Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım cumartesi günleri azar azar yiyebilirsin.
Birden kesersen aklında olduğu için kilo vermen yavaşlar vücut direnir.

Vay be kaptanım mezuniyet sıralarına hızla tirmaniyorsun

Yenilerin de eskilerin de gözleri seni arıyor.
Sen hep ol
Teşekkür ederim
Bende ne yazdılar acaba diye heyecanla geliyorum ama Lena kaptanima da dedim. Kendim yapmiyorken bunu neden yedin demek ağır geliyor bana utanıyorum
Ama elimden geldiğince burada olmaya çalışıyorum
Hepiniz çok değerlisiniz. Mutluluğunuzu küçükte olsa bir katkım olsun istiyorum hep

LenaG Y yosunlupapatya Mthn83
Güya bu gün spor yapmayacaktımdinlenecektim 4 çocuk ile ne mümkün.
Parkta çocukların peşinden koştum.
Eve dönüşte eşime dedim siz araba ile gidin,evin önündeki parkta oynasın çocuklar.
Bende yürüyerek geleceğim hem biraz daha zaman geçer hemde gelir gelmez çocukları yukarı alır duş yaptırırız diye. Parktan eve kadar yürüdüm biraz yolu uzattım tabi
Eve geldim çocuklara banyo yaptırdı.
Birşeyler yedirdim
Kendim bir bardak ödem atıcı dukkan ve 1 bardak şekersiz çay içtim
10 kat merdiven çıktım uygulama 8 saymış

Sakııınn cıss o

Günde 2 küçük kare kahve yanına normal bence stevialı olanlar var onlardan da alabilirsin

Vay be kaptanım mezuniyet sıralarına hızla tirmaniyorsun
Ohoo daha çok var ama motivasyonum hafiften kaymıştı topladım yine pilates yaparken zorlanıyorum hareketleri yaparken orama burama kramp giriyor, aşırı titriyorum ona sinir oldum hırs yaptı bende

Olur mu hiç ne kadar çok kilo verdin sen deneyimlerin çok önemli

Afiyet olsun cok guzek menu olmus
Bir ara öğününe su stick bitter cikolatalar var ince. Onu duble sekersiz turk kahvesi ile sindire sindire yiyerek bastirabilirisn. Bu bahsettigim cikolatalar 75 kalori falan pirinc patlaklilari da var hatta

Afiyet olsun her ne kadar sebze de olsa patates nişasta bakımından çok zengin akşam yemeği için diğer sebzeler patlıcan,kabak,kereviz gibi daha uygun olur canım Suyu bira daha arttırsak harika olur

Aman tanrım dedim maşallah ablacım nasıl yaptın bunları benim tek çocukla şaftım kayıyor

Canım benim bünye artık alışmışdüşün bu kadar koşturmacanın üstüne birde kilo vermek için diyet yapıyorum
benim şimdiye kadar 0 beden olmam lazımdı
Doğru valla diyetisyenin dediği gibi , metabolizma alışıyor rutine ek bir şeyler arıyor. Malesef sıfır beden olamadık hamilelikten önce de sıfır beden değildim ama bu kadar da değildim

Doğru valla diyetisyenin dediği gibi , metabolizma alışıyor rutine ek bir şeyler arıyor. Malesef sıfır beden olamadık hamilelikten önce de sıfır beden değildim ama bu kadar da değildim
Bende hamilelikler doğumlar derken kilolar aldı başını gitti. Özelikle bu yıl birden almaya başladım onun için artık bir dur demek istedim

Git gide kilo vermek zorlaşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…