Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Nergis 35
10 Haziran menüm

Sabah 10 da

Yarım muz
6 kiraz.
1 kahve ( 19 saat açlıktan sonra karbonhidrat veya kafeinli yiyecekleri tek önermiyorlar)
Bende kahveyi çok sevdiğim için yanına biraz meyve koydum

12:30 da
1 haşlanmış yumurta
Yarım haşlanmış patates salata
Yarım dilim tam buğday ekmeği biraz krem peynir
Şekersiz çay

Akşam 15:30 bitti

2 dilim tavuk göğsü
3 kaşık bulgur pilavı
4 kaşık dünden kalan etsiz sebzeli türlü

Akşama doğru bir kahve
Yatmadan önce 1 yeşil çay içerim herhalde

Su yatana kadar 3.5 litre olur.

Normalde yürüyüşe çıkmak istiyorum ama eşimin bir akrabası yemeğe gelecek bakalım inşallah çıkabilirim.

Kızlar dün geceden beri başımın tepe kısmında çok ağrı var

Ablam safra kesesi ameliyatı olacak uzaktayım diye onu çok takıyorum ondan mı bilmiyorum

Afiyet olsun canım İki dilim tavuk göğsü
Geçmiş olsun safra ameliyatı kolay bir ameliyat takma tatlışım. Bir günde ayağa kalkıyor hasta. Şimdiden şifalar dilerim.

Kahvaltı
Beyaz peynir
Poğaça
Şekersiz çay

Akşam
Patlıcan yemeği 8 yemek kaşığı
2 dilim tam buğday ekmeği

1.5 lt su
2000 adım

Elhan Nergis 35
Bugün keyifsizim işler iyice birikti ve evin bu hali beni gerdikce geriyor
Hep uyumak istiyorum hep yorgunum
Eşim aşırı titiz düzen adamı bu yüzden aramız bozulacak böyle devam ederse

Afiyet olsun canım İki dilim tavuk göğsü
Geçmiş olsun safra ameliyatı kolay bir ameliyat takma tatlışım. Bir günde ayağa kalkıyor hasta. Şimdiden şifalar dilerim.
Canım kafam karışık dilim demişim 2 küçük parça yani toplam 1 yemek kaşığı tepeleme oldu.

Ramazandan sonra uğraşıyor ablam özele gitti onlar devlete yönlendirdiler
Devlete genel cerrah zehirlenmeden dolayı kan değerlerin yüksek düşsün öyle yapalım dedi 1 aydan fazla olmuş 2 haftada bir kan vermeye gidiyor bu gün değerler yine yükselmiş çünkü ablam yine sancılandı hal böyle olunca ağrısı ayrı sürekli şehre gidip gelmek ayrı sorun

Ultrason yapmışlar cuma tekrar MR çekilecek inşallah önemli birşey çıkmaz bayramdan sonra ameliyat olacak

Geçmiş olsun Rabbim şafi ismiyle şifa versin

Afiyet olsun Ablana geçmiş olsun canım kısa sürede sağlığına kavuşur inşallah Uzakta olunca insan takıyor tabi içini ferah tut

Afiyet olsun
Geçen gün de bahsetmiştin bu konudan bazen olur böyle ama biraz kendini motive etmeye çalış inan biriktikçe yapmak daha zor gelecek ve uzun sürecek. Atıyorum bugün sadece mutfakla ilgilen mesela yarın çamaşırlarla ertesi gün evi sil süpür gibi.

Tamam inşallah canım katlanmayi bekleyen çamaşırlar var onları halledeceğim inşallah
Başarırım

Tamam inşallah canım katlanmayi bekleyen çamaşırlar var onları halledeceğim inşallah
Başarırım
Diğerlerine göre yapmayı daha çok tercih edeceğin birşeyden başla. Şimdi spordan önce kahve içiyoruz ya annem de ev işlerine başlamadan önce enerji versin diye kahve içerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…