Popüler Konu LenaG ile MasterFit

6 tepsi pogaca okuyunca bi durdum bence gec saatte meyve yeme

Aaaa tuttum bu lafı ben insanım saati
ben insanlıktan çıktım evde koş kos koş çünkü bir gün ağzımdan bu çıktı
dedim patentini alayım ..

(kullanılırsa telif içerir haberim yok deme sonra )

her kadına her anneye lazım bu saat dilimi

geçmiş olsun canım. kilo verirsin sen, önemli olan sağlığın. ciğerindeki kitle ne durumda şimdi?

Geçmiş olsun

hadi bakalım başlangıcın hayırlı olsun

Memnun oldum. Sayfamıza tekrar hoş geldin
Arzu ettiğin kiloya sağlıkla ve keyifle ulaşmanı dilerim.

geçmiş olsun, zor zamanlar geçmiş sırada güzel günlere :)
Teşekkür ederim
Geçmiş olsun. Hepsi geride kalmış neyse ki bundan sonra motive olacak güzel günlere inş
Teşekkür ederim
geçmiş olsun canım. kilo verirsin sen, önemli olan sağlığın. ciğerindeki kitle ne durumda şimdi?
Teşekkür ederim Şu an kontrol dönemindeyim canım nisan da tekrar gideceğim tomografi çekilmeye büyüme varsa biyopsi yapacaklar
Teşekkür ederim

Afiyet olsun kaptanım

Hoş geldin Elifcim.
Yaşadıkların için üzgünüm. Babana geçmiş olsun kuzum sana da geçmiş olsun. Göğsündeki kitle ile ilgili tedavin sürüyor mu? Öksürük ondan mı kaynakliymiş?

Hoşgeldin babanada sanada çok geçmiş olsun herşeyin başı sağlık Allah Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah

Elhan Mthn83
Öğlen 13;30 Türk kahvesi
16:10 1 tabak mantı 1 kase ev yoğurdu
18:30 şekersiz çay kahve başka birşey yemeyeceğim belki yeşil çay içerim suya devam
Su 3,5 litre içtim
Afiyet olsun canım Salata türü hafif bir şeyler yiyebilirsin aslında. Mantı karbonhidrat ağırlıklı olduğu için çabuk aciktirir. Vücudun kıtlık moduna geçip metabolizmani yavaslatmasin dikkatli ol e mi

LenaG Elhan

11 Şubat 2024 Pazar

sabah yok

öğlen 12.30
1 yumurta, salçalı sucuk, peynir, 5 zeytin, kapya biber ,domates, 1 tk bal, 1 dilim karakılçık tbe

ara 15.40
sütte bekletilmiş yulaf ce chia tohumu, 7 küçük çilek, 1 çk bal, bol tarçın

akşam 19.15
airfryda patatesli soğanlı levrek (1 patatesle levreğin yarısını yedim)
avokadolu brokoli salatası, 1 tk bal

kabuk tarçınlı yeşil çay içerim.

gün içinde 1 filtre kahve içtim.

yatana kadar 1,5 lt su

Hoş geldin Elifcim.
Yaşadıkların için üzgünüm. Babana geçmiş olsun kuzum sana da geçmiş olsun. Göğsündeki kitle ile ilgili tedavin sürüyor mu? Öksürük ondan mı kaynakliymiş?
Hoşbuldum Meryem abla . Teşekkür ederim. Öksürük ondan kaynaklı değil sebebi bulunamayınca kortizon tedavisi gördüm. Çok ufak da olsa arada toz koku vesaire olunca öksürüyorum ama azaldı bayağı . Kitle şu an takipte nisan da tekrar gideceğim büyüme durumunda biyopsi ile ne olacağına karar verecekler

Herkese iyi akşamlar diliyorum
Bügün kahvaltı sonrası gezmeye çıktık ,ancak akşam yemeğini yedik şimdi oturdum.Bugün yemek işi biraz istediğim gibi olmadı sanırım biraz fazla kaçırdım .
Ama sahilde güzel yürüdüm .bu da telafisi oldu.
Elhan LenaG
11/02
Kahvaltı: 11.00
Bir dilim ekmek
Bir sahanda yumurta
Üç zeytin
15 tane airfray patates
Domates ve salatalık
Cay
Ara :15.00
Bir piko
Bir buçuk paket çörekotlu sunta bisküvi
Akşam:18.30
İki parça fırında somon
Bir dilim ekmek
Bir kase salata
Su da bir lt oldu şimdilik.daha içeceğim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…