Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bilmiyorum ki eleştiri yapacakları başka birşey yok bulamıyorlar ondan bu yola başvuruyorlar

Amin canım sağol Allah razı olsun

Aralıklı oruçta vücut çok aç kaldığı için bir uzmana denk geldim o önermiyoruz demişti.

18/19 saat açlıktan sonra karbonhidrat veya kahve ile yapmayın özellikle karbonhidrat yedikçe yemek isteğiniz olacak demişti.

Canım pes etme oluyor böyle ara ara

Bende öyleyim gram ile verip kilo ile alıyorum ama artık çözdüm canımın istediğini yediğim zaman bol bol yürüyüş yapıyorum

Benim bir arkadaş bu gün beni gördü çok zayıflamışsın dedi bence artık yeter bundan fazlası sana güzel gitmez dedi

Sordum kaç kilo gösteriyorum dedim 72/74 dedi

Ben 85 dedim yok ya o kadar değilsin diyor en az 10/15 kilo daha vereceğim dedim ALLAH ın izniyle inşallah

Kıskanıyor yüksek ihtimal ben 63 kilo da idim o zaman da yüzün çöktü diyorlardı
Yolunuzdan sapmadan devam edin
Umarım bende başarırım

Kıskanıyor yüksek ihtimal ben 63 kilo da idim o zaman da yüzün çöktü diyorlardı
Yolunuzdan sapmadan devam edin
Umarım bende başarırım
Başarırsın canım niye olmasın
İlk bir iki hafta çok zordu benim için, hep bırakmak istedim iyiki burası var arkadaşlar sağolsunlar hep çok güzel motive ettiler

Evet olabilir kilosu çok göze çarpıyor

Afiyet olsun canım insalahhh bulgur yarın ödem yapmaz sana menun güzel

İnşallah canım inşallah başarırım

Sağlık sorunu ne canım geçmiş olsun

Sağlık sorunu ne canım geçmiş olsun
Tam bir teşhis konamadi önce eklem romatizması dendi ağır kortizon ilaçlar aldım sonra yok eklem değil kas romatizması dediler sonra psikolojik dediler huzursuz bacak sendromu vs vs
Romatoloji için yeniden randevu aldım bakalım
İnsülin direnci vs de var

Afiyet olsun canım güzel menü
Vay be
Perşembe günü edecem nergiscimm
Ayy sezeryanla mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…