Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Fistik ezmesi olacak kontrol etmemisim telefon degistirmis

Hastalık hikayesini anlatırken boncuğum diye yazmışsın ordan aklımda kalmış
Aaaa aman aman canım kaptaniçem Allah'ım bir daha yaşatmasın daha beterini vermesin 1yılı geçkin zor günlerdi hala kızımı bağrıma basıp her sarıldığımda gözlerim yaşarıyor ailemize geldiğinde gözleri kapalı ve tabi daha ayakta değildi yeni doğmuştu ablasıyla büyüdü ablası evlendi kızımı alıcaktı vermedim veremem

Kan ilaci kabizlik yapiyor evet ama sen lifli beslenirsen sıkıntı yasamazsin
Bende kullaniyorum
Aksam unutmazsam kullandigim kan ilacini yollayim sana cunku cok degistirdim midemi ve sindirimimi yormayani buldum unutursamda bana hatırlat lutfen

Ay verilir miii onlar can parçası

Yok dusduysede hiss etmemisim uykusuz yorgunumki biri dis cikaryo digeri hasta hangisine kosacagimi sasrd

im

Canim cocuklardan hic vakit bulamadimki oyle unutdum yemek yemeyide

hazırız inşallah canım beniiimm senden ve diğer tüm ekipteki arkadaşlarımdan çookk umutluyum sabah yine yürümüşsün maşallah sana dün bende birazcık coştum oyüzden sızlıyor hala bacaklarım ama bugün gene yürüycem yarına artı olarak yansımasında tabii abartmadan biraz regl ödemi de var ama neydelim biz elimizden geleni yaptık içimiz rahat kuzumm sağlıkla gidecek o kilolar inşallah

Canım dün çok yürüdüysen bugün dinlendir bacaklarını ödem yapar

Tamam canim tesekkur ederim benimki de feramat mış
Günaydın ne güzel serin serin yürüyüş ayaklarına sağlık

Günaydın canım hayırlı sabahlar
Günaydın kaptanım zorla gittim ama baslayinca da 12 bin olmadan icim rahat etmiyir
Kaptanicem saglikla gidecek ve saglikla da koruyacaz insallah bu aksam kabak yemegi yiyecem gun icinde de bir odem suyu iceyum diyorum iki haftadir hic icmedim,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…