Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kaptanicem emeğine sağlıkbayram da memlekete olacaim için tartilamam ay sonu hedefim 61

Nisan sonu hedefim 60.4

Ellerine sağlık kaptanım.
LenaG kaptanımi ve takım arkadaşlarını da tebrik ederim.
Beth18 kırmızı kaptanlığın hayırlı olsun.

Ben de akıllı tartı almak istiyorum, hangi tartı olduğunu bana yazabilir misin canım.
arke canım çok geçmiş olsun güzel bi tatil ve bayram geçirirsiniz inşallah son zamanlar biraz yorucu geçti sizin için
Amin canım, hepimiz için çok güzel bir tatil olsun inşallah. Ailelerin yanına gitmiyoruz, yalnızız diğer bayramlarda olduğu gibi. Ya evde dinleniriz ya da birkaç günlüğüne deniz kenarına kaçarız gibi duruyor. İkisi de dinlenmek için müthiş olacak.

Sen bu bakış açısıyla bayramı da güzel atlatırsın canım ben inanıyorum. Emeklerin boşa gitmeyecektir.

Ben buralardayım menülerimi yazacağım bir tek dün yazmadım kendimi boşlukta hissettim
Dün neden yazmadın canım, bir sorun yoktur inşallah. Ben de buralarda olup menü paylaşmaya devam edeceğim. Hatta kilo da paylaşacağım, yoksa kendimi bırakıp tekrar 90ı görürüm iyi biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…