Popüler Konu LenaG ile MasterFit

afiyet olsun canım su ile egzersizde güzel maşallah

hiç bişey yememişsinki ama canım en azından yeşillik at ağzına süt yapr bol bol

orda bi resimde 3 biber dolması gördüm kız çok değilmi biz bir tanesini imtina ederek yeriz normalde :) ben dün bile dış biberini yedimde içini yemedim :)

öğlen iki kere yoğurt yazmışsın canım başka bişey var şeftalinin üstünde sanırım afiyet olsun bu arada menülerin porsiyonların mükemmel :)
Fistik ezmesi olacak🌸 kontrol etmemisim telefon degistirmis😘

Hastalık hikayesini anlatırken boncuğum diye yazmışsın ordan aklımda kalmış 😘
Aaaa aman aman canım kaptaniçem 😘 Allah'ım bir daha yaşatmasın daha beterini vermesin 1yılı geçkin zor günlerdi hala kızımı bağrıma basıp her sarıldığımda gözlerim yaşarıyor ailemize geldiğinde gözleri kapalı ve tabi daha ayakta değildi yeni doğmuştu ablasıyla büyüdü ablası evlendi kızımı alıcaktı vermedim veremem :KK43:

Kan ilaci ve d vitaminini kullanmaya basladim ve iki gundur maalesef kabızlık basladi 🥺 ozellikle kan ilacina bağlıyorum.
Bugun icin planim tum ogunleri bir iki saat one çekmek cunku yarın tarti gunu, 😱 Y yosunlupapatya kaptanim hazir mıyız 😘
Kan ilaci kabizlik yapiyor evet ama sen lifli beslenirsen sıkıntı yasamazsin
Bende kullaniyorum🥰
Aksam unutmazsam kullandigim kan ilacini yollayim sana cunku cok degistirdim midemi ve sindirimimi yormayani buldum🌸🙏🏻 unutursamda bana hatırlat lutfen

Aaaa aman aman canım kaptaniçem 😘 Allah'ım bir daha yaşatmasın daha beterini vermesin 1yılı geçkin zor günlerdi hala kızımı bağrıma basıp her sarıldığımda gözlerim yaşarıyor ailemize geldiğinde gözleri kapalı ve tabi daha ayakta değildi yeni doğmuştu ablasıyla büyüdü ablası evlendi kızımı alıcaktı vermedim veremem :KK43:
Ay verilir miii onlar can parçası 😻

Yok dusduysede hiss etmemisim uykusuz yorgunumki biri dis cikaryo digeri hasta hangisine kosacagimi sasrd
Evet neredeyse hiç bir şey yememişsin şekerin düşmemiştir inşallah 🙏

Afiyet olsun canım ne kadar yedin bilmiyorum ama ya fasulye ya menemen seçmek daha doğru tabi ikisinden de 2-3 yk sa ok ❤️

Afiyet olsun canım bitmeyenleri bitirmeye çalışmışsın ama ara öğünle öğlen birleşince birazcık fazla geldi bana akşam güzel su ve spor da iyi ❤️

Tek seferde bitecek gibi yap ertesi gün bir daha yaparsın. Makarna pilav vs varsa yerler hayvanlar. Buzluk stoğu neden bitirmeye çalışıyorsun uzak bir yere mi taşınıyorsun dayanır birkaç saat buzlukta ❤️

İşte buuu :KK9:

Selam canım birden çok kıstın ondan yoruldun diyetten bence bugün bir porsiyon sevdiğin birşeyden ye ❤️😘

Olsun canım yavaş da olsa hareket harekettir 💪

Hayırlı sabahlar canım ❤️

Günaydıınnn hayırlı cumalar olsun 🙏

Günaydın canım sağlığına dikkat et hem yorgunluk hem stress bağışıklığını düşürür 🙏

Afiyet olsun canım her zamanki gibi müko (sanırım böyle diyorlardı gençler 🤭)

Afiyet olsun canım suya yüklenelim biraz yoksa toksinleri nasıl atacağıııız ❤️😘

Ben de yakın zamanda yatılı ağırladım çok yorulmuştum kolaylıklar diliyorum 🙏 Yaptıklarından birer parça göze batmayacak şekilde ye canım sıcaktan yiyemiyorum fazla dersin ❤️😘

Günaydın canım hayırlı cumalar 🙏

Günaydın canım 😘😃

Günaydın ❤️

Hayırlı sabahlar olsun ❤️

İnşallah canım fena değildi menüler güzel eksiler bekliyorum 🙏

im

Canim cocuklardan hic vakit bulamadimki oyle unutdum yemek yemeyide
Sagol kaptanim. Aynenn canım elma aciktırıyor ama üzerine bol su içince ben acikmiyorun

Evet elma beni de aciktırıyor ama canım çekti ekşili elma severim üzerine bol su içtim acıkmadım

Hiç bir şey yememissin canım vücut kitlenmesin kendini

Allah kolaylık versin canım taşınmak işi zor 😕nedense artan yemeği hep anneler yer az yapmaya çalış canım kalmasın

Kan ilaci ve d vitaminini kullanmaya basladim ve iki gundur maalesef kabızlık basladi 🥺 ozellikle kan ilacina bağlıyorum.
Bugun icin planim tum ogunleri bir iki saat one çekmek cunku yarın tarti gunu, 😱 Y yosunlupapatya kaptanim hazir mıyız 😘
hazırız inşallah canım beniiimm senden ve diğer tüm ekipteki arkadaşlarımdan çookk umutluyum sabah yine yürümüşsün maşallah sana dün bende birazcık coştum oyüzden sızlıyor hala bacaklarım ama bugün gene yürüycem yarına artı olarak yansımasında tabii abartmadan biraz regl ödemi de var ama neydelim biz elimizden geleni yaptık içimiz rahat kuzumm sağlıkla gidecek o kilolar inşallah :KK68: :KK200::KK200:

hazırız inşallah canım beniiimm senden ve diğer tüm ekipteki arkadaşlarımdan çookk umutluyum sabah yine yürümüşsün maşallah sana dün bende birazcık coştum oyüzden sızlıyor hala bacaklarım ama bugün gene yürüycem yarına artı olarak yansımasında tabii abartmadan biraz regl ödemi de var ama neydelim biz elimizden geleni yaptık içimiz rahat kuzumm sağlıkla gidecek o kilolar inşallah :KK68: :KK200::KK200:
Canım dün çok yürüdüysen bugün dinlendir bacaklarını ödem yapar ❤️

LenaG LenaG yarın annemlerde olacağım için tartıyı bugün paylaşayım dedim
1000013315.jpg

Kan ilaci kabizlik yapiyor evet ama sen lifli beslenirsen sıkıntı yasamazsin
Bende kullaniyorum🥰
Aksam unutmazsam kullandigim kan ilacini yollayim sana cunku cok degistirdim midemi ve sindirimimi yormayani buldum🌸🙏🏻 unutursamda bana hatırlat lutfen
Tamam canim tesekkur ederim 🩷 benimki de feramat mış
Günaydın ne güzel serin serin yürüyüş 💪 ayaklarına sağlık ❤️

Günaydın canım hayırlı sabahlar ❤️
Günaydın kaptanım🩷 zorla gittim ama baslayinca da 12 bin olmadan icim rahat etmiyir 🤗
Kaptanicem saglikla gidecek ve saglikla da koruyacaz insallah 🤲 bu aksam kabak yemegi yiyecem gun icinde de bir odem suyu iceyum diyorum iki haftadir hic icmedim, 🫠

X