Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kabak detoksu öyle bişey değil ya.

3 gün boyunca
kahvaltı normal yumurta zeytin peynir domates salatalık yeşillik

Akşam: kabağı rendeleyip azcık zeytinyağda sotele sonra yoğurtla karıştır ya da üstüne yoğurt dök istersen içine ya da üstüne ceviz ekle.
Bildiğimiz kabak tarator tarifi aslında. Bu arada yeşil kabaktan bahsediyorum
Kabak çorbası detoksu diyelim o zaman :KK5:

evet bugün diyetisyene başladım ve tartıldım 98.25 ....

bunun zaten 28 kilosu göbekteki yağmış, anasını satayım nasıl becerdim onu da bilmiyorum
2 öğünlü bi liste yazdı , saçma geldi ama yarın başlayalım bakalım ...
Hoşgeldin canım 😘
Büyüdümu bebiş ne kadarlık oldu. Başlangıcın hayırlı olsun 😍
Yapmadım ama kabak çorbasına bayılırım tereyağlı sütlü ayy yapayım en kisa zamanda. Detoks için tarifi atarsan yaparız birlikte❤️
Detoks tereyağlı kabak çorbası 😅
28 Şubat menüm

Elhan Elhan @Cordelia @serap911 ❤️

Kahvaltı: 2 dilim uno denge, peynir, zeytin, 2 çeri domates 4 adet zeytin 2 haşlama yumurta

Akşam : 19:30 bir portakal

Akşam 22:30 bir avuç fındık 2 adet hurma

Spor yok tüm gün yattım tansiyonum yüksek bir ara acile gittim serum dil altı şimdi biraz daha iyiyim

Mthn83 Mthn83 bana takılan serumun yarısı damardan çıkmış kolumun içine dolmuş farkedemedim kolum şişti bandaj yaptılar hala şiş bişey olur muuu🙄
Yada anlayan arkadaş varsa yanıtlasın
Canım gövdeden yüksek tut soğuk alkol uygulaması yap. Bide dolaşıma karışması için masaj tavsiye ederim 😘
İnşallah daha iyidir 😍
28.02.2024 menü

Sabah 8.30
Sade americano

12.00
Yemeğin suyu yenmesi ekmek de yemedim yanında
Eki Görüntüle 3394524

14-16 arası
Yarım kırmızı elma ve

Eki Görüntüle 3394526

19.00
Köri soslu tavuklu salata
3 yk kısır

20.30
Bir kupa şekersiz çay

Su:2.5

Elhan Elhan
Afiyet olsun ♥️
Şu su olayını bı ben çözemedim 🙄
Herkese günaydın arkadaşlar 💐
İlk kilo bildirimim hayırlı uğurlu olsun inşallah.
29 Şubat 90.9 kg
Foto ekleyemedim ama yakında çözerim kaçmaz benden.
Tekrar hoşgeldin o zaman baslangicin hayırlı olsun ♥️

Ben 74.5 oldum. Diyetime sadigim su içmeye çalışıyorum WC de var ama yükseliyor git gide. Bugün Dr a gittim onada dedim bakalım ne çıkacak 🙁
Ben bir süre hazırlık grubunda mi takilsam kilo işi i çözene kadar yorumlarada çok dahil olamıyorum eksik hissettim kendimi 🙁

Hoşgeldin canım 😘
Büyüdümu bebiş ne kadarlık oldu. Başlangıcın hayırlı olsun 😍

Detoks tereyağlı kabak çorbası 😅

Canım gövdeden yüksek tut soğuk alkol uygulaması yap. Bide dolaşıma karışması için masaj tavsiye ederim 😘
İnşallah daha iyidir 😍

Afiyet olsun ♥️
Şu su olayını bı ben çözemedim 🙄

Tekrar hoşgeldin o zaman baslangicin hayırlı olsun ♥️
Ben zorla içiyorum maalesef :KK43: midem bulanıyor

Günaydın hanımlar

Bugün hiç keyfim yok kıstıkça inat ediyor bu kilo ben dünkü menüden sonra güzel bir eksi bekledim ama kilom sabit 😡
Daha ne yapayım yaaa daha ne yapayım yani bir lokma bile diyet dışı beslensem hadi diyeceğim kaçamak yapıyorum ama vallahi yapmıyorum yaaa
Anlamadım çok kıstım da o yüzden mi oldu ? Vücudu şaşırtmak için serbest gün mü yapılmalı ama eğer salarsam çorap söküğü gibi gelir biliyorum. Offf 😭
Bugün bir detoks var onu yapayım bari leblebi ve yoğurtla onu deneyeceğim 🤷‍♀️

Ay kızlar doğum sonrası ilk kontrolüm vardı dün. Doktora gittim, smear testi de yaptı. Aşırı ama aşırı gerildim boynum falan ağrıdı o derece. Sonra eve geldim ve bi saat sonra boğazım ağrımaya kulağım ağrımaya başldı. 2 gündür yatak döşek yatıyorum, hiçbir şey yiyemiyorum sıvıyla besleniyorum resmen. 😭

X