Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım geçmiş olsun, nolur kendini üzme. İnşallah sonuçların çok ama çok iyi çıkar. Şu birkaç gün bunu çok düşünmemeye çalış.

İnşallah işe yarar Ben bu kadar çabuk yumuşama beklemiyordum Sorarım belki takip edebileceğim programlar önerir
Hızlı kilo vermede ya da yüksek kilolarda bunun yaşanması normal canım. o yüzden kilo vermeyle birlikte sıkılaşmayı da sağlamak gerekiyor. Bazı ürünler önerir belki (jeller vs.).

Sonuçlarının iyi olmasına sevindim
Aynen benim eşimin sonuçları da böyle trigliserid 600 falan çıktı güya dikkat ediyor ama hiçbir gelişme yok. Dr ilaç başladı diyet önerdi ilaç içiyor ama yaptığına diyet denmez. Ben de bayramdan sonraya randevu alacağım tekrar test için bakalım vaziyet ne alemde eğer düşme yoksa bu sefer baya trip atmayı hâttâ küserim diye tehdit etmeyi düşünüyorum

Ben öyle yapmayı düşünüyorum canım. Sadece bayram sabahı biraz abartılı bir kahvaltı olabilir, sonrası yine aynı düzen devam etmek istiyorum. Birbirimize iyi geliriz bence.
Çok iyi olur tamm bir düzen tutturalim burdan ayrılmayalım yoksa ipn uci kaçabilir kendi adıma söylüyorum tabiki

sağ ol canım.

eşinin ki daha da yüksekmiş canım. mutlaka dikkat etmesi ve o değeri düşürmesi gerekiyor. Kalp damar hastalıkları riski artıyormuş. Eminim siz de biliyorsunuzdur korkutmak için söylemiyorum ama ciddiye alınması gereken bir konu. Eşimin akşamdan beri çok morali bozuldu hatta korktu. Bu sefer işi ciddiye alması gerektiğinin farkına vardı. Sen de eşin neyden anlayacaksa öyle davran canım, sonuçta onun sağlığını düşünüyorsun.

Çok iyi olur tamm bir düzen tutturalim burdan ayrılmayalım yoksa ipn uci kaçabilir kendi adıma söylüyorum tabiki
hepimiz için aynı canım, burdan uzak kalınca serbest takılıyoruz. Buraya menü yazacak olmak bizi kontrol altında tutuyor, yazmaya utanacaklarımı yemiyorum mesela

LenaG
Mthn83
patimsilizm
yazarhanim35
sara_28
gezegenfeza
Ece Didem
Mutlu1anne
74FRIDA
zeyneppk
Jasminium84
Beth18
Kinoalihatun
Tesnim1903
Ellssa
ffestinalente
arke
LenaG
serap911
tomrs
Cordelia
trueliving_
Papatyamaviss
uranus35
pastelfit
HuzuRRR
Lavinia_98
badem000
zensim
_ASTRAL_

Arkadaşlar ben bu listeyi geçen haftaki seçmeler kısmından aldım, eksik varsa kusuruma bakmasın. Anlamadığım işler bunlar. Kimler 20 Nisan'a kadar aynı düzende devam etmek istiyorsa bildirsin, bugün yine takım kurup devam edelim.

Cordelia kaptanım sanırım sen yapalım demişsin, ne dersin böyle bir düzen oluşturalım mı.

Ben biraz free takılacağım canım 20 Nisana kadar

Beni de dahil edin
Canım ben şimdi geçen haftaki seçmeler listesini paylaştım, arkadaşları etiketlemiş oldum. Bazı eksikler var farkındayım ama kimler olduğunu tek tek bulamadım, çok anlamıyorum. Sanırım sen listede zaten varsın. Bence bugün hemen başlayalım.
Akşama menüleri bekliyoruz
Etiket yapıp mesaj attım canım, bugün başlayalım. Dünkü tartıları baz alacağız zaten. Aynı düzenle devam edelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…