Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Görürsün canım bu kadar umutsuz olma
Bazen bende umutsuz oluyorum ama geriye dönüp baktığımda çok güzel şeyler yapmışım. Bana olmayan elbiseler gömlekler şimdi çok daha rahat oluyorlar. Aslında buraya ilk başladığımda 78 olayım yeter diyordum şimdi hedefi daha da yükseltim 68bakalım en son herhalde 15 yıl önce falan bu kilodaydım

Tövbe yarabbim gece gece mideme bir top oturdu sanki içimde bir sıkıntı var hayır olsun inşallah Havadan da bunalmış olabilirim tabi
İyimisin
Ben tartı işini unutmuşum
Durumları biliyorsun bunaldım biraz
Uykum var uyuyamıyorum
Felak nas oku bide İnşirah oku. Ben stresliyken dinlerim bol bol. YouTube da okuyan biri var. Sesi çok hoşuma gidiyor içimi gerçekten rahatlatıyor. Tavsiye ederim

Canısı bu yol inişli çıkışlı ayaklarını sağlam bas. Bazen artı bile olabilir vücudun anlık tepkilerine takılma. Bı anda hepsi gidebilir

Böyle bir ağlama isteği gelir de ağlayamazsın öyleyim gerçekten fenalık basıyor doğru dedin biraz okuyayım

Böyle bir ağlama isteği gelir de ağlayamazsın öyleyim gerçekten fenalık basıyor doğru dedin biraz okuyayım
Canım bazen banada öyle oluyor.
Nedense ben herşeyi diyete bağlıyorum.
Sanki sürekli kendimi kontrol ettiğim için hormonlarım bu şekilde tepki veriyor gibime geliyor bol bol dua oku için ferahlar

Canim bildigin kek tarifi herseyi goz ve kivam karari koydum
1 yumurta
Biraz şeker (damak tadina gore)
Biraz sut(kutudan doktum direk yaa gozkarari)
Kakao
Vanilin k.tozu
Biraz sıvıyağ
Kivam ayarlamasi yaparak un sonra icine donuk visne koydum
Süt seker ve kakaoyu isitip bagdastirdim üzerine döktüm aicakken
Birde findik kremasi gezdirdim

Nasil tarif ama

Bende son günlerde yasin dinliyorum bugün Tebareke mülk fetihte zulme uğrayan insanlar için dinledim, huzuru orda buluyorum gerçektende çok haklısınız.

Youtube'da patili çocuklara bakıyorum haberlerde bazen patili çocuklarla ilgili bir şey çıkınca kumandaya uçup kanalı değiştiriyorum sonra günlerce unutamıyorum olay her ne ise dün gecede istemediğim videolar çıkıyor karşıma yinede hemen geçiyorum ama dün gece 3 e kadar durduramadım çok ağladım benim kızımda hamdolsun iyi oldu ama bende üzüntüden ritim bozukluğu başlattı çok ağlattı sıpa beni şimdi güldürüyor hamdolsun

Gunaydin teswkkur ederim tamam onerinizi dikkate alicam jnsAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…