Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Lens kullanıyor mu canım? Ben denizde lens kullanıyorum genelde denizden çıkınca atıp yeni paket lens açıyorum ama. Gözlük korumak sıkıntı ya ben hep kaybediyorum sahip çıkamıyorum
3-4 kuru kayısı bi avuç kuru dut birlikte kaynat bızztt yap posasıyla beraber iç. Bende işe yarıyor ama herkeste aynı etkiyi gösterir mi bilemem
Evet canım doğru. Bende LenaG kaptanıma yazdım oda cumartesi gününden kilo verme oranı diye birşeyler yazdı kafam iyice çorba oldu

ozaman ben yapayım transferi ben kazanmışsam orana göre :)
Özetle 50 kilo bi insanın 200 gram vermesi, 70 kilo bi insanın 200 gram vermesinden daha zor bi iş o yüzden orana bakılıyor kızlar. Gerçi sorun çözülmüş sanırım alıntılarda kalmış diye yanıtlayım dedim.
Canım hergün tartılma tabiki günlük dalgalanmalar olabilir kiloda. Üstelik spordan sonra mutlaka fazla çıkıyor kilo. Tartı günü öncesi spor yapmıyorum ben mesela

Moralini bozma canım menülerin güzel gidiyor bence sadece yürüyüş arttirabilirsen senin için daha iyi olacaktır bence
Dışarda yürüyecek imkanım olsa sanırım daha çok zevk alacağım spor işinden. Evde yaptıklarım bir yerden sonra sıkmaya başladı. O yüzden hergün farklı bir şeyler yapsam diyorum egzersizin süresine bakmadan.
Canım bozma moralini ne yaparsam kâr diye düşün bugün 13 oldu ertesi gün 30 dk olur önemli olan olması
15 Ağustos a daha çok var motivasyonunu kaybetme 70 i görürsün
Yaa inşallah bakalım şehir değiştireceğiz. Yeni bir yer, yeni bir düzen, sonrasında hemen calismaya başlayacağım. Okul zamanı cok zorlaniyordum, bakalım yeni okulda ders yoğunluğum ne olacak?
Yaaa ne güzel 19 yaşıma kadar 68-70 kilo civarıydım. Üniversiteden sonra kilo verdim ben de çaba gostermeden. 58-60 arasiydim. Şimdi 58 olmasa da olur 60 ideal diyorum ama 6lı sayıları görünce hedefimi yukseltirim ben de belki
Canısı bu yol inişli çıkışlı ayaklarını sağlam bas. Bazen artı bile olabilir vücudun anlık tepkilerine takılma. Bı anda hepsi gidebilir
Aslında cok haklısın. Uzmanlar da tartıdan çok bel ölçüsü önemli, yağdan verip vermediğinizi ordan anlarsınız diyorlar.

Lens kullanmiyor dr gozlukten vazgecmeyin dedi numaralari 5.5 hipermetrop astigmat 1.5 yastan beri gozluklu ve lens kullanabilecek yitizlige sahip oldugunu düşünmüyorum gunde zlukleri hazirmis almaya gidecegim lastikte isteyim bebekken lastik takiyorduk gozlugune ayni öyle taksin denize girerken

24 temmuz 2024 menüsü
Sabah
2 yumurta haşlama
1 domates
1 salatalık
2 bardak şekersiz çay
3 dilim peynir az yağlı

öğle
1 adet zuber lokma
3 adet ceviz
1 türk kahvesi şekersiz

akşam
2 adet orta boy patates ile patates salatası soğuk az yağlı
yanında 1 kase yoğurt
3 dilim karpuz
2 bardak çay

3 litre su

akşam 9 gibi 1 saat yürüyüşe çıkıcam 7-8bin adım
Kaptanımm LenaG

Canım dün kafam doluydu onun için sormuştum.
Birde ben bilmiyordum bu kadar detaylı hesaplandığını,kaptanların tartılarına bakıyorlar 50gr veya 100 gr kim daha çok vermişse öyle seçiliyor sanmıştım

LenaG Y yosunlupapatya
24 Temmuz menüm

10:30
2 sütlü kahve

12:30
4/5 yk Mantarlı et sote
1 çatal yumurta
Biraz üzüm

Akşam yemeği 16:20 bitti
1 biber dolması
Serçe parmağım kadar 1 sarma
1 dilim kavun
1 biraz üzüm
Yarım ev yapımı kurabiye

Bu gün peynir yapamıyorum onun için o plan iptal oldu.

Küçük bir piknik yapıyoruz
Belki biraz yürüyüş yaparım

Su 2 litre

Ödem atıcı dukkan yaptım öğlen 1 bardak içtim bakalım inşallah işe yarar

Hayırlı akşamlar

11.30
1e yakın h yumurta.
Marul
Domts
Salatlk
2zeytin
1kasık labne

14.30
Buyuk kase yoğurt, seftali, 1k ciha tohumu

18.20
5,6 kasık tavuk göğsü
Yarım dilim ekmek
Yarımşar kabak, biber dolması
Salata

2lt su
Spor yapmicam dun 1. 5 saat yürüdüm tempolu bacağım agırıyor.
LenaG

Afiyet olsun Kaptanım. Bu ödem atici nedir tarifi varsa atar mısın canim. Ben de yaparim uyarsa.

Menüm LenaG Mthn83 Y yosunlupapatya

Sabah 9.00 : sütlü kahve(200 ml sut) 2 kuru kayısı

Ogle 13. 00: 2 dilim t b ekm
1.5 yumurtali omlet
25 gr peynir
5 zeytin salatalik, maydanoz, taze nane, acur
Yesil cay

Ara: Türk kahvesi 1 hurma 2 ceviz ici 1 adet 14 gr bitter(pirinc patlakli 78 kalori)
Limonlu soda

Aksam 18.45: 6 yemek kasigi susuz türlü
4 yrmek k bulhur pilavi
4 kasik yogurt icine salatalik tazr nane

Spor 12 bin adim yürüyüş
su 3 litre

Arkadasla dışarı cikacaz biraz daha yuruyus olur sade filtre kahve icerim.

Afiyet olsun canım
Afiyet olsun kaptanım bende bir minik kurabiye yedim bugün yazarım birazdan piknikte dikkat et olurmu çünkü piknikler ciss dolu
Afiyet olsun canım spor da menü de güzel

Afiyet olsun Kaptanım. Bu ödem atici nedir tarifi varsa atar mısın canim. Ben de yaparim uyarsa.
Sağol canım
Bir diyetisyen önermişti
1 litre su
3 yeşil çay poşeti veya 3 kaşık yeşil çay demliyorsun
Soğutup üstüne bir şişe maden suyu
1 limon sıkıyorsun ılık veya soğuk içiyorsun

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun kaptanım bende bir minik kurabiye yedim bugün yazarım birazdan piknikte dikkat et olurmu çünkü piknikler ciss dolu

Afiyet olsun canım spor da menü de güzel
Afiyet olsun canım
Aşırı tokum yemeği bitirdiğim saatin üstüne birşey yemedim daha da yemeyeceğim

Midem küçülmüş çok mutluyum ya eskiden bu yediklerimi öğün olarak değil çerez niyetine yerdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…