Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım teşekkür ederim

Ben yanlış algılamışım ya da ifade etmişim benim total hedefim 65 :) ay sonuna kadar hedefimde 87

Kuzum ben bu ay hedef belirlemedim ne desem kii bilemedim. ay sonunda evde olmama ihtimalim de var 105 diyim o zaman Nisan sonu 105 ve altını görsem süper olur

Gibi mi
Bana direk diyorlar, senin de diyetin hiç bitmiyor diye
Kızmıyorum kimseye, onlara bu fırsatı ben verdim
Yoooo hayır sen birşeye izin vermedin, vermiyorsun, istersen milyon kere kilo alır milyon bir kere de geri verirsin bu senden başka kimseyi ilgilendirmez, insanımız hadsiz ne yazık ki

Ellerine sağlık kaptanımm

Canımmm kaptanımm tebrikler, güzel bir hafta geçirdik sayende, benim çok katkım olamadı takıma ama senin pozitif enerjin sayesinde zararı olabildiğince az tutabildim

Bekledik bekledik çağırmadı toplantıya
Akşam oldu birim yöneticim hadi çık sen dedi, dedim x bey zaten bana çok sinirli bir de gittiğimi duyarsa bayramı burnumdan getirir, üst yönetim de dedi ki hayır öyle birşey olmaz ben de çıkıyorum zaten, ve zaten aciliyeti de yok bayram sonrası bakarız artık deyince çıktım ben de canım

Muhasebeciyim canım, işin içinde para olunca ne yazık ki en ufak birşey çok büyüyor

İş arıyorum ancak hiçbir dönüş olmuyor ama gerçi gönlümden geçen çok ama çok istediğim tek bir iş var, Rabbim onu nasip etsin, inşallah

Çok çok geçmiş olsun canım ben bunu gözden kaçırmışım

Regl yüzündendir canım, tebrik ederim.
Sağol canımm

Teşekkür ederim canım
Ne yalan söyleyeyim ben de dün kurabiye yedim çok güzeldi dayanamadım ama 2 tane yedim bıraktım.
Benim sınavım eşimin evde olması o canı ne isterse yiyor ben yemiyorum ama can bu yani çekiyor dünkü kurabiye de eşim getirdi zaten
Diyetisyenim bir de bir yere gidersen ikramları geri çevirme ye dedi ama sonraki öğün listenden devam et dedi. 14 gün için liste verdi yarım kg versen bana uyar dedi ama elimden geleni yapacağım o yarım kg istedi ama ben en az 2 kg vermek istiyorum. O yüzden bu bayram ziyaretlerini sadece 2 ye indirdim.
Günde sadece 1 öğün izin versen kendine sonra dengelesen eksi görürsün bence

Bayram hedefi:84
Ay sonu:79

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…