Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Akşam ne yemek yapacam diyen hanımlara

Patatesli kemik haşlama(ben etleri ayırıp yapıyorum)
Tarhana çotbası
Belki bulgur pilavı ve salata

Benim yemeğim
1 kepçe çorba
Tavuklu bol salata

Günaydın çıtır kızlar
Günaydın canım
Günaydın canlar dün yoğun birgün gecirdim akşama da sızıp kalmışım
Günaydın tomrs cum
Afiyet olsun sağlıklı evet ama badem bir avuç fazla canım 5-6 tane tavukta sıkıntı yok yalnız kağıt helva hem de maraş dondurma oy oy oy
Anammm kaptan ne yaptın kıııaaazzz hatta Bugün dengeli bir menü gelsin inşallah
Cümleten günaydınlar
Günaydın
Akşam ne yemek yapacam diyen hanımlara

Patatesli kemik haşlama(ben etleri ayırıp yapıyorum)
Tarhana çotbası
Belki bulgur pilavı ve salata

Benim yemeğim
1 kepçe çorba
Tavuklu bol salata
Güzel fikir ama madem patates var hem tarhana hem bulgur pilavı olmaz ikisi de aynı
Senin yemeğin daha güzel

Bende de tavuklu türlü var eşime pilav salata bana sadece salata ve yoğurt

Günaydınlar olsun

Günaydın canım kızlar
Cumartesi 85.1
Bugün 84.8
Fark -300 gr.
LenaG Cicekbocekkaktus
Gunaydin
Teşekkür ederim , seninki de operasyon sonrasi odemdir. Ben 30 saatlik aclik 1 gun sivi gidaya ragmen ertesi gun ayni kilodaydim. En azindan stres bile odem yapiyor
3 günde 1 kilo mu
3 gunde 1 , 30 gunde 10 kilo gibi degil. Yeni başladım hem de onceki hafta kilo aldim onlarin etkisi diyelim. Baslayali 3 hafta oldu al ver derkrn totalde 3 kilom gitti bu guzeln
Cicekbocekkaktus valla çok tebrik ediyorum seni kaptanım. Ben şok
Cumartesi gidecekti bu kilo. Sabah tartildim ,hatta bakleyip bir daha tartildim 100 g gitti. Sonra bagirsaklar calissin diye kocaman sirkeli su kshve bir daha su derken epey sivi tuketip qyiptir söylemesi bagirsaklar calisti kiloma baktim ayni. Cok su içmişim biraz daha bekliyim biraz daha ac susuz kalip wc ye gideyim demedim, gerek de yoktu eninde sonunda tartiya yansitacakti. Sali yansıdı
Tesekkur ederim
Teşekkürler kaptanım

Yok canm bozmuyorum zaten öğlen tartilamadim bu ödemli halim cumartesi ola gün ola
Evet evet onemli olan diyete sadik kalmak . Cunartesi sonucu goruruz zaten
Evvet cunartesiye 1.5 kg civari bile gidebilir sen yeter ki dikkat et
Cok guzel menu
Yuruyus var mi?
Guzel menu 2si 1 aradayi gormuyorum
Spor halk oyunu cok iyi , 5 yil once ben de zayiflamak icin halkoyularina gitmistim, sonra korona ile ara verdik ve bitti
Kahvaltida kasar diliminin arasina kuflu peynir mi koyuyorsun bu o mu demek ? Ozel bir liste mi takip ediyorsun ? Degisik bir liste. Keto diyet + bulgur gibi. Burada bulgur miktari verecegin kiloyu ve odemi belirler. Sen kendini bilirsin , yedigin bu miktar bulgur ile kilo verebiliyorsan bir sey demeyeyim cunku ozenli bir menu. Son 2 gune bulgur yerine baska birsey koysak ne guzel ne guzel olar
Hic yemek yok ki burada neyi yorumliyim diyecektim ki 4 kaşık nohutlu sebzeyi gördüm
Diger ogunler yok gibi ama var
Ben begendim guzel bir menu olmus. Bal da erken saatte ve baska kacamak yok zaten
Ben seni tutuyorum bu şekilde yersrn hep , en cok sen kilo verirsin
Guzel bir menu nasil oldun iyi misin?
Ben cocuklara okullar acilinca immunol surup aliyirum vitamin destegi. Ikizler icin. Yaza kadar ikisi toplamda 2-3 şişe bitiriyor . Ara ara veriyirum. Öho dediklerinde veriyorum. Anaaa bogazim ağrıyor dediklerinde veriyorum bir sure yani ilk mudahtle gibi bir sey oluyor. Ufak hastaliklar bu sekilde başlamadan bitiyor. Daha da agirsa sarimsak yutturuyoum, boğaz agrisiysa artmadan gargara yaptiriyorum. Burun tikaniyorsa okaliptus yagi damlatiyorum yakalarina derken geciyor kış. Kucukluklerinde cok antibiyotik kullandik. 2016da yilin ilk 5 ayinda ikizler ve ben 13 kutu antibiyotik kullandigimizi gorunce dedim baslicam hastanesine de antibiyotigine., alternatif tedavilere yöneldim. Ve cok daha kolay geciyor hastaliklari

Gecmis olsun canim ben zaten senin takim8nda degil miyim seni etiketleyip duruyorum ben ya elimden geldigince tum etiketkeri takip etmeye calisiyorum ama ben uyurken burda baya hareketli anlar yasaniyor galiba
Sayilarda degisiklik olmustu ama seni geri aldim mavi takimdasin

Sopali ayran nedir guzel bir menu
Guzel menu biber yemegi nasil sütü mü
Canım mecbur önüme bakacağım yoksa ipin ucu kaçarsa Allah korusun başladığım yere dönerim
Kacan ipin ucunu iyi bilirim
Guzel menu , tost da cok degilmis tabi erken olsa daha iyi olurdu

Yulaf unu deyip gecme normal undan farki cok farkli degil. 1 krep yeterdi. Ben de bugun pankek yapacaktim duramam yerim diye yapmadim

Günaydınlaaarrrr

Günaydın canım erkencisin

Günaydın kaptanım

Guuunaayyydiiinnnnnn arkadaşlar
gününüz coookkkk güzel geçsin inşallah

Gunaydinlaar herkese
Misafire ve piknige gore kontrollu yemissin. Bugune sebze +yoğurtlu menu yapip yagli seylere de dikkat etmeye calisirsan harika olur

Harmandalı zeybek konyalım kaşık daha bi kaç daha vardıda hayırlayamadım
Ay ne güzel biz dün akşam harmandalı da oynadık
Elleme yisin bolca yisin

Ev ahalisinin hepsinin kiloya ihtiyacı var birde sağolsunlar yaşayacak kadar yerler
Tavuklu türlü de yiyeceksin di mi lenam
Sen dün menü verdin mi

Kız sen niye öyle cozuttun birde dişine rağmen allah seni netmesin

Yemekten yarım saat önce su içmeyi bırakıp yaklaşık 2 saat sonra tekrar içmeye başlıyorum
O yüzden öyle 2 lt filan içemem
Birde ödem sorunu olunca çok artıramıyorum, wc ye yetişememe durumu oluyor

Herkes bardağını çanağını kaldırsın birazdan fezam gelir buraları toplamaya laf aramızda biraz fırça kayıyor aman diyim
Herkese iyi geceler
Dün kedi kızım bırakmadı ki temizlik yapıp yatıyım
Fırsatını bulunca da ellerimi hemen yorganın altına sokup ısıttım, donmuşlardı

Canim insAllah bugun ki sonuclarin temiz gelir Rabbim yardimcin olsun
Ben begendim guzel bir menu olmus. Bal da erken saatte ve baska kacamak yok zaten
Saol canim

Günaydın kaptanım

Selam kızlar sabah namazdan sonra uyumadim esimi ise kizi da okula gönderdim sporumu yaotim kahvaltimi yaptim aksam yemegimi pisirdim(kuru fasulye) okula geldim kizimi almaya burdan eşimin yanina dukkana gidicez gun boyu bi daha aktif olamam sanirim insAllah kacamaksiz saglikli bi gun olsun hepimiz icin

Suyu çok az içmişsin canım biraz daha arttırsan çok iyi olacak ayrıca kahveler şekersizdir inşallah
Evet canım
Az önce kalktım, bu aralar sanki yatağa yapışıyorum, üstüme ağırlık koyuyorlar kalkma diye
Az önce de yazdim, şu içme saatlerim, içememe sebeplerim var
Senelerdir çaya, kahveye şeker atmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…