Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG yarın annemlerde olacağım için tartıyı bugün paylaşayım dedim Eki Görüntüle 3457438
Geçen hafta 82.45 miş bak eksi görmüşsün umutsuzluğa kapılmak yok bırakma ağrılarım var veremem diye yapacağım yenicem demek var bak benim belimde fıtık,dizlerimde yırtıklar omzumda yırtıklar var hiç spor yapamıyordum ama yavaş yavaş yürüyüşe başladım sonra sonra daha iyi hissettim şimdi pilates yapıyorum tabi fizyoterapist eşliğinde olduğu için güvenle yapıyorum o ayrı sen de fibromiyalji için videolar izleyip hareketler yapabilirsin işk başta ağrı sanki daha çok artıyor gibi oluyor ama sonra iyi geldiğini fark edeceksin

Pilatese başlamayı düşünüyorum bir iki gün denedim ağrı yaptı ama devam edeceğim vazgeçmeyeceğim çünkü sağlık açısından iyi hissetmek istiyorum
Anladım ki kimse kimseyi düşünmüyormuş

Afiyet olsun birden çok kısma az olmuş biraz ayrıca sevmediğin için mi yemiyorsun bilmiyorum ama ekmeğe de ihtiyacımız var sabahları 1 dilim ekle canım

4 kofte kadar kiyma koyacam 3 yemek kasigi yulaf bir butun domates maydanoz bu karisimdan kac dolma cikarsa artik
Yesil dolmalik biber degilde kapya biberi kozler gibi ön pisirme yapip hazirladigin harci koyabilirsin dikine karniyarik gibi kesip aralayarak... daha cok yakisacagini düşündüm azda kaşar serpersin ustune

Afiyet olsun birden çok kısma az olmuş biraz ayrıca sevmediğin için mi yemiyorsun bilmiyorum ama ekmeğe de ihtiyacımız var sabahları 1 dilim ekle canım
Benim bağırsaklar biraz tembel senelerdir yemiyorum ekmek yiyince 5-6 gün afedersin tuvalete çıkamıyorum çözümü böyle buldum kiloyuda akşam yemeği yiyerek aldım normalde 4-5 ten sonra yemiyorum rahatsız ediyo bayramda tatile gittik kolonice orda akşam yemekleri hep 10 da 11 de yendi eşim mangal falan yaptı kalabalığız diyede hep geç oturdularsofraya benide suçlarına alet ettiler öyle olunca zaten 63 tüm oldum 67 kendi kendime başladım diyete sonra daha öncede zipzipla aklinyolu 1 le kilo vermiştim dedim tekrar giriyim bi gruba öyle yani

Yesil dolmalik biber degilde kapya biberi kozler gibi ön pisirme yapip hazirladigin harci koyabilirsin dikine karniyarik gibi kesip aralayarak... daha cok yakisacagini düşündüm azda kaşar serpersin ustune
Of offf karniyarik gibi
Annemin bahceden sari dolmalik biber geldi simdilik ondan yapayim ama bu da aklimda kalsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…