Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Motivasyon kaybi çok kötü ama suda var sanırım uzun vadeli istikrarlı gitmek beni yordu. Hep biyerde kaçamak oluyordu. Şimdi hem diyetisyen hem siz hem ayna hem spor göz hapsindeyim amaaaan diyemiyorum o yüzden bunaldım sanırım 🙄
Ben biraz kurallara bağlı yaşamayı severim 🙄 kurallar yorucu olabiliyor 😅
Malesef kuzum bende önümde daha uzun süre oldugunu düşündükçe bogulacak gıbı oldum bıraz yalpaladım acıkcası ama aynada gördüğüm görüntüye tutunup daha da ıyısı ıcın uğraşacağım inşallah hep birlikte

Menum
Sabah 08.00
Kefir maydanoz salatalik nane smoothie

Kahvalti 10.30
2 dilim tb ekmegi
Domates salatalik roka
Beyaz peynir örgu peynir
6 zeytin
Domates soslu sucuk
3 kare patates

12.30
Sade kahve
( Tatli🙈)

(Ara ogunde cikolata +meyve hakkim vardi yemedim )
Sonra baska bir oturmaya gittim cesit cesit cay menuleri vardi cayimi aldim yemedim hicbirseyden

(Burda bir araogun vardi ayran ve galete ama tatlinin ustune yemedim )

Aksam 19.30
Firinda karnibahar brokoli yedim

Son olarak 1 porsiyon meyvem var onu yiycem
Su 1.5 lti tamamliycam
Spor yok yarin saatimi takicam adim atarim yarin insallah
@Elhan Cordelia Cordelia
Afiyet olsun, tatlı çok değilse sorun olmaz ama 1.5 lt su çok az maalesef.
@serap911 @Elhan

28 Şubat 2024 Çarşamba

sabah 10.30
2 adet sunta, beyaz peynir, 1 ceviz, 2 lokma incir pestili (şekersiz)

öğlen 12.00
1 yumurta, beyaz peynir, 2 dilim börek, domates biber

ara 15.30
4 adet sunta, beyaz peynir, 1 tk bal

akşam 18.50
kıymalı yumurtalı ıspanak, 2 parça glutensiz ekmek, ev yapımı lahana salatalık turşusu, 4 yk ev yoğurdu

2 lt ye yakın su
Afiyet olsun güzel menü olmuş.
İyi Akşamlar @Elhan 28.02.2024 Liste. Sabah 10:00 3 dl.peynir 3ceviz 1dl.tam buğday ekmeği 1kupa yeşil çay. Öğlen 16:00 1 fincan sütlü kahve. Akşam19:00 1kase pırasa(az yağlı). Yeşillik 🥗 🍋. 1dl.tam buğday ekmeği. Gece 24:00 gibi 1 yeşil çay 1 incir 15 badem Bugün 10 bardak su içildi @serap911 10.000 adım atıldı Cordelia Cordelia
Afiyet olsun güzel menü fakat gece geç saatte periler gelmiş gibi 🤗
Menümü yazayım
Sabah
Beş tane zeytin
İki dilim otlu peynir
İki tane karabuğday patlağı
Bir tane salatalık
Şekersiz çay

Öğle
İki kepçe mercimek çorbası
Salata
Bir dilim peynir

Ara
Üç tane glutensiz pronot kurabiye
Bir ince dilim tahin helvası

Akşam
Dört tane et köfte
Soğan salatası
Üç çatal patates kızartması

Su 1.5 litre spor 30 dakika leslie

@Elhan Cordelia Cordelia @serap911
Afiyet olsun, su az olmuş. Tatlıya yorum yapmıştım zaten, arada olur öyle şeyler.
@Elhan @serap911
Bugün menüm
Kahvaltı çeyrek avokado içine 1 dilim peynir zeytinyağ limon 2 dilim tb ekmeği arasına sürdüm 1 adet çırpılmış yumurta ekledim
Öğlen çiğköfte dürüm maden suyu
Ara kahve 3 adet ceviz 1 dilim ananas
Akşam 19;40 brokoli ile yaptığım hamur haşladım üzerine domates soslu nohut ekledim tabağin yarısını yiyebildim yanında kefir
3 litre su ❤️
Afiyet olsun güzel menü.
28.02.2024

Kahvaltı 12:30
2 dilim tam buğday ekmek
1 yumurta ile yapılmış menemen
1 dilim peynir
6 zeytin

Ara 15:00 çubuk kraker 4 tane

Akşam 19:00
1 tabak yoğurtlu kabak salatası
4 köfte

2 litre su

Adım 7584- 758 puan
@Elhan Cordelia Cordelia @serap911
Çok güzel bir menü ve spor.
Menüm şöyle arkadaşlar
Sabah okulda
6 tane çiğ köfte
Yarım lavaş

Öğle
Tavuk sote salata

Ara
1 avuç kaju

Akşam
3 yk yulaf
1 muz ve kakao ile yapılan puding

12 bin adım spor
2lt su
Gün sanki tersten yaşanmış gibi ama menüyü sevdim. Spor çok iyi.

Midem ilaç ve vitaminlerle dolu şiştim vallahi bir insanın bu kadar ilaç içmesi normal değil ama neyse dr yazıyor ne diyim 🤷‍♀️
Gerçi dr merak etme kilon düştükçe bu ilaçlardan kurtulacaksın dedi 🙏
Diyetisyenime gelen bı hasta varmış o da dediğin gibi çok ilaç kullanıyormuş erkek hasta. Arada gut atakları dışında ilaçlar minimum düzeye gelmiş. Doktoru ne yapıyorsan devam et demiş.
Sende çok güzel sonuçlar alacaksın inşallah 😍

Herkese Mutlu Sağlıklı Günler Arkadaşlar.Bugün tam 15 gün oldu diyetisyene gideli.Çok şükür ilk kontrülümde 5 kilo vermişim.4 kilosu tamamen yağdan gitmiş.Çok mutlu oldum çok sevindim.Hiç kaçamak yapmamıştım Haftada 1 kere tatlı hakkınıda kullanmadım çünkü canım istemiyor.Listem değişti yeni liste ile devam edicem.15 gün sonrada Ramazanda oruç tutmak istediğim için oruca uygun liste düzenliycek.Diyetisyen programını 3 aylık paket almıştım Ayda 2 kere toplam 6 olarak.Kendime Allah izin verirse 1 yıl verdim sağlıklı hale gelebilmek için.Bu bir yıl boyuncada hep diyetisyenle ilerlemiyi düşünüyorum.Hepinizin ve benimde istediğimiz güzel sonuçlara ulaşmamızı diliyorum herşey sağlıklı güzel olsun 💙🏵️🍀🍋🌸🍃💮☘️

Herkese Mutlu Sağlıklı Günler Arkadaşlar.Bugün tam 15 gün oldu diyetisyene gideli.Çok şükür ilk kontrülümde 5 kilo vermişim.4 kilosu tamamen yağdan gitmiş.Çok mutlu oldum çok sevindim.Hiç kaçamak yapmamıştım Haftada 1 kere tatlı hakkınıda kullanmadım çünkü canım istemiyor.Listem değişti yeni liste ile devam edicem.15 gün sonrada Ramazanda oruç tutmak istediğim için oruca uygun liste düzenliycek.Diyetisyen programını 3 aylık paket almıştım Ayda 2 kere toplam 6 olarak.Kendime Allah izin verirse 1 yıl verdim sağlıklı hale gelebilmek için.Bu bir yıl boyuncada hep diyetisyenle ilerlemiyi düşünüyorum.Hepinizin ve benimde istediğimiz güzel sonuçlara ulaşmamızı diliyorum herşey sağlıklı güzel olsun 💙🏵️🍀🍋🌸🍃💮☘️
Tebriklerrr 👏👏👏🧿🧿🧿

IMG_20240229_135510.jpg

Galiba oldu

Maşallah daim olsun canım 🧿

Kahvaltı 8.30
2 haşlanmış yumurta(okulda üç saat sonra falan Dido yedim 🥹)

Ara 14.00
1 muz
2 ceviz(suda bekletilmiş suyunu içip cevizlerini yedim)

Akşam 18.00
1 kase ezogelin
1 tabak karnabahar(yumurtaya bulayıp kızarttım)

*Bugün kız kıza sinema etkinliği vardı biraz patlamış mısır yedim 🥹

21.30
Sinema sonrası kahve içelim dedik Fındıklı filtre kahve içtim

Sabah 10 dk tempolu yürüdüm spor sayılır mı 😂😂(okula yürüyerek gidiyorum )

@serap911 @Elhan ❤️❤️❤️
Aralarda kaçanlar olmasa gayet güzel menü aslında, karnabaharı yumurtaya bulayıp fırına da atabilirsin, kızartınca çok yağ çekiyor.
28 Şubat menüm

@Elhan Cordelia Cordelia @serap911 ❤️

Kahvaltı: 2 dilim uno denge, peynir, zeytin, 2 çeri domates 4 adet zeytin 2 haşlama yumurta

Akşam : 19:30 bir portakal

Akşam 22:30 bir avuç fındık 2 adet hurma

Spor yok tüm gün yattım tansiyonum yüksek bir ara acile gittim serum dil altı şimdi biraz daha iyiyim

Mthn83 Mthn83 bana takılan serumun yarısı damardan çıkmış kolumun içine dolmuş farkedemedim kolum şişti bandaj yaptılar hala şiş bişey olur muuu🙄
Yada anlayan arkadaş varsa yanıtlasın
Çok geçmiş olsun, talihsiz bir olay olmuş. Yemek olarak da pek bir şey yememişsin. Umarım kolun en kısa zamanda düzelir.
26 Şubat Çarşamba
Cordelia Cordelia @Elhan

Kahvaltı 13.00
Peynirli omlet
4 zeytin
1 kase göbek marul
1 d tambuğday
1 tk züber kakaolu fındık kreması

Akşam 17.20
1 kase mantar çorbası
1 tabak göbek marullu karalahanalı tavuk göğsü salatası
1 kase peynirli makarna
1 kaşık zeytinyağlı barbunya

Spor
5790 adım
30 dk reformer

Su 2 lt
Afiyet olsun, menü ve spor güzel.
28.02.2024 menü

Sabah 8.30
Sade americano

12.00
Yemeğin suyu yenmesi ekmek de yemedim yanında
Eki Görüntüle 3394524

14-16 arası
Yarım kırmızı elma ve

Eki Görüntüle 3394526

19.00
Köri soslu tavuklu salata
3 yk kısır

20.30
Bir kupa şekersiz çay

Su:2.5

@Elhan
Afiyet olsun, güzel menü.
28 Şubat menüm
Çok dikkat etmeye çalışıyorum , rgl im yakın aslında bu hederim 65 di olmiyacak gibi 😢
Sabah 10 civarı
2yk kıyma
Açma ekmek
Kırmızı pancar
Kk dan fazla peynir
Bir bardak kefir

Öğle sonrası 3 civarı komsumda
Çiğ köfte 8 sıkım kadar
Salata
Bir adet turşu
Yarım dilim ağlayan pasta
Bir dilim peynirli mayalı ekmek
Birkaç tane fıstık,2 lokma Kuru incir reçeli

Akşam yemedim
Komşuda yediklerim akşam yememe engel oldu☺️

Akşam yürüyüşü 11 bin adım 1100 puan @Elhan Cordelia Cordelia
Eki Görüntüle 3394554
Afiyet olsun, komşu işi kötü olmuş biraz. Spor çok güzel.
28/02/2024

Sabah 6:30 sekersiz kahve

Ara 10:00 kahve azcik 🍪

Oglen 13h00 iki parca hindi eti yanina bir kepce sebze+90 gr peynir +60 gram crémali tart

Aksam yok
Bir litre su Cordelia Cordelia
Afiyet olsun. Kurabiye ve tart miktar olarak çok az sanırım.

X