Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar kızlar daha şimdi müsait oldum yazabiliyorum. Akşam yemeyecektim toktum bayağı ama ilaç içmem lazımdı. O yüzden yedim

Sabah 10:00
5-6 ince dilim domates
6-7 ince dilim salatalık
10 zeytin
Ezine peynir dilim sayısı veremiyorum ama fazla yedim. Belki 4 tane kibrit kutusu olmuştur 3 kesin vardır.

Öğle 13:00
6-7 kaşık gavurdağ salata
Kuzu şiş 6 adet etti

Ara 15:30
10 kiraz
1 kayısı

Akşam 20:00
2 sulu köfte
5 çatal yoğurt

1.5 lt su
6500 adım

LenaG
Mthn83

Derhal yarın telafi edilecektir kaptaniçem

Yaklaşık bir haftadır aşırı derecede bel ağrısı çekiyorum ama bugün en max ını yaşıyorum. Ağrıdan duramıyorum. Menü de geç kaldı.
24 temmuz çarşamba
Kahvaltı 12.00
2 dilim karpuz, bir kibrit kutusundan küçük peynir, 2 salatalık (ekmek yoktu karpuz yedim)
Öğle yemeği yok
Ara Öğün 15.00
1 tüysüz şeftali 2 yeşil erik
Ara Öğün 17.00
1 yyulaf bar (71kalori yazan, muzlu kakaolu CORNY marka)
Akşam yemeği 19.00
1,5 dolma + 1 çorba kasesi sulu köfte + bolca salata
2 lt su (şimdilik) + 1 lt Dukan içeceği
Belim geçerse daha doğrusu hafiflerse birazdan eliptiğe bineceğim
LenaG A Asya89

Afiyet olsun canım zorlama bugün dinlen geçmiş olsun

Afiyet olsun ezine baya yağlı canım mutfak tartın varsa 40 gr yeterli
Kuzu şişlerin küçük olduğunu varsayıyorum umarım et 150 gr falandır

Ay kusuruma bakma güldüm son cümlene ters hareket yaptın sanırım ama yatman lazım kas gevşetici içip
Ay ne biliyim ablacım nasıl bi ters hareket yapabilirsin ki Allah için normal kalktım ama oldu işte, yatamıyorum da oğlan var bir tane 3 yaşında felaket evlat

Ay ne biliyim ablacım nasıl bi ters hareket yapabilirsin ki Allah için normal kalktım ama oldu işte, yatamıyorum da oğlan var bir tane 3 yaşında felaket evlat
Gece yatarken iç kas gevşetici varsa krem de sür yan yatıp dizlerini hafif karnına doğru çek bende fıtık olduğundan ağrım tutunca böyle yapıyorum anca hafifliyor

İyi akşamlar
Dün menümü de yazmayı unutmuşum özür dilerim ama sporumdan diyetimden odun vermedim
24.07.2024
Sabah 7.00 sade kahve
7 30 kepek ekmekli sandviç
11.00 filtre kahve 2 parça bitter cikolata
14.00 1 avuç leblebi
18.00 marul salatasi 4 parça tavuk 2 kaşık yoğurt 1 dilim kepek ekmeği
1.5 litre su
50 dk tüm vücut spor yaptım
LenaG A Asya89

Afiyet olsun canım hem çok erken kapatmissin akşam tatlının da verdiği şeker fırlamasi ile çok acikaksin hem de iki gündür bol tatlı görüyorum menülerinde yarın daha hafif geçirelim olur mu spor ve su gayet güzel

12 den sonra saatleri yanlış yazmışsın sanırım. Gece beslenmediysen tabi
Afiyet olsun kaptanım
Saol canım benim saatleri hızlıca yazdım gün içinde yedim tabii
Menün çok güzelmiş aralıklı orucu bikac aydir yapıyorum sıkılmaya başladım aslında bende geçende yazmistim hatta sabah kahvaltısıni özledim diye ama bı hedefe ulasayim inşallah bir aya 3 öğün devam edicem gidevildigim yere kadar dayanicam bakalım
Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım menü gayet güzel spor da

Ay kendi menümü yazmayı unuttum
24.07.2024 Çarşamba

Sabah 2 kupa yağsız sütle filtre kahve

Kahvaltı 11:30 4 yk yoğurt,4 yk yulaf,2 dilim ananas,1 yk fıstık ezmesi,1 tk reçel (yaparken tadına baktım)

Ara 15:00 yarım çay bardağı leblebi,6 fındık,3 badem,kahve

Akşam 19:30 canım kahvaltı istedi 2 yumurtadan omlet,40 gr beyaz peynir (üzerine çörek otu 1 çk) ,8 zeytin,yarım domates, 1 bardak kola zero

Su az oldu anca 2 lt
6500 adım
Y yosunlupapatya Mthn83

Tek zorlandığım çikolata isteği nasıl bastıracağım bilmiyorum bir fikir verin başka abur cubur sevmiyorum kola asitli içecek bağımlısı değilim cips türevi çok tüketmem ama çikolata benim bağımlılığım sigara gibi yok böyle bir şey ya bildiğiniz aşeriyorum şu an hamileyken böyle yaşamadım ya

Canım öncelikle nasılsın iyimisin kaç gündür menü bildirimide yapmıyorsun aklım sende
Birde salı tartısı için ankete tekrar oy verebilirmisin şuan sayfada
Elhamdülillah iyiyim.agrilar arttı biraz ev işi uykusuzluk.agrilar buraya yazamadım hiç ama diyetimi bozmuyorum

Teşekkür ederim, durup dururken ayıptır söylemesi tuvaletten kalkarken bir yandı o günden beri ağrıyor Tuvalette fıtık sahibi olan tek benim heralde
Geçmiş olsun canım dikkat et
Benimde ara ara öyle tutulmalar oluyordu.(olmayada devam ediyor)
4/5 sene devam etti. yılda 1/2 defa illa tutuluyordu.
İlk yıllar filim falan çektim birşey çıkmamıştı. Geçen yıl tekrar filim çektirdim bel kayması olduğu için öyle oluyormuş.
Tabi kilo aldığım içinde daha çok ağrı yapıyordu. Şimdi biraz iyi gibi bakalım inşallah daha da kilo verince iyi olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…