Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yeme bitanem yeme, yarın beni yeneceksin daha, onu düşün sakın bişey yeme
Yedim yiyecegimi
Oysa ne hayallerim vardı
Cumartesi aglayamadim hakkımı yarına saklayayim
Maşallah harikasın canım
Afiyet olsun canım güzel menü

Şimdi kaptanlarim izin verirse benim için sorun yok. Akşam 19.30 a kadar zaman taniyabiliriz sana. Ben oruçlu olacağım inşallah

arke Elhan
Sahur
Yulaflı omlet
Yarım dilim ekmek
Kahvaltılık
Çay
İftar
Yayla çorbası (bulgurla yaptım)
Tavuklu bezelye yemeği
Yoğurt Salata
Ara
Kahve iki hurma iki çay kaşığı fıstık ezme
Biraz Antep fıstığı
Çay

Su 2 ye yakın

Önümüzdeki bi kaç gün oruç tutmayacağım vucut tam alışmıştı sersemlemez inşallah yine
Rahatsızlığım hala gecmedı gecelerı uyuyamıyorum kızımda devamlı emıyor susuzluk ıyı gelmedı dırencım düştü iyice toplayamıyorum kendimi

Ayy dikkat et canım çok geçmiş olsun

süpermiş canım yaa, tartılmaya gitmesem arayıp da neden gelmedin demeyen diyetisyenler gördüm ben. Bu gerçekten aldığı parayı da hakediyor bu haliyle.

Selamlar bitanem.
El cerrahisi operasyonu demek Canım benim bu süreci de sağlıkla atlatmani dilerim. Eşinin implant tedavisi için de şifalar dilerim. Kilosu nasıl bilmiyorum ama bayağı zayiflayacak gibi. Allah yardımcınız olsun.

2 gündür masaya geliyor sadece 1 kaşık tadip gonderiyordum
Dediğin gibi olmuş galiba
arke sende durumlar nasıl.
Nasıl oldun canısı
Canım çok şükür bugün baş ağrım yoktu ama bütün günü ayakta geçirince romatizmam tuttu Yaşlandık be azizim

Benim bugün menü çok genişti ama ben yemedim çok şükür canım, gelen arkadaşım da sen sıkılaşmış görünüyorsun dedi. 5 kilo verdim her gün yüzüyorum gerçekten farkediliyor mu dedim, evet kesinlikle çok yaramış sana dedi. Çok mutlu etti beni.

Bence sen çok yememişsin canım, 1-2 kaşık mantı mideye inene kadar erir zaten.

Çok geçmiş olsun, işleriniz yolunda gitsin. İnşallah ikiniz de bir an önce şifaya kavuşun..

Büyük bir kutlama isterim
Arifeden 1 gün önce bak.
Bu arada arefe saliya geliyor
İnşallah tartı olur
Tartı olur kuzum. Bayram sonu beni endişelendiriyor birazcık tatlılar önümüzde büyük handikap olacak
Asıl cengaverlik o zaman belli edecek kendini. İftardaki bir iki lokmalık tatlıları aramayalim da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…