Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım ben de balık yemek istiyorum amaaa kokusu yok muuu soğan falan bastırıyor mu kokusunu

Hayırlı güzel haberler al inşallah.
Maske takmayı denedin mi tatlım en azından toz rahatsız etmez.

Menümü yazayım
Sabah
Bir haşlanmış yumurta
Bir dilim hindi füme
Bir kibrit kutusu peynir
Beş tane zeytin
Marul maydanoz Dereotu
Şekersiz çay

Öğle
Altı kaşık kuru fasulye
Yeşil soğan

Akşam
Bir tabak ciğer ve yürek karışık sote
Bir kase cacık
Salata

Su 3 litre spor 30 dakika tempolu yürüyüş 30 dakika leslie 6491 adım

Elhan Cordelia LenaG

Afiyet olsun
Patates tok tutuyor derler beni acıktırıyor 15 tane elma dilim değil di mi
Ayaklarına sağlık

Düzenleme yapayım. Bir de biliyorum kurtarıcı gibi geliyor ama ne olur paketli gıda mümkün mertebe tüketmeyelim. Zamanında ben de yedim o çörekotludan hem doyurmuyor hem de aslında kalori bakımından çok da az değil bir de boş kalori sanki. Alınmadın inşallah

Son düzenleme:
Maşallah canım afiyet olsun

Afiyet olsun canım Patatesi biraz fazla yemişiz Akşam öğünü gayet sağlıklı. Diğerlerine kaptanın bir şeyler desin diye dokunmuyorum Yürüdüğün sahili az dolasmadim Engelsiz kafede benim için bir çay iç olur mu

Sanırım 15 gündür filan hiç bu tarz şeyler yemediğim için özellikle unlu hamur işi vs ağır geldi acayip midemi dolu ve hazımsız hissediyorum yediğime pişman oldum böyle etkileyeceğini düşünmemiştim salata veya yoğurt yerim birazcık belki yarında sebze ağırlıklı bir beslenme yapayım rahatlayayım

Afiyet olsun Saracim menun yine çok güzel

Afiyet olsun bugün menün çok güzel
Çok geçmiş olsun canım. Allah şifa versin inşallah
Sağol yeni topikte sağlıkla ve kolaylıkla olsun

bende memnun oldum canım teşekkür ederim
Hoşgeldniz

Geçmiş olsun canım. Hoşgeldin diyelim yeniden aramıza.

Çok güzel düşünmüşsün tatlım. Yarın güzel beslenerek bugünü telafi eder yoluna sağlıkla devam edersin.

Gayet güzel bir menü afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…