Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar bugün modum çook düşüktü böyle kafamda değişik düşünceler, gelecek kaygısı vs vs kendi kendimi zorla depresyona soktum resmen. Bu yüzden de bi yeme atağı geldi iki gündür direniyorum. İstediğimi yemeyince daha da kötü hissetmeye başlıyorum artık bilmiyorum inşallah bu ruh halinden çıkarım. Bugünki menümü yazayım

25 Temmuz

Kahvaltı: zeytin, peynir, salatalık, ajvar sos, 1 dilim tb ekmek, 1 haşlama yumurta

Ara: soğuk kahve, fellas bar(130 kalori)

Akşam: 3 köfte, salata

Spor:8 bin adım
Su: 2
LenaG
11. Gün

Eklentiler

• BE4C544D-3394-427F-BBE9-3A346EB0607F.jpeg
    196,1 KB · Görüntüleme: 18
Canım cumartesi günü istediğin bir şeyleri öğün olarak yiyebilirsin. Kendini çok sıkma.
Bilmiyorum git gide sanki güzel şeyler bitiyor dünyada gibime geliyor.

Bazen çok düşünüyorum nerden nereye diye

Afiyet olsun güzel menü elma beni çok acıktırıyor
Sagol kaptanim. Aynenn canım elma aciktırıyor ama üzerine bol su içince ben acikmiyorun
Evet elma beni de aciktırıyor ama canım çekti ekşili elma severim üzerine bol su içtim acıkmadım
Iyi aksamlar simdi otruyorum pek biseyde yedigim soylenemsz sabah 12de iki tane yunurta yedim
Aksam iki tane kasar pehnir atdim agzima
Su 3 litre olmustir hic hesaplayamadim buguj
LenaG @yosunlupapatya
Hiç bir şey yememissin canım vücut kitlenmesin kendini
Allah kolaylık versin canım taşınmak işi zor nedense artan yemeği hep anneler yer az yapmaya çalış canım kalmasın

Günaydın kızlarrr
Kaç gündür o kadar yoğunum ki gece geç saatte gelip sabah erkenden çıkıyorum evden. Hiçbir şeye fırsatım olmuyor. Bir de sinirli ve stresli bir dönemden geçiyorum. Bir süre de böyle olacak gibi. Buraya da az giriyorum daha aktif olamıyorum

Hepimiz bu surecleri yasiyoruz sık sık.. kendini sıkma normal
Dün gece yarım saat eliptik yaptım. (6km:15-20 km/h-20 dk) Belimden dolayı yüksek tempolu olmadı ama hiç yoktan iyidir diyerek yaptık bir şeylerGün içinde de yapabilirsem çok iyi olacak
Aaa bi eliptikci daha gelmis
Günaydınlar herkese hayırlı cumalar
Gunaydin
Kolayliklar diliyorum genelimiz boyleyiz bu ara herhalde

Dünkü Menüm
Sabah 10:00
15 adet fındık
2 çeri domates
2-3 küçük dilim peynir
Türk kahvesi
1 dilim toblerone

Öğle 12:00
1 tane ızgara tavuk but
Yarım şişe maden suyu

Akşam 18:00
4 sulu köfte misket büyüklüğünde
2 kaşık yoğurt
Yarım havuç
1 tane nektari

7600 adım
1.5 lt su
1 büyük kupa kiraz saplı limonlu yeşil çay

LenaG
Mthn83

Teşekkür ederim kaptanicem direniyorum eksilme var tabiki cumartesi nden eksilme var bugün akşama misafirim var ve yatılı kalacak ne yapacağım bilmiyorum

Günaydın dönem dönem herkez böyle oluyor canım stres olsa bile olumlu düşünmeye bak bende zaman zaman olurum sonra derim ki tek stresim ugrasim bu olsun ya hastane köşelerinde başka bi stresim olsaydı siye teskin ediyorum
Acaba çevremdeki insanlara diyeteyim demeyip iştahım kesik mi demeliyim yetti yemm için aşırı ısrar var ve kklomun yeterli olduğunu söyleyenler ah ah
Sıcaklardan iştahım yok migdem kötü de en iyisi

Çok doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…