Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun canim

Bu kadar stres yapıyorsan her gün tartılma. Hergun eksilmez kilo direnir sen de direneceksin. 2 hafta hiç ödem vermedim kilo olarak 600 gram gitti diyetisyende. Moralini yüksek tut lütfen

Canım sen nasıl istersen

Dr 3 ay sure verdi diyetle dusecekmi bakalim dedi
Tekrar baktirmam lazim dusmediyse ilac verir sanirim
Canım elbette diyette düşer ama diyeti yapmayı o kadar zorlaştırıyor ki İnsülin direncine sürekli yeniliyorsun sürekli problem yaşıyorsun o yüzden ilaç desteği alıp öyle diyeti yapmalısın diyetle birlikte de ilacı bırakmalısın bence. ama insülin direncine rağmen diyet yapmayı başarabilirsen düşer zaten

Bu kadar alıntı görünce pastelfit geldi sandım

Bu kabak corbasi detoksu canım. Çorba içiyorsun.

Herkese günaydın arkadaşlar
İlk kilo bildirimim hayırlı uğurlu olsun inşallah.
29 Şubat 90.9 kg
Foto ekleyemedim ama yakında çözerim kaçmaz benden.
Önce dosya ekle sonra medya seçme araci sonra resim seç diyeceksin

Resim büyük hatası verebilir kırpman gerekiyor Bazen..

Eklentiler

• Screenshot_20240229_114222_Android System.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_20240229_114339_Android System.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 20
Geçmiş olsun yok bişi olmaz, yavaş yavaş iniyor ama insan korkuyor

Ya bende okuyorum ama cok kaçırıyorum bazen yorumlarda bulunuyorum ıste sen gibi motıvasyon kaybı cok kotu bırsey bende uc haftadır yaşıyorum bunu bu hafta biraz silkelendim ay sonu hedeflerımız var daha Mart hedeflerimiz varrr

Bende son zamanda diş çektirdim biliyorsunuz tam iyiyim demiştim hsonu tekrar dişim yüzüm şişti cok kotu yapmıslar dedı ozeldekı doktor neyse orayı temızledı etti filmde sol üst damaklarda kist gibi bişey gordu çektirdiğim diş sağ da neyse bugun cerraha gidicem muhtemelen tomografi cekilecek bişey cıkacak dıye odum kopuyor artık

Kaslar su doluyor olayı olabilir mi

Motivasyon kaybi çok kötü ama suda var sanırım uzun vadeli istikrarlı gitmek beni yordu. Hep biyerde kaçamak oluyordu. Şimdi hem diyetisyen hem siz hem ayna hem spor göz hapsindeyim amaaaan diyemiyorum o yüzden bunaldım sanırım
Ben biraz kurallara bağlı yaşamayı severim kurallar yorucu olabiliyor

Çok geçmiş olsun canım inşallah antibiyotik ile geçecek birseydir

Geçmiş olsun canım inşallah ilaçla çözülür sıkıntı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…