Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kabak çorbası detoksu diyelim o zaman

Hoşgeldin canım
Büyüdümu bebiş ne kadarlık oldu. Başlangıcın hayırlı olsun
Yapmadım ama kabak çorbasına bayılırım tereyağlı sütlü ayy yapayım en kisa zamanda. Detoks için tarifi atarsan yaparız birlikte
Detoks tereyağlı kabak çorbası
Canım gövdeden yüksek tut soğuk alkol uygulaması yap. Bide dolaşıma karışması için masaj tavsiye ederim
İnşallah daha iyidir
Afiyet olsun
Şu su olayını bı ben çözemedim
Herkese günaydın arkadaşlar
İlk kilo bildirimim hayırlı uğurlu olsun inşallah.
29 Şubat 90.9 kg
Foto ekleyemedim ama yakında çözerim kaçmaz benden.
Tekrar hoşgeldin o zaman baslangicin hayırlı olsun

Ben 74.5 oldum. Diyetime sadigim su içmeye çalışıyorum WC de var ama yükseliyor git gide. Bugün Dr a gittim onada dedim bakalım ne çıkacak
Ben bir süre hazırlık grubunda mi takilsam kilo işi i çözene kadar yorumlarada çok dahil olamıyorum eksik hissettim kendimi

Ben zorla içiyorum maalesef midem bulanıyor

Günaydın hanımlar

Bugün hiç keyfim yok kıstıkça inat ediyor bu kilo ben dünkü menüden sonra güzel bir eksi bekledim ama kilom sabit
Daha ne yapayım yaaa daha ne yapayım yani bir lokma bile diyet dışı beslensem hadi diyeceğim kaçamak yapıyorum ama vallahi yapmıyorum yaaa
Anlamadım çok kıstım da o yüzden mi oldu ? Vücudu şaşırtmak için serbest gün mü yapılmalı ama eğer salarsam çorap söküğü gibi gelir biliyorum. Offf
Bugün bir detoks var onu yapayım bari leblebi ve yoğurtla onu deneyeceğim

Ay kızlar doğum sonrası ilk kontrolüm vardı dün. Doktora gittim, smear testi de yaptı. Aşırı ama aşırı gerildim boynum falan ağrıdı o derece. Sonra eve geldim ve bi saat sonra boğazım ağrımaya kulağım ağrımaya başldı. 2 gündür yatak döşek yatıyorum, hiçbir şey yiyemiyorum sıvıyla besleniyorum resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…