣ bu haftayi eksi eksi eksi olsun kilolar. Gitsinler bir daha gelmesinler .

:KK68:

A Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
nurovic nurovic
bluegreeneyes bluegreeneyes
Fit mutlu anne Fit mutlu anne
G Goklerce
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Tesnim1903 Tesnim1903
B Beklenen2
D Deltavealfa
tomrs tomrs