Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar kızlar daha şimdi müsait oldum yazabiliyorum. Akşam yemeyecektim toktum bayağı ama ilaç içmem lazımdı. O yüzden yedim:olamaz:

Sabah 10:00
5-6 ince dilim domates
6-7 ince dilim salatalık
10 zeytin
Ezine peynir dilim sayısı veremiyorum ama fazla yedim. Belki 4 tane kibrit kutusu olmuştur 3 kesin vardır.

Öğle 13:00
6-7 kaşık gavurdağ salata
Kuzu şiş 6 adet etti

Ara 15:30
10 kiraz
1 kayısı

Akşam 20:00
2 sulu köfte
5 çatal yoğurt

1.5 lt su
6500 adım

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83

Afiyet olsun akşam coşulmuş tiz yarın düzeltile 🙈❤️

Canım böyle şeyler hepimizin başına gelebilir biraz serbest bırakmak olabilir sıkılmış da olabilirsin diyet yapmaktan ama kendini mutlu hissetmen önemli komple bugün başlıyorum yerine acaba mesela öğün olarak mı baksan mesela sabah yedin öğle de yedin akşamı sadece salatayla geçirsen ? Böyle böyle buna öğleni de sonra da sabahı da eklersin yavaştan gibi 😘 Verecek az kilon kaldı belki maks.10 kilodur ha gayret 💪💪💪

Afiyet olsun akşam birazcık pilav fazla geldi 1 tabak ne kadar bilemedim 6-7 yk gibiyse ok ❤️

Afiyet olsun ❤️ akşam çok az olmuş canım ya kısmaktan falan yeme atağı gelmesin sonra bak 10 gün olmuş pekala 1 porsiyon istediğin bir şey ekleyebilirsin bence 😘
Derhal yarın telafi edilecektir kaptaniçem:KK36:

Yaklaşık bir haftadır aşırı derecede bel ağrısı çekiyorum ama bugün en max ını yaşıyorum. Ağrıdan duramıyorum. Menü de geç kaldı.
24 temmuz çarşamba
Kahvaltı 12.00
2 dilim karpuz, bir kibrit kutusundan küçük peynir, 2 salatalık (ekmek yoktu karpuz yedim)
Öğle yemeği yok
Ara Öğün 15.00
1 tüysüz şeftali 2 yeşil erik
Ara Öğün 17.00
1 yyulaf bar (71kalori yazan, muzlu kakaolu CORNY marka)
Akşam yemeği 19.00
1,5 dolma + 1 çorba kasesi sulu köfte + bolca salata
2 lt su (şimdilik) + 1 lt Dukan içeceği
Belim geçerse daha doğrusu hafiflerse birazdan eliptiğe bineceğim 🤲🤯
LenaG LenaG A Asya89

Yaklaşık bir haftadır aşırı derecede bel ağrısı çekiyorum ama bugün en max ını yaşıyorum. Ağrıdan duramıyorum. Menü de geç kaldı.
24 temmuz çarşamba
Kahvaltı 12.00
2 dilim karpuz, bir kibrit kutusundan küçük peynir, 2 salatalık (ekmek yoktu karpuz yedim)
Öğle yemeği yok
Ara Öğün 15.00
1 tüysüz şeftali 2 yeşil erik
Ara Öğün 17.00
1 yyulaf bar (71kalori yazan, muzlu kakaolu CORNY marka)
Akşam yemeği 19.00
1,5 dolma + 1 çorba kasesi sulu köfte + bolca salata
2 lt su (şimdilik) + 1 lt Dukan içeceği
Belim geçerse daha doğrusu hafiflerse birazdan eliptiğe bineceğim 🤲🤯
LenaG LenaG A Asya89
Afiyet olsun canım ❤️ zorlama bugün dinlen geçmiş olsun 🙏

İyi akşamlar kızlar daha şimdi müsait oldum yazabiliyorum. Akşam yemeyecektim toktum bayağı ama ilaç içmem lazımdı. O yüzden yedim:olamaz:

Sabah 10:00
5-6 ince dilim domates
6-7 ince dilim salatalık
10 zeytin
Ezine peynir dilim sayısı veremiyorum ama fazla yedim. Belki 4 tane kibrit kutusu olmuştur 3 kesin vardır.

Öğle 13:00
6-7 kaşık gavurdağ salata
Kuzu şiş 6 adet etti

Ara 15:30
10 kiraz
1 kayısı

Akşam 20:00
2 sulu köfte
5 çatal yoğurt

1.5 lt su
6500 adım

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun ezine baya yağlı canım mutfak tartın varsa 40 gr yeterli
Kuzu şişlerin küçük olduğunu varsayıyorum umarım et 150 gr falandır 🙏❤️

Ay kusuruma bakma güldüm son cümlene ters hareket yaptın sanırım ama yatman lazım kas gevşetici içip ❤️🙏
Ay ne biliyim ablacım nasıl bi ters hareket yapabilirsin ki Allah için normal kalktım ama oldu işte, yatamıyorum da oğlan var bir tane 3 yaşında felaket evlat 😂

Ay ne biliyim ablacım nasıl bi ters hareket yapabilirsin ki Allah için normal kalktım ama oldu işte, yatamıyorum da oğlan var bir tane 3 yaşında felaket evlat 😂
Gece yatarken iç kas gevşetici varsa krem de sür yan yatıp dizlerini hafif karnına doğru çek bende fıtık olduğundan ağrım tutunca böyle yapıyorum anca hafifliyor

İyi akşamlar 🥰 🥰 🥰
Dün menümü de yazmayı unutmuşum özür dilerim ama sporumdan diyetimden odun vermedim
24.07.2024
Sabah 7.00 sade kahve
7 30 kepek ekmekli sandviç
11.00 filtre kahve 2 parça bitter cikolata
14.00 1 avuç leblebi
18.00 marul salatasi 4 parça tavuk 2 kaşık yoğurt 1 dilim kepek ekmeği
1.5 litre su
50 dk tüm vücut spor yaptım
LenaG LenaG A Asya89

Mutlu akşamlar

Bugünkü menüm

13:00
1 kase aşure
1 dilim şam tatlısı
3 tane patatesli sıkma
Domates salatalık
Süs biberi

16:00
1 kase karışık çerez

Su
4 litre

Spor
100 dk yürüyüş
Yoga
Kol hareketleri

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım hem çok erken kapatmissin akşam tatlının da verdiği şeker fırlamasi ile çok acikaksin hem de iki gündür bol tatlı görüyorum menülerinde yarın daha hafif geçirelim olur mu🥰 spor ve su gayet güzel 🌹

12 den sonra saatleri yanlış yazmışsın sanırım. Gece beslenmediysen tabi 😋
Afiyet olsun kaptanım 💙
Saol canım benim saatleri hızlıca yazdım gün içinde yedim tabii☺️
Selamlar 🎯

10.15 kahvaltı
1 yumurta
4_5dal.maydanoz
5 zeytin
1 salatalık+yeşil çay

15.30
Sütlü türk kahvesi + 10 çiğ badem

18.30
Az yağlı tavuk sote
4_5kaşik sebzeli buğday pilavi
1 kase yogurt
3 lt su 🙋🏻‍♀️
8000adim
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 patimsilizm patimsilizm Y yosunlupapatya bugünkü plan tamamlandı.
Lena ve Sitare bacilarim.sizi dinledim 1 dilim peynir minnak bir lavaş ekmeği 3 lokma kadar ya var ya yok yedim nefsimi koreltmek için yoksa bayağı lavaş bana ben ona bakistik durduk.😆😆😆
Aşırı yürüdüm yokuşlu yokuşsuz bugün ayaklarım.kopuyor ağrıdan.
Menün çok güzelmiş aralıklı orucu bikac aydir yapıyorum sıkılmaya başladım aslında bende geçende yazmistim hatta sabah kahvaltısıni özledim diye ama bı hedefe ulasayim inşallah bir aya 3 öğün devam edicem gidevildigim yere kadar dayanicam bakalım😄😀
LenaG LenaG Y yosunlupapatya

İyi Akşamlar Kızlar
24.07.2024 Çarşamba
Kahvaltı öncesi 1litre su, 1büyük sb.dukan birası
10:30 1kaseye yakın az yağlı süt, 3tepeleme yk.yulaf, 1yk.ceviz, 1tk.chia, 3büyük kayısı, yarım muz, 1tk.yaban mersini

12:00 2yk.tuzlu lor peyniri

2 sb.nane sapı ve zencefilli kiraz sapı çayı
1kupa filtre kahve şekersiz

19:15 Akşam yemeği bitti.
2 kase yoğurtlu sebze çorbası, 3 adet köfte az zeytinyağında pişti, 3 tepeleme yk. pazates kavurması az tereyağ ve zeytinyağında pişti.
3kayısı, 35kiraz(yarım kase) 1erik, yarım avuçtanda az cips

Toplam 3litre su
Gecede 1 bardak dukan içerim

Affedin kızlar bugün çok oldu yemek saati geçe kaldı çook acıkmıştım.
Spor yok.
Afiyet olsun canım 🌸

İyi akşamlar 🥰 🥰 🥰
Dün menümü de yazmayı unutmuşum özür dilerim ama sporumdan diyetimden odun vermedim
24.07.2024
Sabah 7.00 sade kahve
7 30 kepek ekmekli sandviç
11.00 filtre kahve 2 parça bitter cikolata
14.00 1 avuç leblebi
18.00 marul salatasi 4 parça tavuk 2 kaşık yoğurt 1 dilim kepek ekmeği
1.5 litre su
50 dk tüm vücut spor yaptım
LenaG LenaG A Asya89
Afiyet olsun canım menü gayet güzel spor da 👍❤️

Ay kendi menümü yazmayı unuttum
24.07.2024 Çarşamba

Sabah 2 kupa yağsız sütle filtre kahve

Kahvaltı 11:30 4 yk yoğurt,4 yk yulaf,2 dilim ananas,1 yk fıstık ezmesi,1 tk reçel (yaparken tadına baktım)

Ara 15:00 yarım çay bardağı leblebi,6 fındık,3 badem,kahve

Akşam 19:30 canım kahvaltı istedi 2 yumurtadan omlet,40 gr beyaz peynir (üzerine çörek otu 1 çk) ,8 zeytin,yarım domates, 1 bardak kola zero 🙈

Su az oldu anca 2 lt
6500 adım
Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83

Tek zorlandığım çikolata isteği nasıl bastıracağım bilmiyorum bir fikir verin başka abur cubur sevmiyorum kola asitli içecek bağımlısı değilim cips türevi çok tüketmem ama çikolata benim bağımlılığım sigara gibi yok böyle bir şey ya bildiğiniz aşeriyorum şu an hamileyken böyle yaşamadım ya 🥴🤯

Canım öncelikle nasılsın iyimisin kaç gündür menü bildirimide yapmıyorsun aklım sende
Birde salı tartısı için ankete tekrar oy verebilirmisin şuan sayfada 😘🌸
Elhamdülillah iyiyim.agrilar arttı biraz ev işi uykusuzluk.agrilar buraya yazamadım hiç ama diyetimi bozmuyorum

Teşekkür ederim, durup dururken ayıptır söylemesi tuvaletten kalkarken bir yandı o günden beri ağrıyor 😂 Tuvalette fıtık sahibi olan tek benim heralde 😂🥴
Geçmiş olsun canım dikkat et
Benimde ara ara öyle tutulmalar oluyordu.(olmayada devam ediyor)
4/5 sene devam etti. yılda 1/2 defa illa tutuluyordu.
İlk yıllar filim falan çektim birşey çıkmamıştı. Geçen yıl tekrar filim çektirdim bel kayması olduğu için öyle oluyormuş.
Tabi kilo aldığım içinde daha çok ağrı yapıyordu. Şimdi biraz iyi gibi bakalım inşallah daha da kilo verince iyi olurum🥰🤗🤲

X