Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yeme bitanem yeme, yarın beni yeneceksin daha, onu düşün sakın bişey yeme :KK60:
Yedim yiyecegimi 🙄
Oysa ne hayallerim vardı
Cumartesi aglayamadim hakkımı yarına saklayayim 😅😅
Menümü yazayım
Maydanozlu ıspanaklı limonlu su

Yulaflı chia tohumlu çiğ bademli yaban mersinli yoğurt

Öğle
Bir tabak kabak yemeği
Dört kaşık yoğurt

Ara
Bir fincan sade Türk kahvesi
Dört tane yulaflı hurmalı fındıklı kayısılı top

Akşam
Iki kepçe mercimek çorbası
Ton balıklı salata

Ara
Bir tane mandalina
Bir fincan kiraz sapı çayı

Su 3.5 litreyi geçti spor 45 dakika tempolu yürüyüş ve 7316 adım

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Eki Görüntüle 3406798
Maşallah harikasın canım 😘
25 Mart Pazartesi menüsü

Sahur
2 dilim pide, 1 dilim peynir, 1 domates, 1 şekersiz çay.

İftar
Fırında izmir köfte (2 köfte, 1 patates), 2 kaşık yoğurtlu havuç tarator, 5-6 kaşık yeşil salata, 1 kepçe tarhana çorbası, 2 kaşık köz patlıcan ve köz biber salatası, 1 avuç içi pide. (Çoğunlukla meze yemiş oldum, dolmalar pilavlar vs. yemedim)

Çay yanında 1 adet cevizli baklava (şu minicik olanlardan, misafir alıp geldiği için yedim)

Su 1 lt
Spor yok ama bütün gün ev temizliği ve yemek yapmak için ayaktaydım, bol hareketli bir gündü.

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım güzel menü 😍

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 canlarım şimdi benim bir sorunum var ve size danışmam lazım. Yarınki tartılma işini çözemiyorum çünkü sabah çok erkenden evden çıkacağım (8 gibi) ve akşam 19da dönmüş olacağım. Yarın çalışıyorum. Sabah çıkmadan tartılırsam sahurun hemen üstüne tartılmış gibi olacağım, dönünce tartılsam diğer kaptanımı bekletmiş ve ona haksızlık yapmış olacağım (eğer oruç tutmuyorsa çok daha erken tartılacak bana göre). Peki ben bu durumda ne yapmalıyım. Bu arada kazanıp kazanmamak da çok sorun değil de takım üyelerime karşı mahcup olmak istemiyorum. Şimdi fikirlerinizi bekliyorum, ona göre hareket edeceğim.
Şimdi kaptanlarim izin verirse benim için sorun yok. Akşam 19.30 a kadar zaman taniyabiliriz sana. Ben oruçlu olacağım inşallah ♥️

arke arke Elhan Elhan
Sahur
Yulaflı omlet
Yarım dilim ekmek
Kahvaltılık
Çay
İftar
Yayla çorbası (bulgurla yaptım)
Tavuklu bezelye yemeği
Yoğurt Salata
Ara
Kahve iki hurma iki çay kaşığı fıstık ezme
Biraz Antep fıstığı
Çay

Su 2 ye yakın

Önümüzdeki bi kaç gün oruç tutmayacağım vucut tam alışmıştı sersemlemez inşallah yine
Rahatsızlığım hala gecmedı gecelerı uyuyamıyorum kızımda devamlı emıyor susuzluk ıyı gelmedı dırencım düştü iyice toplayamıyorum kendimi

arke arke Elhan Elhan
Sahur
Yulaflı omlet
Yarım dilim ekmek
Kahvaltılık
Çay
İftar
Yayla çorbası (bulgurla yaptım)
Tavuklu bezelye yemeği
Yoğurt Salata
Ara
Kahve iki hurma iki çay kaşığı fıstık ezme
Biraz Antep fıstığı
Çay

Su 2 ye yakın

Önümüzdeki bi kaç gün oruç tutmayacağım vucut tam alışmıştı sersemlemez inşallah yine
Rahatsızlığım hala gecmedı gecelerı uyuyamıyorum kızımda devamlı emıyor susuzluk ıyı gelmedı dırencım düştü iyice toplayamıyorum kendimi
Ayy dikkat et canım çok geçmiş olsun ♥️

Her gün içtiğimi söyleyince ve çok sevdiğimi tamamen kısmayayım ki aklın onda kalmasın dedi o yüzden yazdı. Kahve için de öyle çok içiyorsun ama gel kafeinsize dönelim ne sen üzül ne ben dedi. Ben de sevdim tarzını mesela reglim ya ara ara mesaj atıyor nasılım yoğun mu sorun var mı diye
süpermiş canım yaa, tartılmaya gitmesem arayıp da neden gelmedin demeyen diyetisyenler gördüm ben. Bu gerçekten aldığı parayı da hakediyor bu haliyle.

Selamlar hanımlar,cuma fiziğe başladım 3 hafta gideceğim sabah olamam burada haberiniz olsun.
Biraz önce hastaneden geldim elim için gittim,el cerrahisi lazım sıkıntılı bir ameliyat dedi dr,çok ince işi varmış.
Eşiminde diş işi kesinleşti gibi,aksilik olmazsa bu cuma çekimler olup implant takılacak 3 gün sonrada geçiciler takılacak.
Biraz ara verip alt dişe başlanacak,uzun bir süre devam edecek tedavisi,evde olur br süre gelemezdem merak etmeyin sakın.
Selamlar bitanem. :KK60:
El cerrahisi operasyonu demek :KK51: Canım benim bu süreci de sağlıkla atlatmani dilerim. :dua: Eşinin implant tedavisi için de şifalar dilerim. Kilosu nasıl bilmiyorum ama bayağı zayiflayacak gibi. Allah yardımcınız olsun. 🙏❤️

2 gündür masaya geliyor sadece 1 kaşık tadip gonderiyordum 😂
Dediğin gibi olmuş galiba🙄
arke arke sende durumlar nasıl.
Nasıl oldun canısı ♥️
Canım çok şükür bugün baş ağrım yoktu ama bütün günü ayakta geçirince romatizmam tuttu :KK70:Yaşlandık be azizim :KK70:

Benim bugün menü çok genişti ama ben yemedim çok şükür canım, gelen arkadaşım da sen sıkılaşmış görünüyorsun dedi. 5 kilo verdim her gün yüzüyorum gerçekten farkediliyor mu dedim, evet kesinlikle çok yaramış sana dedi. Çok mutlu etti beni.

Bence sen çok yememişsin canım, 1-2 kaşık mantı mideye inene kadar erir zaten.

Selamlar hanımlar,cuma fiziğe başladım 3 hafta gideceğim sabah olamam burada haberiniz olsun.
Biraz önce hastaneden geldim elim için gittim,el cerrahisi lazım sıkıntılı bir ameliyat dedi dr,çok ince işi varmış.
Eşiminde diş işi kesinleşti gibi,aksilik olmazsa bu cuma çekimler olup implant takılacak 3 gün sonrada geçiciler takılacak.
Biraz ara verip alt dişe başlanacak,uzun bir süre devam edecek tedavisi,evde olur br süre gelemezdem merak etmeyin sakın.
Çok geçmiş olsun, işleriniz yolunda gitsin. İnşallah ikiniz de bir an önce şifaya kavuşun..

Büyük bir kutlama isterim 🙄
Arifeden 1 gün önce bak.
Bu arada arefe saliya geliyor 🙄
İnşallah tartı olur
Tartı olur kuzum. :super:Bayram sonu beni endişelendiriyor birazcık tatlılar önümüzde büyük handikap olacak :KK51:
Asıl cengaverlik o zaman belli edecek kendini. İftardaki bir iki lokmalık tatlıları aramayalim da :KK53:

X