Popüler Konu LenaG ile MasterFit

12 den sonra saatleri yanlış yazmışsın sanırım. Gece beslenmediysen tabi
Afiyet olsun kaptanım

Menün çok güzel. Bayağı iddialı.
Saatlerinide yazsaydın daha güzel olurdu
Afiyet olsun canım

Yenilerin de eskilerin de gözleri seni arıyor.
Sen hep ol

Afiyet olsun akşam coşulmuş tiz yarın düzeltile
Canım böyle şeyler hepimizin başına gelebilir biraz serbest bırakmak olabilir sıkılmış da olabilirsin diyet yapmaktan ama kendini mutlu hissetmen önemli komple bugün başlıyorum yerine acaba mesela öğün olarak mı baksan mesela sabah yedin öğle de yedin akşamı sadece salatayla geçirsen ? Böyle böyle buna öğleni de sonra da sabahı da eklersin yavaştan gibi Verecek az kilon kaldı belki maks.10 kilodur ha gayret
Sabah 11.30
1 kase aşure ( kahavltı etmek canım istemedi)

Ara 14.00
3 hurma

Ara 17.00
1 avuç leblebi

Akşam
1 tabak zeytinyağlı taze fasülye
5 kaşık pilav
2 yeşil biber
1 sb ayran

Su 2.5 lt

LenaG
Afiyet olsun akşam birazcık pilav fazla geldi 1 tabak ne kadar bilemedim 6-7 yk gibiyse ok
Afiyet olsun akşam çok az olmuş canım ya kısmaktan falan yeme atağı gelmesin sonra bak 10 gün olmuş pekala 1 porsiyon istediğin bir şey ekleyebilirsin bence

Çok dolu görünüyor göze ama değil aslında. Sadece senin bu saate bırakmana şaşırdım akşam menünü
Afiyet olsun canım

Silkelen kendine gel.. Lütfen

Afiyet olsun biraz toparlasak mı menüyü su ve spor güzel yalnız bu işin esası kalori açığı vermek

Selamlar

10.15 kahvaltı
1 yumurta
4_5dal.maydanoz
5 zeytin
1 salatalık+yeşil çay

15.30
Sütlü türk kahvesi + 10 çiğ badem

18.30
Az yağlı tavuk sote
4_5kaşik sebzeli buğday pilavi
1 kase yogurt
3 lt su
8000adim
LenaG Mthn83 patimsilizm Y yosunlupapatya bugünkü plan tamamlandı.
Lena ve Sitare bacilarim.sizi dinledim 1 dilim peynir minnak bir lavaş ekmeği 3 lokma kadar ya var ya yok yedim nefsimi koreltmek için yoksa bayağı lavaş bana ben ona bakistik durduk.
Aşırı yürüdüm yokuşlu yokuşsuz bugün ayaklarım.kopuyor ağrıdan.

Afiyet olsun canım yemeğin porsiyonunu bilemedim ama 3 yk bulgur yeterli

Kızlar benimde bugün akşamdan beri modum.cok.dusuk nazar falan olmasa bari ben insanların davranışlarından olumsuz sozlerinden çok etkileniyorum mesela biri bana olumsuz bir enerji versin bana veya çevreye yaysın ben bunu çok çabuk farkedip hissediyorum umursamazdan gelemiyorum Empat miyim ben, bu neden oluyor bilmiyorum ama.bu beni çok rahatsız ediyor.

Yıldızın da düşük olabilir canım ben de etrafımdaki negatif enerjiden kolayca kötü etkileniyorum ve yokmuş gibi yapamıyorum çareyi o ortamı terk etmekte buldum

Yıldızın da düşük olabilir canım ben de etrafımdaki negatif enerjiden kolayca kötü etkileniyorum ve yokmuş gibi yapamıyorum çareyi o ortamı terk etmekte buldum
Bende öyle yapmaya çalışıyorum.
Bu yıldız düşüklüğü mevzusunu hiç bilmiyorum.sende benim gibiymissin zor yaşayan bilir oyle rahat gamsız insanlara Cok imrenirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…