Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanım hiç sormayın birde ekmeksiz yiyiyorum siz düşünün yüzüm komple ter oldu sildim kulaklarımdan ateş fışkırıyor hala yicem diye uğraşıyorum çok fena acıcıyım üstüme tanımam

23 Temmuz
Kahvaltı : yulaf lapası

Ara: 2 kb patlağı, 1 kaşık labne, 1 kaşık köz sebze sos

Ara2 : ceviz çiğ badem bikaç tane

Akşam: 2 tabak nohut yemeği, sumaklı soğan

Su: 2,5 oldu
Spor 5 bin adım

Bugün çook açlık hissettim nedense doyamadım bi türlü

Fazla oldu kalori olarak yediklerim ama yapacak bir şey yok yarın az yiyip telafi ederim inşallah
9. Gün
LenaG

Eklentiler

• 1A4FE7AB-0724-417B-A1E5-CBA93CBE9268.jpeg
    152,9 KB · Görüntüleme: 13
Ayni ablam ya ablam da senin gibi agzi yana yana yiyor birde minnacik ekmekle. Ben aciyi oyle yiyemem ama yemek biraz aci olunca lahmacun cigkofte falan oyle yiyirum

Yarın da öyle deneyeyim güzel olur

Afiyet olsun bugün fazla olduysa yarın daha da kısma bence normal rutininden devam et

Teşekkürler kaptanicem mısırı çok severim yedimde normalde bamyayi akşam yiyecektim öne aldım akşam hafif geçsin istedim

Geçmiş olsun canım
Afiyet olsun olsun menün güzel ah bu aşureler

InsAllah canim ya cunki bu kilk beni depresyona sokdu iyice hic biseyi yakistrmiyorum krndimr

Ozur dilerim bugun mrnu paylasimjnda gecikdtim disardaydim
Sabah 12::00
Iki haslanmis yumurta iki krep
Aksam 18:00etli patatesli mantar kavurma
Yogurtlu semizoti salarasi
4 litre su
Sabah ac karnina bir kasik sirke ictim
Spor yapamadim bugun evde degildim diye
LenaG Y yosunlupapatya

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım benim ama sporuda ekleyebilirsin mesela 15dk Leslie gibi evde sonra sonra daha fazla da yaparsın yanlış hatırlamıyorsam bebişin vardı o uyuyunca 15dk bı hareket olur senin icinde

İyi akşamlar kizlarr herkese afiyet olsun
Menüm
Sabah
1 fincan kahve filtre
Öğle
2 yumurta omlet
1 domates
1 salatalık
2 3 dilim peynir
2 bardak çay

Ara
3 ceviz
1 kare bitter

Akşam
Tavuklu Salata (domates kirmizi biber Salata göğüs eti tavuk)
1 kase yoğurt
3 litre su
40 dakika yürüyüş yapıldı
Kaptanım LenaG

Afiyet olsun canım benim ama sporuda ekleyebilirsin mesela 15dk Leslie gibi evde sonra sonra daha fazla da yaparsın yanlış hatırlamıyorsam bebişin vardı o uyuyunca 15dk bı hareket olur senin içinde
Maşallah canım pilates cokk iyi menü de güzel

Boll acılı yaksın yağlarını inşallah sporda azıcık eklesen güzel olurmuş

Kendini tanıma kesfetme yolculugu diyorum hep zaten bu beslenme aliskanligi kazanma olayina kendin icin en dogru olani yine sen belirleyeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…