Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olur canım moral bozma, bende dün fazla su içtim, fazla wc gidemedim, artı çıktım, bugün suyu abartmayacağım

Geçmiş olsun canım

Yaa canım harikasınn seni çook tebrik ediyorum. Bir sonraki diyetisyen görüşmesinden çıktıktan sonra buraya “kızlaar 5 kg daha vermişim bir ayda giden toplam 10 kg olduu “ yazacaksın buna eminim

İnşaAllah iyi haberlerle gel canım

Canım gövdeden yüksek tut soğuk alkol uygulaması yap. Bide dolaşıma karışması için masaj tavsiye ederim
İnşallah daha iyidir
sağol canım hemşireye söyledim bir iki krem karıştırdı sıkı sar dağılsın dedim bandaj yaptılar bugün daha iyi durumdayım bandajı çıkartım sağolsun Cordelia yada sordurdu bir yakınına korkulacak bişey yok dedi
Noldu yaa modun mu düşük, olabilir insanız hayat hep istediğimiz gibi gitmiyor. bak şekil A BEN boşuna o tansiyan beni acilik edecek kadar çıkmadı. hiç yakışıyormu sana biz sana tutunuyoruz zaten. hem artış görsen dahi yorumlara katılmamak da ne oluyor
Bu arada tünaydın
Sabah 7 de çıktım evden bı koşturmaca gidiyor
kolay gelsin canım
Geçmiş olsun yok bişi olmaz, yavaş yavaş iniyor ama insan korkuyor
teşekkür ederim 2 3 gün uğraştıracak diye korktum ama şiş indi az bişey şişlik kaldı
Çok geçmiş olsun, talihsiz bir olay olmuş. Yemek olarak da pek bir şey yememişsin. Umarım kolun en kısa zamanda düzelir.
teşekkür ederim bugün daha iyiyim evde dinleniyorum sayılır. dün bişey yiyemedim evet midem bulanıyordu bir ara midemdekilerde beni terketti o yüzden bişey yiyemedim

Bana bak açlık mı yapıyor zıplıyor mu cumartesi eksi geleceksin. Bırakmak yok

Canlarim sonuçların çıktı. Hipotroidi varmış
İlaç başlıyorum. Güya hastanede çalışıyorum
2 ayim gitti öylece
İnşallah buda kalıcı olmaz

Çok sevindim tebrik ederim Bu sene ideal kilomuza ulaştığımız yıl olacak ben çok inanıyorum

Canlarim sonuçların çıktı. Hipotroidi varmış
İlaç başlıyorum. Güya hastanede çalışıyorum
2 ayim gitti öylece
İnşallah buda kalıcı olmaz
Geçmiş olsun canım.
Herkeste aynı mıdır bilemem tabi ama. Ben bir hafta güzel verdiysem ertesi hafta bi duraklıyorum. Kiloya takılma sen . İnceliyorsan güçlü hissediyorsan herşey yolundadır.
Hem önce sağlık.

Sana da geçmiş olsun canım. Hayat işte dediğin gibi. Kendini salma lütfen. Her ne yaşanıyorsa yaşansın bir süre sonra geçiyor. Bizi bırakmayacak tek şey bedenimiz ki zamanı gelince onu biz bırakıyoruz. O uüzden kendimize iyi bakalım herşeyden önce sağlığımıza. Sonra kilomuza.

tebrikler canım. Tam gaz devam lütfen

Çok geçmiş olsun canım sonucu iyi çıkar inşallah. Yazarsın buraya merak ettim.

Aralarda kaçanlar olmasa gayet güzel menü aslında, karnabaharı yumurtaya bulayıp fırına da atabilirsin, kızartınca çok yağ çekiyor.

Aslında çok az miktarını airfryer da denedim haşlamadan baharatlayıp pişirdim çok beğendim kalanını da haşlamış bulundum öyle yapıverdim bir daha yaparsam kızartmiycam inşallah

Yaa canım harikasınn seni çook tebrik ediyorum. Bir sonraki diyetisyen görüşmesinden çıktıktan sonra buraya “kızlaar 5 kg daha vermişim bir ayda giden toplam 10 kg olduu “ yazacaksın buna eminim
Hayırlısı inşallah canım çok sağol Seninde gidicek yavaş yavaş daha yolun başındayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…