Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canin tatli isteyince ne yapiyorsun demistiniz🙈 mikrodalgada çabucak üçte bir ölçülü visneli islak kek yaptım kendime minik bir dilim aldim evdekilerede sundum bitti gitti😋💖

1000088546.jpg 1000088545.jpg

Bugün menüm şu sekildeydi

Sabah findik
Sütlü Filtre kahve

Oglen seftali süt ve fistik ezmeli granola

Ara
2 Pirinç patlagi
1 ucgen peynir
2 salatalik
Yesilcay

Aksam
5 yk taze fasulye
2 yk Kuru cacık
1 ucgen dilim karpuzu tekrar üçe bölüp yedim

21:30
Küçük dilim visneli islak kek

3 l su ictim
Spor yok

1000088550.jpg

Boll acılı yaksın yağlarını inşallah sporda azıcık eklesen güzel olurmuş☺️🫶🏼
Kaptancığıımm sporu nasıl yapcam ev ortada badana bitti parkeci ustayı bekliyorduk 3 gündür az önce geldi baktı ölçtü biçti şimdi yenice gitti bizim yerlere de taş çatlasın 15 gün sonra başlıcak tüm ev parke yapcak ve birazda mutfakla banyo da iş var vee 15 gün daha ev ortada durcak bir resim çeksem korkarsınız tüm eşyalar evin ortasında yeni taşınmış gibii:mad::mad:
Ama 15 gün hiç bir iş yapmayacağım için bir hevesle alıp çamaşır askılığı görevi gören spor aletlerimin yarın açılışını yapabilirim 🤗

Son düzenleme:
Canin tatli isteyince ne yapiyorsun demistiniz🙈 mikrodalgada çabucak üçte bir ölçülü visneli islak kek yaptım kendime minik bir dilim aldim evdekilerede sundum bitti gitti😋💖

Eki Görüntüle 3456447 Eki Görüntüle 3456448

Sabah findik
Sütlü Filtre kahve

Ara
2 Pirinç patlagi
1 ucgen peynir
2 salatalik
Yesilcay

Aksam
5 yk taze fasulye
2 yk Kuru cacık

3 l su ictim
Spor yok

Eki Görüntüle 3456451
Eyvahlar olsuun görmez olaydıımm❤
Ellerine sağlık afiyet olsun canım🤗

Kaptancığıımm sporu nasıl yapcam ev ortada badana bitti parkeci ustayı bekliyorduk 3 gündür az önce geldi baktı ölçtü biçti şimdi yenice gitti bizim yerlere de taş çatlasın 15 gün sonra başlıcak tüm ev parke yapcak ve birazda mutfakla banyo da iş var vee 15 gün daha ev ortada durcak bir resim çeksem korkarsınız tüm eşyalar evin ortasında yeni taşınmış gibii:mad::mad:
Ama 15 gün hiç bir iş yapmayacağım için bir hevesle alıp çamaşır askılığı görevi gören spor aletlerimin yarın açılışını yapabilirim 🤗
Anammm onu ben unutmuşum kuzumm yaa hakkını helal et geçen bize klima takıldı da kafayı yedim temizliğine haklısın o zaman yemeye dikkat etsen yeterli şimdilik sadece🥰🫣☺️🫶🏼

İyi akşamlar kızlar
23.07.2024 Salı

Sabah 2 büyük bardak buzlu filtre kahve

Kahvaltı 11:30 2 yumurtadan omlet,40 gr beyaz peynir,7 zeytin,1 domates,çay

Ara 15:30 yarım çay bardağı leblebi,6 badem

Aralarda bol su ve soğuk kahve

Akşam 19:00 2 biber dolması,3 yk yoğurt,söğüş domates salatalık

Su 2.5 lt
Spor yok dün 45 dk pilates yapmıştım bugün dinlenmeeee

Y yosunlupapatya
🧿🧿🧿Çok iyi afiyet olsun cnm

Sabah findik
Sütlü Filtre kahve

Ara
2 Pirinç patlagi
1 ucgen peynir
2 salatalik
Yesilcay

Aksam
5 yk taze fasulye
2 yk Kuru cacık

3 l su ictim
Spor yok

Eki Görüntüle 3456451
Afiyet olsun cnm misss♥️

Kahvalti aradi gözüm canim birde aksam yemegi yaninda yogurt ayran veya salata gibi bir sey olsa cok guzel olurdu 🌸
Kendimi okadar yorgun hissediyorumki kendimde kahvaltı hazırlayacak gücü bulamıyorum evdekilerede mecbur yemek yapıyorum iki gündür bu şekilde gecistiriyorum🥴 yoğurt canm istemedi ayran olabilirdi ama aklıma gelmedi 🤦🏻‍♀️

Bende bugünü yazayım mazeretimin ikinci günü berbat durumdayım tatlı krizleri spor yapamiyorum baş ağrısı felaket haldeyim yanii 😀
Öğlen 12//
Bir nesfit bitterli protein bar diye bir çikolata tarzında bir şey yedim
Bir kâse dolu agzina kadar salâta
İki yemek kaşığı pirinç pilavı iki ya da üç parça et vardı üstüne

Ara bir avuç çiğ fındık

Akşam 7//
1 salatalık
Bir karabuğday patlağı
İki küçük dilim tam buğday ekmeği
5adet köfte 100gr yoktur bile

Akşam pikniğe gittim iki kiraz üç âdet çubuk kraker attım ağzıma
13000adim yürüyüş yaptım bol bol☺️
2.5lt su

Eklentiler

• IMG_20240723_223311.jpg
    IMG_20240723_223311.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 10
Canım sorun değil mazeretin var. Tekrar başın sağolsun 🙏Bu cumartesi istersen girebilirsin takımlara 🥰

Afiyet olsun kaptan ❤️ hem dolma hem sarma için toplam 3 yk diyorsan ok 🥰 pizza da gözümden kaçmadı 🤭

Afiyet olsun canım gün içinde çok az olmuş fasulyenin içindeki protein çok az gelir ve hem pilav hem ekmek fazla yanına bir de yoğurt eklesen iyi olurdu ❤️

Afiyet olsun canım ❤️

Kolay gelsin canım ilk kez olduğu için tek ayak cezanı vermiyorum 😃 😉

Canım d vit.ve demir eksikliği kilo vermede çok etkili ihmal etme hemen başla takviyelere ❤️

Afiyet olsun akşam biraz fazla kaçmış yarına saklasaydın ya dolmaları ❤️
Teşekkür ederim kaptanım 🥰
Haklısınız ekmek bir dilim dedim ama yarısı ni yemisimdir ❤️

Bende bugünü yazayım mazeretimin ikinci günü berbat durumdayım tatlı krizleri spor yapamiyorum baş ağrısı felaket haldeyim yanii 😀
Öğlen 12//

Ara bir avuç çiğ fındık

Akşam 7//
1 salatalık
Bir karabuğday patlağı

2.5lt su
Etiket yapmayı unutmuşum LenaG LenaG A Asya89

LenaG LenaG A Asya89 Kaptanlarım
Bugünkü menü geç kaldım yazmaya benim oğlanı tıraş ettik babasıyla duş aldırdım kendim girdim derken geciktim.
23 temmuz salı
Kahvaltı 11.30
1 domates ve iki kibrit kutusu peynirle (1)yumurta,2 salatalık, 2dilim çavdar ekmeği
Ara Öğün 14.30
1 şeftali, 10 erik
Akşam yemeği 19.00
3 küçük boy kabak, baharatlayıp iki üç kaşık zeytinyağı ile harmanlayıp fırına attım.+ 3 yemek kaşığı yoğurt +1 dilim ekmek (doyurmayacağını düşündüm)
2-2.5 lt su + 1 lt maden suyu yeşil çay kiraz sapı limon karışımı
Spor da 10 km bisiklet (18-20 km/h) 30 dk

Eklentiler

• IMG20240723202553.jpg
    IMG20240723202553.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG20240723202549.jpg
    IMG20240723202549.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG20240723202539.jpg
    IMG20240723202539.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 8
Y yosunlupapatya LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
iyi akşamlar herkese. Sporu 13 dakika yapabildim, kızım uyandı. Tekrar uyutayim derken terim soğudu, moralim bozuldu.
Kilom 73.5 çıkmıştı. Buraya katıldığımdan beri 2 hafta geçti. Gördüğüm en düşük kilo 72.8di. cumartesiye kadsr yine o rakamları görür müyüm acaba?
Bir de bizim taşınma işimiz olacak 15 Ağustos sonrası. O zamana kadar 70i görebilir miyim? Cok uzak geliyor bazen. Tam adapte oldum dedim, cok iyi gidiyorum dedim regl girdi bu kez araya. İster istemez moralim bozuluyor.

iyi akşamlar herkese. Sporu 13 dakika yapabildim, kızım uyandı. Tekrar uyutayim derken terim soğudu, moralim bozuldu.
Kilom 73.5 çıkmıştı. Buraya katıldığımdan beri 2 hafta geçti. Gördüğüm en düşük kilo 72.8di. cumartesiye kadsr yine o rakamları görür müyüm acaba?
Bir de bizim taşınma işimiz olacak 15 Ağustos sonrası. O zamana kadar 70i görebilir miyim? Cok uzak geliyor bazen. Tam adapte oldum dedim, cok iyi gidiyorum dedim regl girdi bu kez araya. İster istemez moralim bozuluyor.
Moralini bozma canım menülerin güzel gidiyor bence sadece yürüyüş arttirabilirsen senin için daha iyi olacaktır bence 🥰

Ozur dilerim bugun mrnu paylasimjnda gecikdtim disardaydim
Sabah 12::00
Iki haslanmis yumurta iki krep
Aksam 18:00etli patatesli mantar kavurma
Yogurtlu semizoti salarasi
4 litre su
Sabah ac karnina bir kasik sirke ictim
Spor yapamadim bugun evde degildim diye
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım kahvaltında biraz yeşillik veya söğüş domates salatalık gibi bişeyler peynir zeytin gibi olsun ❤️
İyi akşamlar kizlarr herkese afiyet olsun❤️
Menüm
Sabah
1 fincan kahve filtre
Öğle
2 yumurta omlet
1 domates
1 salatalık
2 3 dilim peynir
2 bardak çay

Ara
3 ceviz
1 kare bitter

Akşam
Tavuklu Salata (domates kirmizi biber Salata göğüs eti tavuk)
1 kase yoğurt
3 litre su
40 dakika yürüyüş yapıldı
Kaptanım LenaG LenaG
Afiyet olsun canım çok güzel menü ❤️spor ve sumda çok iyi 👍

Sabah findik
Sütlü Filtre kahve

Ara
2 Pirinç patlagi
1 ucgen peynir
2 salatalik
Yesilcay

Aksam
5 yk taze fasulye
2 yk Kuru cacık

3 l su ictim
Spor yok

Eki Görüntüle 3456451
Afiyet olsun Leyla cım ❤️ vişneli kek enfes görünüyor 😋😋😋 tarifini isteriiiimmm
Bu ara çokça gün içinde temizlik vs hareket ediyorsundur ama o askılığı gerçek işlevine alalım 🙏
Kızlar Hurma ceviz yoğurttan oluşan bir hurma diyeti duydunuz mu, yapaniniz var mı?
Canım ben zamanında yapmıştım içim bayılmıştı dayanabilirsen hep aynı şeyi yemeye işe yarıyor ama geçen ben de detoks yapayım dedim 3 gün gecesinde kendimi kek yerken buldum 🤷‍♀️
Öğlen 12//

Ara bir avuç çiğ fındık

Akşam 7//
1 salatalık
Bir karabuğday patlağı

2.5lt su
Afiyet olsun kaptanım ❤️ adımlar süper ❤️
LenaG LenaG A Asya89 Kaptanlarım
Bugünkü menü geç kaldım yazmaya benim oğlanı tıraş ettik babasıyla duş aldırdım kendim girdim derken geciktim.
23 temmuz salı
Kahvaltı 11.30
1 domates ve iki kibrit kutusu peynirle (1)yumurta,2 salatalık, 2dilim çavdar ekmeği
Ara Öğün 14.30
1 şeftali, 10 erik
Akşam yemeği 19.00
3 küçük boy kabak, baharatlayıp iki üç kaşık zeytinyağı ile harmanlayıp fırına attım.+ 3 yemek kaşığı yoğurt +1 dilim ekmek (doyurmayacağını düşündüm)
2-2.5 lt su + 1 lt maden suyu yeşil çay kiraz sapı limon karışımı
Spor da 10 km bisiklet (18-20 km/h) 30 dk
Afiyet olsun canım ❤️ spor da güzel 👍
Canım bozma moralini ne yaparsam kâr diye düşün bugün 13 oldu ertesi gün 30 dk olur önemli olan olması ❤️
15 Ağustos a daha çok var motivasyonunu kaybetme 70 i görürsün 💪💪💪

X