Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım bazen gerçekten çok zorlanabiliriz, her şeyi boşverip geçici mutluluk yaşayabiliriz (istediklerimizi yiyerek) ama unutmayalım ki bizi gerçekten mutlu edecek şey, sağlıklı ve ideal olan kilomuza ulaşmak. 2 gün saçmalamış olabilirsin ama şimdi kendine gelme zamanı. Hiçbir şey seni yolundan döndürmesin. Burada 3. haftam olacak sanırım, milyon kez bırakmayı düşündüm, neden kendimi bu kadar kasıyorum ki burdan ayrılıp yine zayıflamaya devam ederim dedim (disiplin içinde olmak zor geldi) ama bu sadece kendimi kandırmak olurdu. Umarım bugün senin için çok güzel geçmiştir, birazdan menünü de görürüm zaten. Sana çok güveniyorum, ne zaman saçmalayacak olsan bunu aklına getir olur mu güzel arkadaşım

Banada guvensene
Ben tatlı krizi yaşıyorum
Aklımda sürekli bişi yesem ne var evde sorusu var

Menümü yazayım
Maydanozlu ıspanaklı limonlu su

Yulaflı chia tohumlu çiğ bademli yaban mersinli yoğurt

Öğle
Bir tabak kabak yemeği
Dört kaşık yoğurt

Ara
Bir fincan sade Türk kahvesi
Dört tane yulaflı hurmalı fındıklı kayısılı top

Akşam
Iki kepçe mercimek çorbası
Ton balıklı salata

Ara
Bir tane mandalina
Bir fincan kiraz sapı çayı

Su 3.5 litreyi geçti spor 45 dakika tempolu yürüyüş ve 7316 adım

Elhan Cordelia Mthn83

Afiyet olsun canım
Güzel beslenmişsin

Canım listende sporda süper
Gelsin eksiler

25 Mart Pazartesi menüsü

Sahur
2 dilim pide, 1 dilim peynir, 1 domates, 1 şekersiz çay.

İftar
Fırında izmir köfte (2 köfte, 1 patates), 2 kaşık yoğurtlu havuç tarator, 5-6 kaşık yeşil salata, 1 kepçe tarhana çorbası, 2 kaşık köz patlıcan ve köz biber salatası, 1 avuç içi pide. (Çoğunlukla meze yemiş oldum, dolmalar pilavlar vs. yemedim)

Çay yanında 1 adet cevizli baklava (şu minicik olanlardan, misafir alıp geldiği için yedim)

Su 1 lt
Spor yok ama bütün gün ev temizliği ve yemek yapmak için ayaktaydım, bol hareketli bir gündü.

Elhan Cordelia Mthn83

Afiyet olsun canım

Elhan Cordelia Mthn83 canlarım şimdi benim bir sorunum var ve size danışmam lazım. Yarınki tartılma işini çözemiyorum çünkü sabah çok erkenden evden çıkacağım (8 gibi) ve akşam 19da dönmüş olacağım. Yarın çalışıyorum. Sabah çıkmadan tartılırsam sahurun hemen üstüne tartılmış gibi olacağım, dönünce tartılsam diğer kaptanımı bekletmiş ve ona haksızlık yapmış olacağım (eğer oruç tutmuyorsa çok daha erken tartılacak bana göre). Peki ben bu durumda ne yapmalıyım. Bu arada kazanıp kazanmamak da çok sorun değil de takım üyelerime karşı mahcup olmak istemiyorum. Şimdi fikirlerinizi bekliyorum, ona göre hareket edeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…