Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Malesef kuzum bende önümde daha uzun süre oldugunu düşündükçe bogulacak gıbı oldum bıraz yalpaladım acıkcası ama aynada gördüğüm görüntüye tutunup daha da ıyısı ıcın uğraşacağım inşallah hep birlikte

Afiyet olsun, tatlı çok değilse sorun olmaz ama 1.5 lt su çok az maalesef.
Afiyet olsun güzel menü olmuş.
Afiyet olsun güzel menü fakat gece geç saatte periler gelmiş gibi
Afiyet olsun, su az olmuş. Tatlıya yorum yapmıştım zaten, arada olur öyle şeyler.
Afiyet olsun güzel menü.
Çok güzel bir menü ve spor.
Menüm şöyle arkadaşlar
Sabah okulda
6 tane çiğ köfte
Yarım lavaş

Öğle
Tavuk sote salata

Ara
1 avuç kaju

Akşam
3 yk yulaf
1 muz ve kakao ile yapılan puding

12 bin adım spor
2lt su
Gün sanki tersten yaşanmış gibi ama menüyü sevdim. Spor çok iyi.

Midem ilaç ve vitaminlerle dolu şiştim vallahi bir insanın bu kadar ilaç içmesi normal değil ama neyse dr yazıyor ne diyim
Gerçi dr merak etme kilon düştükçe bu ilaçlardan kurtulacaksın dedi
Diyetisyenime gelen bı hasta varmış o da dediğin gibi çok ilaç kullanıyormuş erkek hasta. Arada gut atakları dışında ilaçlar minimum düzeye gelmiş. Doktoru ne yapıyorsan devam et demiş.
Sende çok güzel sonuçlar alacaksın inşallah

Herkese Mutlu Sağlıklı Günler Arkadaşlar.Bugün tam 15 gün oldu diyetisyene gideli.Çok şükür ilk kontrülümde 5 kilo vermişim.4 kilosu tamamen yağdan gitmiş.Çok mutlu oldum çok sevindim.Hiç kaçamak yapmamıştım Haftada 1 kere tatlı hakkınıda kullanmadım çünkü canım istemiyor.Listem değişti yeni liste ile devam edicem.15 gün sonrada Ramazanda oruç tutmak istediğim için oruca uygun liste düzenliycek.Diyetisyen programını 3 aylık paket almıştım Ayda 2 kere toplam 6 olarak.Kendime Allah izin verirse 1 yıl verdim sağlıklı hale gelebilmek için.Bu bir yıl boyuncada hep diyetisyenle ilerlemiyi düşünüyorum.Hepinizin ve benimde istediğimiz güzel sonuçlara ulaşmamızı diliyorum herşey sağlıklı güzel olsun

Tebriklerrr

Maşallah daim olsun canım

Aralarda kaçanlar olmasa gayet güzel menü aslında, karnabaharı yumurtaya bulayıp fırına da atabilirsin, kızartınca çok yağ çekiyor.
Çok geçmiş olsun, talihsiz bir olay olmuş. Yemek olarak da pek bir şey yememişsin. Umarım kolun en kısa zamanda düzelir.
Afiyet olsun, menü ve spor güzel.
Afiyet olsun, güzel menü.
Afiyet olsun, komşu işi kötü olmuş biraz. Spor çok güzel.
28/02/2024

Sabah 6:30 sekersiz kahve

Ara 10:00 kahve azcik

Oglen 13h00 iki parca hindi eti yanina bir kepce sebze+90 gr peynir +60 gram crémali tart

Aksam yok
Bir litre su Cordelia
Afiyet olsun. Kurabiye ve tart miktar olarak çok az sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…