Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öğlen 12//
Bir yemek kasesi koz patlıcanli mısırlı yoğurlu salata
Bir yemek kaşığı tavuk sote

Ara2.30// bir serçe parmak uzunluğunda minik elmalı kurabiye

Ara 4.30//bir avuç çiğ fındık

Aksam 6.30//
150-180gr arası döner
Bir kase salata

3lt su bitti
Öğlen bir mile Leslie yaptım yürüyüş de yaptım akşam ama daha yaparım 10000olmak üzere şuan son adım sayımı yazarım yapınca yine
LenaG A Asya89

Sağol canım
Bir diyetisyen önermişti
1 litre su
3 yeşil çay poşeti veya 3 kaşık yeşil çay demliyorsun
Soğutup üstüne bir şişe maden suyu
1 limon sıkıyorsun ılık veya soğuk içiyorsun
benim her gün içtiğim şey bu işte ben içine kiraz sapı da koyuyorum. Tabi vücut bir yerden sonra alışıyor 10 gün yapıp beş gün yapmıyorsun. Dinlenme süresi bırakıyosun. Mesela benim metabolizmma alıştı tuvalete çıkamıyorum malesef

Yaaa ben bayılıyorum o lastikli gözlüklü çocuklara aşşşırrı tatlı duruyor küçük profesör gibi demek senin oğlun da öyleydi küçükken

Afiyet olsun canım spor ve su da başarılı sadece bilemiyorum karpuz bana boş şeker gibi geliyor
Afiyet olsun çok güzel menü
Afiyet olsun canım güzel menü ödem atıcı yatmadan da bir bardak iç
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun su ve spor çok iyi
Afiyet olsun güzel olmuş
Yaa eşim çiğ köfte almış geliyor yolda şu an. Ben normalde bugünlük yeme işini kapattım. 1 sıkım yesem mi sizce ?
2 sıkım bol marulla attırıver

LenaG Y yosunlupapatya

İyi Akşamlar Kızlar
24.07.2024 Çarşamba
Kahvaltı öncesi 1litre su, 1büyük sb.dukan birası
10:30 1kaseye yakın az yağlı süt, 3tepeleme yk.yulaf, 1yk.ceviz, 1tk.chia, 3büyük kayısı, yarım muz, 1tk.yaban mersini

12:00 2yk.tuzlu lor peyniri

2 sb.nane sapı ve zencefilli kiraz sapı çayı
1kupa filtre kahve şekersiz

19:15 Akşam yemeği bitti.
2 kase yoğurtlu sebze çorbası, 3 adet köfte az zeytinyağında pişti, 3 tepeleme yk. pazates kavurması az tereyağ ve zeytinyağında pişti.
3kayısı, 35kiraz(yarım kase) 1erik, yarım avuçtanda az cips

Toplam 3litre su
Gecede 1 bardak dukan içerim

Affedin kızlar bugün çok oldu yemek saati geçe kaldı çook acıkmıştım.
Spor yok.

Eşim sadece kendine kadar almış çiğ köfte. Sen diyettesin diye sana almadım diyo. Öyle de düşüncelidir(!)

Her sabah bugün düzene koyacağım diyorum ama hala bı hareketlilik yok. Birçok bahane bulabilirim
Ama adı üstünde bahane. Dışarıdan herkes iyi gorundugumu söylüyor ama mutlu olmaya yetmiyor mevcut halim. Bide almaya meyilliyim
Sporsuz hiçbir şey olmuyor ve benim hareket etmeye hiç halim yok (bak bı bahane daha )

Merhaba ben sizi etiketli yorum ama niye etiketliyoruz bilmiyorum biraz yeni katilandanim gruba bende ama siz de Lena gibi kaptanımız mi oluyordunuz yoksa bizim gibi zayıflama kampındaki çekirgeler mi bilemedim merakımı mazur görün

Sağol canım iyiki söyledin. En iyisi bende ara ara yapayım

Lena kaptanima yardımcı oluyorum normalde ama şuan bazı ev durumları dolayısı ile aktif değilim. Menü yorumlarına destek veriyorum aylık hedef tablo yapıyorum. Elimden geldiğince motivasyon amaçlı buradayım
Çok zamanımı ayiramiyorum ama bı selam vermeden de geçmiyorum
Vakit bulursam menü ve spor listesi yapmaya çalışıyorum ama o konuda çok eksiğim şu aralar

Teşekkürler kaptanım sanada afiyet olsun.
Aynen benimde düşüncem öyle yatmadan 1 bardak içmek

Canım kendine çok yüklenme. Her dönemimiz birbirine uymuyor malesef. Biraz kendine izin ver. Zorlayarak ittirerek olmuyor bu işler kafada bitirmen lazım. Demekki bu aralar kafan dolu tam konsantre olamıyorsun diyet spor olayına. Bi yerden sonra kafa ikna oluyor ve artık başlıcam kararlıyım diyorsun ve oluyor. 5-10 Gün daha serbest takıl istersen sonra yavaştan hazırlıktan gir bence. Şimdiye kadar çok güzel yaptın yine yaparsın neden yapamayasın ki?!
Farkında olmadan iyilik mi yapmış ne sana
Aynen öyle. 2 sıkım yiyecektim ama bana kalmadığı için yiyemedim iyi oldu.

24 Temmuz çarş

Kahvaltı: 4 zeytin
Kk beyaz peynir
1 tk labne
1 tk ajvar sos(köz sebze sosu)
Salatalık
Menemen
2 kb patlağı

Ara: 1 muz, 2 ceviz, 8 tuzsuz fıstık

Akşam: yoğurt kürü(2kaşık yoğurt, keten tohumu, çörekotu, zerdeçal, salatalık, maydonoz)

Spor: 10 bin adım
Su: 2,5 lt yatana kadar 3 olur
LenaG
10. Gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…