Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zirveye emin adimlarla
Gönlüne göre hafif bir menü olmuş

Benim yüreğime dert olurdu nimet çöp oldu diye. Arkandan ağlar kalmasın diye büyümenin etkisi sanırım
Menüden 1 dolma ve 2 bisküvi yemedim. Misafir geldi kek yesem mi ki küçük bir dilim, hazır kek ev yapımı değil
Böyle zorda kaldığın zamanlar hindistan yemek videolarini aklına getir
Ayy kim bilir içinde ne var de
Harika
Kaç gündür menü bildirimi yapamıyorum ama şunu diyeyim CIS olan yiyeceklerden yemedim. Bugün sadece aşure yedim . Onu da akşam ogunune saydım. Bugünü o şekilde kapadım.
LenaG @Asya89
İyimisin canım
Afiyet olsun canım
Iyi aksamlar simdi otruyorum pek biseyde yedigim soylenemsz sabah 12de iki tane yunurta yedim
Aksam iki tane kasar pehnir atdim agzima
Su 3 litre olmustir hic hesaplayamadim buguj
LenaG Y yosunlupapatya
Arada olabilir ama kendini çok bosverme dikkat et
Afiyet olsun
Tatlı güzel olmuş
Güzel dengelemissin ertesi günü afiyet olsun
Kolay gelsin
Yakın arkadaş akraba yokmu onlara ver canım. Fasulye kilosu olmuş 80 TL
Ajvar sos bayılırım
Çok güzel hafif bir menü
Erken kapatılmış afiyet olsun
Bu hangi uygulama canım ?
Aralıklı oruç canım.

Acaba çevremdeki insanlara diyeteyim demeyip iştahım kesik mi demeliyim yetti yemm için aşırı ısrar var ve kklomun yeterli olduğunu söyleyenler ah ah
Diyetisyenim diyordu ki diyette old soyleme midem kotu de bu aralar mideyi bozmusum istahim yok falan de diyordu diger turlu seni anlamazlar diyordu

afiyet olsun canım su ile egzersizde güzel maşallah
Iyi aksamlar simdi otruyorum pek biseyde yedigim soylenemsz sabah 12de iki tane yunurta yedim
LenaG Y yosunlupapatya
hiç bişey yememişsinki ama canım en azından yeşillik at ağzına süt yapr bol bol
orda bi resimde 3 biber dolması gördüm kız çok değilmi biz bir tanesini imtina ederek yeriz normalde :) ben dün bile dış biberini yedimde içini yemedim :)
öğlen iki kere yoğurt yazmışsın canım başka bişey var şeftalinin üstünde sanırım afiyet olsun bu arada menülerin porsiyonların mükemmel :)

LenaG Y yosunlupapatya
Evet neredeyse hiç bir şey yememişsin şekerin düşmemiştir inşallah
Afiyet olsun canım ne kadar yedin bilmiyorum ama ya fasulye ya menemen seçmek daha doğru tabi ikisinden de 2-3 yk sa ok
Afiyet olsun canım bitmeyenleri bitirmeye çalışmışsın ama ara öğünle öğlen birleşince birazcık fazla geldi bana akşam güzel su ve spor da iyi
Tek seferde bitecek gibi yap ertesi gün bir daha yaparsın. Makarna pilav vs varsa yerler hayvanlar. Buzluk stoğu neden bitirmeye çalışıyorsun uzak bir yere mi taşınıyorsun dayanır birkaç saat buzlukta
İşte buuu
Selam canım birden çok kıstın ondan yoruldun diyetten bence bugün bir porsiyon sevdiğin birşeyden ye
Dün gece yarım saat eliptik yaptım. (6km:15-20 km/h-20 dk) Belimden dolayı yüksek tempolu olmadı ama hiç yoktan iyidir diyerek yaptık bir şeylerGün içinde de yapabilirsem çok iyi olacak
Olsun canım yavaş da olsa hareket harekettir
Bu arada hepinize Hayırlı Sabahlar çiçek kadınlar
Hayırlı sabahlar canım
Günaydınlar herkese hayırlı cumalar
Günaydıınnn hayırlı cumalar olsun
Günaydın canım sağlığına dikkat et hem yorgunluk hem stress bağışıklığını düşürür
Afiyet olsun canım her zamanki gibi müko (sanırım böyle diyorlardı gençler )
Afiyet olsun canım suya yüklenelim biraz yoksa toksinleri nasıl atacağıııız
Teşekkür ederim kaptanicem direniyorum eksilme var tabiki cumartesi nden eksilme var bugün akşama misafirim var ve yatılı kalacak ne yapacağım bilmiyorum
Ben de yakın zamanda yatılı ağırladım çok yorulmuştum kolaylıklar diliyorum Yaptıklarından birer parça göze batmayacak şekilde ye canım sıcaktan yiyemiyorum fazla dersin
Gunaydın hayırlı cumalar
Günaydın canım hayırlı cumalar
Günaydın
Erken yatmama rağmen çok yorgunum heryerim ağrıyor
Gün içinde daha iyi olacağım inşallah
Günaydın canım
Günaydin Canlar
Günaydın
hayırlı sabahlar kızlar
Hayırlı sabahlar olsun
cumartesiye bir gün kalaa herkes umduğu yerden yakalasın mutluluklarını sağlıklarını huzurlarını inşallah
İnşallah canım fena değildi menüler güzel eksiler bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…