Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Akşam ne yemek yapacam diyen hanımlara 🤩

Patatesli kemik haşlama(ben etleri ayırıp yapıyorum)
Tarhana çotbası
Belki bulgur pilavı ve salata

Benim yemeğim
1 kepçe çorba
Tavuklu bol salata 😋

Dün atmayı unutmuşum 🫣 LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
IMG_6733.jpeg

Günaydın çıtır kızlar🥰💙♥️💐
Günaydın canım ❤️
Günaydın canlar dün yoğun birgün gecirdim akşama da sızıp kalmışım😍
Günaydın tomrs cum ❤️
24 Eylül menüm
11 de
Yarım dilim TB ekmek
Kk peynir
Sahanda yumurta
5 badem ,bir dilim karpuz
Öğle sonrası komşum geldi kahveye
Bir avuç çiğ çekirdek bir avuç çiğ badem yine bir dilim karpuz oldu
Akşam misafirlikteydim
Tavuk mangal biraz kaçırmış olabilirm, vur bardak ayran küçük kase salata çok az ekmek
Kağıt helva arası maras dondurma bir parmak uzunluğunda üç lokmalik kadar çok azdı diyebilirim
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus LenaG LenaG
Afiyet olsun sağlıklı evet ama badem bir avuç fazla canım 5-6 tane 🙏 tavukta sıkıntı yok 🥰 yalnız kağıt helva hem de maraş dondurma oy oy oy
24 eylul sali

2 kofte kadar et haşlama
4-5 salatalık domates dilimi
100 kalorilik bir aburcubur

Oglen 13.30
1 kase yayla corba
2 kasik firinda mor lahana 1 kapya biber
Salata

Ara: 10 siyah uzum kurusu, 6 badem yesil cay maden suyu

Aksam 19. 1 cay bardagi kefir, 1 muz , 2 dilim portakal , 7 kuru uzum , 15 fıstık, 6 badem , 3 kasik yulaf kepegi gevreği ile karışım

Bu son ogun olacakti
Ammaaa daha neler yefim
6 kasik makarna , 2 cig kofte
O saatte balik pisince 2-3 dilim palamut ,salata

Bitti mi

2 tane sekerli aburcubur yarim paket cips ( 500-600 kalori almışımdır buradan )

Yürüyüş 10.200 adim
Su cok
Yesil cay 1
Maden suyu 1
Anammm kaptan ne yaptın kıııaaazzz 🙈🙈🙈 hatta :sinirli: Bugün dengeli bir menü gelsin inşallah 🙏
Cümleten günaydınlar :KK200: :KK200:
Günaydın 🥰🥰🥰
Akşam ne yemek yapacam diyen hanımlara 🤩

Patatesli kemik haşlama(ben etleri ayırıp yapıyorum)
Tarhana çotbası
Belki bulgur pilavı ve salata

Benim yemeğim
1 kepçe çorba
Tavuklu bol salata 😋
Güzel fikir ama madem patates var hem tarhana hem bulgur pilavı olmaz ikisi de aynı 😉
Senin yemeğin daha güzel 🥰

Bende de tavuklu türlü var 🥰 eşime pilav salata bana sadece salata ve yoğurt

Günaydın canım ❤️

Günaydın tomrs cum ❤️

Afiyet olsun sağlıklı evet ama badem bir avuç fazla canım 5-6 tane 🙏 tavukta sıkıntı yok 🥰 yalnız kağıt helva hem de maraş dondurma oy oy oy

Anammm kaptan ne yaptın kıııaaazzz 🙈🙈🙈 hatta :sinirli: Bugün dengeli bir menü gelsin inşallah 🙏

Günaydın 🥰🥰🥰

Güzel fikir ama madem patates var hem tarhana hem bulgur pilavı olmaz ikisi de aynı 😉

Günaydınlar olsun :KK200: :KK200:

Günaydın canım kızlar :KK200:
Cumartesi 85.1
Bugün 84.8
Fark -300 gr.
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Gunaydin:KK25:
Ellerine sağlık kaptaniçem ❤️
Maalesef ödemden dolayı kaybettim takımımdan özür dilerim 😒 ben cumartesiye kadar ödemimi atıp eksiye geçeceğim inş bu durum moralimi bozamaz 🙏
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus tebrik ederim kaptanım harika eksi 🥳
Teşekkür ederim😊 , seninki de operasyon sonrasi odemdir. Ben 30 saatlik aclik 1 gun sivi gidaya ragmen ertesi gun ayni kilodaydim. En azindan stres bile odem yapiyor
3 günde 1 kilo mu 😳
3 gunde 1 , 30 gunde 10 kilo gibi degil. Yeni başladım hem de onceki hafta kilo aldim onlarin etkisi diyelim. Baslayali 3 hafta oldu al ver derkrn totalde 3 kilom gitti bu guzeln:KK76:
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus valla çok tebrik ediyorum seni kaptanım. Ben şok
Cumartesi gidecekti bu kilo. Sabah tartildim ,hatta bakleyip bir daha tartildim 100 g gitti. Sonra bagirsaklar calissin diye kocaman sirkeli su kshve bir daha su derken epey sivi tuketip qyiptir söylemesi bagirsaklar calisti :KK23:kiloma baktim ayni. Cok su içmişim :KK70:biraz daha bekliyim biraz daha ac susuz kalip wc ye gideyim demedim, gerek de yoktu eninde sonunda tartiya yansitacakti. Sali yansıdı 😊
Tesekkur ederim💙💙💙
Teşekkürler kaptanım

Yok canm bozmuyorum zaten öğlen tartilamadim bu ödemli halim 😉 cumartesi ola gün ola 🤣
Evet evet onemli olan diyete sadik kalmak . Cunartesi sonucu goruruz zaten 💖
Günaydin kizlar ogluma okula biraktim geldim hemen tartildim açikçasi sonuç mutsuz etmedi cünku reglin 2.gunu ama arti degilim bu da cumartesi gunu eksi olacagimi gosterir

Sali kilo bildirimi
Cunartesi 84.6
Sali 84.6
Sabit
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus LenaG LenaG @Mthn83
Evvet cunartesiye 1.5 kg civari bile gidebilir sen yeter ki dikkat et:KK66:
İyi aksamlar arkadaşlar bugünkü menüm

Sabah saat 09.30 1 bardak ılık suya detox sirke 1 y.kasigi chia tohumu
Kahvaltı 10.00 3kasik yulaf +1 su bardağı yağsız süt +1 tatlı kaşığı şekersiz % 100fıstık ezmesi +5 6kuru üzüm +3 ceviz+ biraz tarçın ile lapa ( ayyy lapa diyince çok itici geliyor ama tadı güzel oldu)

Ara 13.30 1 Türk kahvesi 2 parça %85 bitter çikolata

Ara 16.00 1/2 elma 1 Altınbaşak büskivi

Akşam 19.00 da yerim diğer türlü çok acıkıyorum. 5 yemek kaşığı haşlanmış kurufasulye maydanoz kıvırcık ve 2 yumurta ile piyaz az yağlı limonlu limonlu maden suyu ve 1 dilim ekmek yerim

Şu 3litreyi geçmiştir.
LenaG LenaG 🌺🌺🌺
Cok guzel menu 👌
Yuruyus var mi?
Menümü vereyim

Sabah nescafe(2 si birarada)
Bir küçük kurabiye (arkadaş getirmişti nasıl olmuş hocam diye başımda bekledi 🙄 yeni tanıştığım biri old için yok diyemedim kalanını çocuklara paket)

Öğlen 12.15: 1 has yumurta
kk peynir
Maydanoz dereotu roka nane
1.5, dilim tbe
2 ceviz, 5 badem

Ara 16. 30: sade kahve, kayısı çayı
2 kuru kayısı 1 hurma

Akşam 18.30: 1 tabak madımak yemeği
4 kasık yoğurt

2.,5 litre su
1 litreden fazla detoks suyu
Spor halk oyununa gidecem güncellerim 🥰
Guzel menu 2si 1 aradayi gormuyorum:KK47:
Spor halk oyunu cok iyi , 5 yil once ben de zayiflamak icin halkoyularina gitmistim, sonra korona ile ara verdik ve bitti
12:00

2 yumurta sarısı
2 dilim kaşar arasına küflü ile dürüm
Domates, salatalık, kapya
1 avuç badem, fıstık

17:00
Dünkü bulgur pilavını sarımsak ve yoğurtla buluşturup hayali mantı yaptım, çok beğendim

2 kepçe hayali mantı
3 yada 4 çöp şiş
1 çorba kasesi salata

1 lt üzeri su
3 kupa kahve
1 kupa apaform

Kahvaltida kasar diliminin arasina kuflu peynir mi koyuyorsun bu o mu demek ? Ozel bir liste mi takip ediyorsun ? Degisik bir liste. Keto diyet + bulgur gibi. Burada bulgur miktari verecegin kiloyu ve odemi belirler. Sen kendini bilirsin , yedigin bu miktar bulgur ile kilo verebiliyorsan bir sey demeyeyim cunku ozenli bir menu. Son 2 gune bulgur yerine baska birsey koysak ne guzel ne guzel olar:KK19:
24 Eylül menüm

9:30
3 kahve
1 dilim tatlı(sabah artı görünce aşırı moralim bozuldu)

12:00
4 yk nohutlu sebze yemeği

Bebek görmeye gittim
14:30 ile 16:30 arası
1 avuç fındık
1 sıkkım tarhana
4/5 kuru üzüm

18:00
Yarım domates
4/5 dilim salatalık
1 bardak yeşil çay maden suyu ile detoks

Su 2 litre
Spor akşam fotoğraf atarım.
Hic yemek yok ki burada neyi yorumliyim diyecektim ki 4 kaşık nohutlu sebzeyi gördüm 😅
Diger ogunler yok gibi ama var :confused::KK19:
İyi akşamlar kızlar
24 Eylül Salı
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
5 zeytin
Domates,salatalık,maydanoz
1 dilim tbe
Öğle
7 kaşık kavurma
Az yufka
2 tatlı kasıgı petek bal (bunu yemesem iyiydi ama nedense bi çöküşte idim öglen sonrasinda da yatip uyudum baya halim yoktu)
Akşam
4 yk taze fasulye
Salata
2 yk yogurt
Su 2 lt
Spor 45 dk tempolu yürüyüş
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Ben begendim guzel bir menu olmus. Bal da erken saatte ve baska kacamak yok zaten 👌💖
24.09.24
08.30
Ballı limonlu su, bir tane küçük kinoali grissin ( sabah midem bulandı tutsun diye yedim )

12.30
Peynirli omlet, 1 dilim peynir, domates salatalık 1 çk bal,2 dilim ekmek

19.00
4 YK taze fasulye,4 köfte, yoğurt

Şu: 2 lt. LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Ben seni tutuyorum :rolleyes:bu şekilde yersrn hep , en cok sen kilo verirsin:KK66:
24 Eylül menü
07.30 1 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 2 hurma
10.30 2 dilim peynir 1 yeşil salata 2 dilim tb ekmek 1 fincan rezene
13.00 1 fincan kahve 1 Beypazarı kurusu
15.30 yarım kase tavuk suyu çorba(hasta olacak gibiyim çocuklara yaptığım çorbadan huplettim)
17.30 5 kaşık taze fasulye, 2 kaşık pilav, yarım kase cacık
3lt su spor yok emzirmeye devam
Guzel bir menu👌 nasil oldun iyi misin?
Şu geçiş dönemi havalarını hiç sevmiyorum çocuklar sırayla hasta olmaya başladı ben zaten alerjik bünye havadan nem kapiyorum ıhlamur, tavuk suyu, kelle paça ... sezonu açıldı dur bakalım kışın ne yapacaz 🤔🤔🤔
Ben cocuklara okullar acilinca immunol surup aliyirum vitamin destegi. Ikizler icin. Yaza kadar ikisi toplamda 2-3 şişe bitiriyor . Ara ara veriyirum. Öho dediklerinde veriyorum. Anaaa bogazim ağrıyor dediklerinde veriyorum bir sure:rolleyes: yani ilk mudahtle gibi bir sey oluyor. Ufak hastaliklar bu sekilde başlamadan bitiyor. Daha da agirsa sarimsak yutturuyoum, boğaz agrisiysa artmadan gargara yaptiriyorum. Burun tikaniyorsa okaliptus yagi damlatiyorum yakalarina derken geciyor kış. Kucukluklerinde cok antibiyotik kullandik. 2016da yilin ilk 5 ayinda ikizler ve ben 13 kutu antibiyotik kullandigimizi gorunce dedim baslicam hastanesine de antibiyotigine., alternatif tedavilere yöneldim. Ve cok daha kolay geciyor hastaliklari

Gecmis olsun canim ben zaten senin takim8nda degil miyim seni etiketleyip duruyorum ben 😅ya elimden geldigince tum etiketkeri takip etmeye calisiyorum ama ben uyurken burda baya hareketli anlar yasaniyor galiba😅
Sayilarda degisiklik olmustu ama seni geri aldim mavi takimdasin💙

İyiaksamlar
Sabah 10
Soğanlı biberli omlet
1 dilim çavdar ekmeği
Ogle
Yarım avuç tuzsuz fıstık
Akşam
Fırında tavuk but
2 kaşık pilav
Salata
1 saat sonra sopalı ayran içerim
Spor yok su 3 litre
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Sopali ayran nedir 😅 guzel bir menu 👌
İyi akşamlar
24.09.2024 Salı
10:30 1kapya, 1acı biber, 1domates, 2yumurta ile omlet, 4zeytin, 14gr.kaşar peyniri, yarım kk. peynir, domates, acur, şekersiz çay

500ml.kiraz sapı çayı
1kupa şekersiz filtre kahve

18:00 Akşam yemeği
1dolu kase biber yemeği, 1.5 karabuğday patlağı,
domates, acur, acı biber, 3 dilim karpuz

Akşam, 1kupa çikolatalı kahve
1kupa dibek kahvesi
Su 3 litre
Guzel menu 💙 biber yemegi nasil sütü mü
Canım mecbur önüme bakacağım yoksa ipin ucu kaçarsa Allah korusun başladığım yere dönerim 😱
Kacan ipin ucunu iyi bilirim🥲
24 eylül menüm sabah 10.30
2 yumurta
2 dilim tb ekmeği
Peynir zeytin domates
Ara
Cevizle hurma 2şer tane
Akşam 18.30
Fırında kabak patlıcan
3 yk yoğurt
2 yk pilav
Ara saat geçti baya😞
Çeyrek tostun yarısını yedim çocuğa yapmıştım kalınca yedim bnde😞
Uyumadan belki göbek eriten bi kür var belki onu içerim Cumartesi ye kadar içeyim etki ederse sizlede paylaşayım
Su 3 lt
Guzel menu , tost da cok degilmis tabi erken olsa daha iyi olurdu
24 Eylul sali menum
11:00
Yulaf unundan 2 krep
Icine peynir domates
3 ceviz
1 tk tahin pekmez

16:00
Sultlu filtre kahve
3 hurma 10 findik

19:00
5_6 Kasik tzvuk sote
4 kasik bulgur pilavi
1 bardak ayran
Salata

2 litre su
Spor yine yeniden yok🥹
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus LenaG LenaG @Mthn83

Yulaf unu deyip gecme normal undan farki cok farkli degil. 1 krep yeterdi. Ben de bugun pankek yapacaktim duramam yerim diye yapmadim

Günaydınlaaarrrr 🥰:KK36:

Günaydın canım erkencisin😊

Günaydın kaptanım

Guuunaayyydiiinnnnnn arkadaşlar
gününüz coookkkk güzel geçsin inşallah 🌸 💞

Gunaydinlaar herkese:KK200::KK37::KK3:
24 Eylül menüm
11 de
Yarım dilim TB ekmek
Kk peynir
Sahanda yumurta
5 badem ,bir dilim karpuz
Öğle sonrası komşum geldi kahveye
Bir avuç çiğ çekirdek bir avuç çiğ badem yine bir dilim karpuz oldu
Akşam misafirlikteydim
Tavuk mangal biraz kaçırmış olabilirm, vur bardak ayran küçük kase salata çok az ekmek
Kağıt helva arası maras dondurma bir parmak uzunluğunda üç lokmalik kadar çok azdı diyebilirim
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus LenaG LenaG
Misafire ve piknige gore kontrollu yemissin. Bugune sebze +yoğurtlu menu yapip yagli seylere de dikkat etmeye calisirsan harika olur👌

Harmandalı zeybek konyalım kaşık daha bi kaç daha vardıda hayırlayamadım
Ay ne güzel biz dün akşam harmandalı da oynadık ❤️

Günaydın 🥰🥰🥰

Elleme yisin bolca yisin :oops::KK53:

Ev ahalisinin hepsinin kiloya ihtiyacı var birde sağolsunlar yaşayacak kadar yerler 🙄
Tavuklu türlü de yiyeceksin di mi lenam 😋
Sen dün menü verdin mi 🤔

24 eylul sali

2 kofte kadar et haşlama
4-5 salatalık domates dilimi
100 kalorilik bir aburcubur

Oglen 13.30
1 kase yayla corba
2 kasik firinda mor lahana 1 kapya biber
Salata

Ara: 10 siyah uzum kurusu, 6 badem yesil cay maden suyu

Aksam 19. 1 cay bardagi kefir, 1 muz , 2 dilim portakal , 7 kuru uzum , 15 fıstık, 6 badem , 3 kasik yulaf kepegi gevreği ile karışım

Bu son ogun olacakti
Ammaaa daha neler yefim
6 kasik makarna , 2 cig kofte
O saatte balik pisince 2-3 dilim palamut ,salata

Bitti mi

2 tane sekerli aburcubur yarim paket cips ( 500-600 kalori almışımdır buradan )

Yürüyüş 10.200 adim
Su cok
Yesil cay 1
Maden suyu 1
Kız sen niye öyle cozuttun birde dişine rağmen allah seni netmesin :sinirli:

Gayet güzel ama su miktarı az gibi ❤️

Menü fena değil tatlı göze batıyor ama onu unut artiyi da unut, tam gaz devam et 💪😍

Afiyet olsun canım, spor çok güzel, kavurma yağlı geldiyse canın tatlı isteyip halsizlik yapmistir
Yemekten yarım saat önce su içmeyi bırakıp yaklaşık 2 saat sonra tekrar içmeye başlıyorum
O yüzden öyle 2 lt filan içemem
Birde ödem sorunu olunca çok artıramıyorum, wc ye yetişememe durumu oluyor 🥴

Herkes bardağını çanağını kaldırsın birazdan fezam gelir buraları toplamaya laf aramızda biraz fırça kayıyor aman diyim :sus::oops:
Herkese iyi geceler :uykucu::KK200:
Dün kedi kızım bırakmadı ki temizlik yapıp yatıyım 🤣🤣
Fırsatını bulunca da ellerimi hemen yorganın altına sokup ısıttım, donmuşlardı 😂😂

Günaydın herkese. Dün ugrayamadim. Doktor kontrolüm vardı. Patoloji sonucum çıkmış. Üç dört yerde mikro kanser hücreleri görünmüş. Dün bir daha kan verdim. Bugün sonuçlar çıkacak. Canım çok sıkıldı. Kendimi vurdum alışverişe. Eve geldim kafamı vurdum yattım. Halen daha uykusuzum. Ve bugün ikinci nöbetim var. Şansıma çift nöbetim var bu hafta.
Canim insAllah bugun ki sonuclarin temiz gelir Rabbim yardimcin olsun
Ben begendim guzel bir menu olmus. Bal da erken saatte ve baska kacamak yok zaten 👌💖
Saol canim

Gunaydin:KK25:

Teşekkür ederim😊 , seninki de operasyon sonrasi odemdir. Ben 30 saatlik aclik 1 gun sivi gidaya ragmen ertesi gun ayni kilodaydim. En azindan stres bile odem yapiyor

3 gunde 1 , 30 gunde 10 kilo gibi degil. Yeni başladım hem de onceki hafta kilo aldim onlarin etkisi diyelim. Baslayali 3 hafta oldu al ver derkrn totalde 3 kilom gitti bu guzeln:KK76:

Cumartesi gidecekti bu kilo. Sabah tartildim ,hatta bakleyip bir daha tartildim 100 g gitti. Sonra bagirsaklar calissin diye kocaman sirkeli su kshve bir daha su derken epey sivi tuketip qyiptir söylemesi bagirsaklar calisti :KK23:kiloma baktim ayni. Cok su içmişim :KK70:biraz daha bekliyim biraz daha ac susuz kalip wc ye gideyim demedim, gerek de yoktu eninde sonunda tartiya yansitacakti. Sali yansıdı 😊

Tesekkur ederim💙💙💙

Evet evet onemli olan diyete sadik kalmak . Cunartesi sonucu goruruz zaten 💖

Evvet cunartesiye 1.5 kg civari bile gidebilir sen yeter ki dikkat et:KK66:

Cok guzel menu 👌
Yuruyus var mi?

Guzel menu 2si 1 aradayi gormuyorum:KK47:
Spor halk oyunu cok iyi , 5 yil once ben de zayiflamak icin halkoyularina gitmistim, sonra korona ile ara verdik ve bitti

Kahvaltida kasar diliminin arasina kuflu peynir mi koyuyorsun bu o mu demek ? Ozel bir liste mi takip ediyorsun ? Degisik bir liste. Keto diyet + bulgur gibi. Burada bulgur miktari verecegin kiloyu ve odemi belirler. Sen kendini bilirsin , yedigin bu miktar bulgur ile kilo verebiliyorsan bir sey demeyeyim cunku ozenli bir menu. Son 2 gune bulgur yerine baska birsey koysak ne guzel ne guzel olar:KK19:

Hic yemek yok ki burada neyi yorumliyim diyecektim ki 4 kaşık nohutlu sebzeyi gördüm 😅
Diger ogunler yok gibi ama var :confused::KK19:

Ben seni tutuyorum :rolleyes:bu şekilde yersrn hep , en cok sen kilo verirsin:KK66:

Guzel bir menu👌 nasil oldun iyi misin?

Ben cocuklara okullar acilinca immunol surup aliyirum vitamin destegi. Ikizler icin. Yaza kadar ikisi toplamda 2-3 şişe bitiriyor . Ara ara veriyirum. Öho dediklerinde veriyorum. Anaaa bogazim ağrıyor dediklerinde veriyorum bir sure:rolleyes: yani ilk mudahtle gibi bir sey oluyor. Ufak hastaliklar bu sekilde başlamadan bitiyor. Daha da agirsa sarimsak yutturuyoum, boğaz agrisiysa artmadan gargara yaptiriyorum. Burun tikaniyorsa okaliptus yagi damlatiyorum yakalarina derken geciyor kış. Kucukluklerinde cok antibiyotik kullandik. 2016da yilin ilk 5 ayinda ikizler ve ben 13 kutu antibiyotik kullandigimizi gorunce dedim baslicam hastanesine de antibiyotigine., alternatif tedavilere yöneldim. Ve cok daha kolay geciyor hastaliklari

Sayilarda degisiklik olmustu ama seni geri aldim mavi takimdasin💙

Sopali ayran nedir 😅 guzel bir menu 👌

Guzel menu 💙 biber yemegi nasil sütü mü

Kacan ipin ucunu iyi bilirim🥲

Guzel menu , tost da cok degilmis tabi erken olsa daha iyi olurdu

Yulaf unu deyip gecme normal undan farki cok farkli degil. 1 krep yeterdi. Ben de bugun pankek yapacaktim duramam yerim diye yapmadim

Gunaydinlaar herkese:KK200::KK37::KK3:

Misafire ve piknige gore kontrollu yemissin. Bugune sebze +yoğurtlu menu yapip yagli seylere de dikkat etmeye calisirsan harika olur👌
Günaydın kaptanım 🥰

Selam kızlar sabah namazdan sonra uyumadim esimi ise kizi da okula gönderdim sporumu yaotim kahvaltimi yaptim aksam yemegimi pisirdim(kuru fasulye) okula geldim kizimi almaya burdan eşimin yanina dukkana gidicez gun boyu bi daha aktif olamam sanirim insAllah kacamaksiz saglikli bi gun olsun hepimiz icin

Suyu çok az içmişsin canım biraz daha arttırsan çok iyi olacak ayrıca kahveler şekersizdir inşallah 😊
Evet canım
Az önce kalktım, bu aralar sanki yatağa yapışıyorum, üstüme ağırlık koyuyorlar kalkma diye
Az önce de yazdim, şu içme saatlerim, içememe sebeplerim var
Senelerdir çaya, kahveye şeker atmıyorum 🥰

X