Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın oh iyi yapmışsın demek bünyenin ihtiyacı varmış 🥰
Kesinlikle varmış canım, günlerdir bölük pörçük uyuyordum çocuğun ateşini sürekli kontrol edeyim diye. Bir de dün magnezyuma başladım, eczacı iyi bir uyku sağlar demişti, ilk dozda yapar mı bilmem ama o da uyutmuş olabilir.

Bekledik bekledik çağırmadı toplantıya
Akşam oldu birim yöneticim hadi çık sen dedi, dedim x bey zaten bana çok sinirli bir de gittiğimi duyarsa bayramı burnumdan getirir, üst yönetim de dedi ki hayır öyle birşey olmaz ben de çıkıyorum zaten, ve zaten aciliyeti de yok bayram sonrası bakarız artık deyince çıktım ben de canım

Muhasebeciyim canım, işin içinde para olunca ne yazık ki en ufak birşey çok büyüyor

İş arıyorum ancak hiçbir dönüş olmuyor ama gerçi gönlümden geçen çok ama çok istediğim tek bir iş var, Rabbim onu nasip etsin, inşallah 🙏🏻 🤲🏻
Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış buna çok inanırım. Gönlüne düşürdüyse elbet olacaktır, sen istemekten ve inanmaktan sakın vazgeçme canım. Maalesef özel sektörde bu tarz insanlarla çok karşılaşılıyor. Keşke insancıl yönlerini biraz geliştirebilseler. Şimdi bayram boyunca bunu kafaya takmayı bırakıp biraz dinlenmeye bak. Dönüşte de her ne olursa hayrına olsun inşallah.
Çok çok geçmiş olsun canım ben bunu gözden kaçırmışım 🥺

Sağol canımm ❤️🥰
Teşekkür ederim canım.

Dün neden yazmadın canım, bir sorun yoktur inşallah. Ben de buralarda olup menü paylaşmaya devam edeceğim. Hatta kilo da paylaşacağım, yoksa kendimi bırakıp tekrar 90ı görürüm iyi biliyorum.
Bayram arası verdik ya baktım çoğunluk yazmamış o yüzden yazmadım. Ben de kilo paylaşacağım. Tekrar eski kiloma dönemem 🙏

Teşekkür ederim canım 😘
Ne yalan söyleyeyim ben de dün kurabiye yedim çok güzeldi dayanamadım ama 2 tane yedim bıraktım.
Benim sınavım eşimin evde olması o canı ne isterse yiyor ben yemiyorum ama can bu yani çekiyor 🤷‍♀️ dünkü kurabiye de eşim getirdi zaten :işsiz:
Diyetisyenim bir de bir yere gidersen ikramları geri çevirme ye dedi ama sonraki öğün listenden devam et dedi. 14 gün için liste verdi yarım kg versen bana uyar dedi ama elimden geleni yapacağım o yarım kg istedi ama ben en az 2 kg vermek istiyorum. O yüzden bu bayram ziyaretlerini sadece 2 ye indirdim.
Günde sadece 1 öğün izin versen kendine sonra dengelesen eksi görürsün bence 🙏
Evde birinin yemesi gerçekten zorluyor canım ama mümkün olduğunca yolundan dönme. Bence buraya menü ve kilo bildirimi yapmaya da devam et, böylece kendini frenlemiş olursan. Ben de hem diyete hem bildirimlere devam edeceğim. İkramları minik minik tat, tüm tabağı bitirme, emeklerin ziyan olmasın.

Bayram arası verdik ya baktım çoğunluk yazmamış o yüzden yazmadım. Ben de kilo paylaşacağım. Tekrar eski kiloma dönemem 🙏
Ben bugünden itibaren yazacağım, hatta dünü de yazabilirim ama her şeyi aklımda tutmadım. Burada olanlar devam edelim bence canım, çünkü bizi ciddi anlamda kontrol altında tutuyor.

Kızlar göbek kısmım yumuşamaya başladı sanırım sarkacak :KK43: belimdeki fıtıktan mekik çekemiyorum cidden sorun yaratıyor şöyle bir şey aldım umarım işe yarar 🤷‍♀️

Eklentiler

• IMG_0612.jpeg
    IMG_0612.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 15
Kızlar göbek kısmım yumuşamaya başladı sanırım sarkacak :KK43: belimdeki fıtıktan mekik çekemiyorum cidden sorun yaratıyor şöyle bir şey aldım umarım işe yarar 🤷‍♀️
Fıtık çok büyük dert, geçmiş olsun canım. Mekik haricinde neler işe yarayabilir bir bakmak lazım. Bu alet bizde de vardı ama ben kullanmadım işe yarar mı bilmiyorum ama inşallah iyi gelir canım. Kilo verirken sarkmamak da önemli, bunu da sorsana diyetisyenine. Belki önereceği bir şeyler vardır.

Arkadaşlar bu arada ben geçen gün kan verdim değerlerime baktırmak için. Sanırım diyetin de etkisiyle tüm sonuçlarım mükemmel muhteşem çıktı. Sadece B12 düşük, bir de tiroit hormonlarımdan biri alt seviyeye çok yakın ama ilaç başlamaya gerek yokmuş. B12 için bayram sonrasında takviye ilaç verecekmiş doktor. Ve yıllardır asla normale çıkmayan ferritin değerim artık normal çıkıyor çok sevindim.

Ben diyet yaparken eşim normal düzenine devam ediyordu bu da beni ister istemez zorluyordu ama artık o da diyete başlıyor çünkü değerleri kötü çıktı. Karaciğer yağlanması, kolesterol, trigliserid vs. yüksek çıktı ve doktor uyardı. Bayramdan sonra onun dahiliye doktoruna görünmesi gerekecek, diyetisyenle de görüşecek. Onun için de benim için de iyi olacak diyete başlaması.

Fıtık çok büyük dert, geçmiş olsun canım. Mekik haricinde neler işe yarayabilir bir bakmak lazım. Bu alet bizde de vardı ama ben kullanmadım işe yarar mı bilmiyorum ama inşallah iyi gelir canım. Kilo verirken sarkmamak da önemli, bunu da sorsana diyetisyenine. Belki önereceği bir şeyler vardır.
İnşallah işe yarar 🙏 Ben bu kadar çabuk yumuşama beklemiyordum 😕 Sorarım belki takip edebileceğim programlar önerir 🙏

Selam kızlar bayramda da diyete devam etmeye çalışacağım ama aşırı gerginim. Cuma günü ciğerimde ki kitle için doktora gittim bayramın son gününe ilaçlı tomografi randevusu verdiler. Bu da beni aşırı geriyor şu an maalesef 🤦🏼‍♀️
Canım geçmiş olsun 💐 inşallah güzel haber çıkar tomografi sonucunda 🙏 olumlu düşünmeye çalış 😘

X